Za kolik jezdíte s benzínem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 7. 2018 10:41

garážmistr píše:Mk. l po Fl je Mk. II?

Ano, bohužel se to takhle zavedlo
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 7. 2018 10:55

speleo píše:Tak zrovna velmi podobné (kombi MK.I poFL, 1.8 16V 85kW, r.v.2000, 15" kola) máme v rodině a ač je to teda starý rozhrkaný křáp (aktuálně najeto 340 tisíc), tak se s tím jezdí docela příjemně, hlavně na dálnici, protože je poměrně pohodlné a uvnitř docela dobře odhlučněné. Jako jasně, jezdí za 8-9l a moc se do něj neinvestuje, takže ze všech koutů motoru a podvozku vydává různý pazvuky, ale furt slouží a dát se dohromady, tak je to furt i do dnešního proovozu snesitelný auto.

No ono to furt jezdi lip nez felicie ze stejneho roku, ale nesmis sednout do auta o dvacet let mladsiho.. a ja uz na takove jsem zvykly a jsem rad ze dnes pojedu uz kugou, byt nejsem moc happy ze tady necham manzu s detma a tim mondeem dalsi tyden.. ale tak tady na to hrkani po okrese, 5km tam a 5km zpet to je ok.. ja bych se s tim zas dalsich 500km trapil..

-- 22. 7. 2018 11:57 --

Arnie J píše:
garážmistr píše:Mk. l po Fl je Mk. II?

Ano, bohužel se to takhle zavedlo

No bohuzel, ano interier je stejny, ale zvenku je to jak kdyby vzali na cele auto skrabku na brambory a smirklpapir, tam neslo jen o jiny naraznik a jina svetla..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 7. 2018 11:21

No právě že skoro jo
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 7. 2018 11:36

Nj skoro, :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Pajjoun 22. 7. 2018 11:40

Já se do dvacetiletýho auta těším. V jistejch ohledech je lepší než nový.
Jen mi chybí pičovinky, to jo.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 7. 2018 11:49

Já myslím, že to Mondeo MK2 mohlo jako nové jezdit líp, než aktuální model, křižník Potěmkin :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 7. 2018 13:28

Nepřekvapilo by to. jízdně nejlepší mi přijde Mk. III.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 22. 7. 2018 14:23

S tím si dovolím nesouhlasit. To současné je sice nejtěžší, naklání se ale stopu drží naprosto přesvědčivě. Jediná nevýhoda je elektrický volant, na ten si člověk musí zvyknout. Kolik jsi s 5 najel? Já při předváděcí jízdě říkal, že jezdí hůř než 4, ale po týdnu půjčení jsem musel říct, že to není pravda.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 22. 7. 2018 15:33

Arnie J píše:Já myslím, že to Mondeo MK2 mohlo jako nové jezdit líp, než aktuální model, křižník Potěmkin :D

2.0 bylo takové tupé. ST200 bylo fajn.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan René 22. 7. 2018 15:38

Železná Ruda - Praha za 5,5. U Plzně na nájezdu na D5 tam svítilo 4,5 :D
pan René
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 22. 7. 2018 15:42

Pekny :)

-- 22. 7. 2018 16:43 --

garážmistr píše:Nepřekvapilo by to. jízdně nejlepší mi přijde Mk. III.

Tohle auto bych si hrozne rad zas zaridil, jestli by mi prislo porad tak skvele univerzální.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 22. 7. 2018 15:48

Nejrychlejší? :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan René 22. 7. 2018 15:51

Jízda s davem, dálnice 120 tempomat.
pan René
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2018 15:58

golfem ze severu domů za 4,3. Kdybych se nenechal strhnout, mohlo to být za 4 rovné ... (dle PP)
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 7. 2018 16:20

robbert píše:S tím si dovolím nesouhlasit. To současné je sice nejtěžší, naklání se ale stopu drží naprosto přesvědčivě. Jediná nevýhoda je elektrický volant, na ten si člověk musí zvyknout. Kolik jsi s 5 najel? Já při předváděcí jízdě říkal, že jezdí hůř než 4, ale po týdnu půjčení jsem musel říct, že to není pravda.

Na to se samozřejmě můžou názory lišit. Stopu teď dokáže držet kde co, protože vývoj jede a auta dokážou být rychlý. Ale jde o to naklánění, kontrolu pohybů, ovladatelnost.
Teď jsem na tohle téma strávil hezkej víkend s Compactem, zcela sériovou Z4 35i a značně překonanou 540i e34. Byla to taková předváděčka pro majitele Z4, jak jezdí jeho seriovka, že i v zatáčkách dokáže být hodně rychlá, ale nastavení na pohodlí ubírá na agilitě, ovladatelnosti a kontrole. Ideově podobně je nastavený mk. V a proto mám radši mk. III.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků