Za kolik jezdíte s benzínem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 5. 2015 19:01

Zrovna shellka mela dle jednech testu naprosto pruserove palivo.
U benzinu bych se nebal niceho, na spotrebu vliv IMHO minimalni, naftu beru tu lepsi u Globusu za celkem dobrou cenu. Motivuje me vzhled v pruhleditku pistole - ta nejlevnejsi je takova zluta a to pruhleditko je takove zabordelene zevnitr, ta lepsi je do modra a naprosto cira vcetne pruhleditka.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolousek001 22. 5. 2015 20:04

Tak ono když si to člověk spočítá, tak když natankuju plnou což je u mě tak 50-55 litrů tak
u Ona jsem teď bral za 1600 Kč - 50.8 litrů a kdybych bral dražší což je u nás třeba 32.60 cena tak mi to vychází stejnej počet litrů na 1656 Kč, což mi přáde jako hodně malej rozdíl, tak si říkám i kdyby to mělo jen minimálně snížit spotřebu jestli se to fakt nevyplatí :D ale jde o to přijít která pumpa je asi ta správná no ...

Když se člověk koukne na tu cenu tak když některý lidi jsou schopný jet pro levnější benzín klidně pár Km mimo svojí cestu tak je to podle mě blbost.
Kolousek001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ludek_II 22. 5. 2015 20:44

Mas rozdil 55 Kc. Od toho odecti jeste bonusy vernostnich programu a pripadne dojezdovou spotrebu. V mem pripade mam Agip, Shell a dve male u baraku. Na Tank Ono to mam tam a zpet 17km pres mesto=Agip uz vychazi pomalu levneji. Jo ale v dobach rozdilu 9Kc/litr se Ono vyplatilo. Kor kdyz jsem mel kolem stejne cestu.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 5. 2015 20:48

proto ja tankuju jen pri benzinkach ktere mam pri ceste, ale vyberu si tu nejlevnejsi znackovou :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 22. 5. 2015 22:22

U Agipu je stále pro zákazníky O2 sleva 1 Kč na litr (nad 30 litrů) a protože mám jednu benzinku hned u zadku, moc to neřeším. ONO mám z ruky (Brno).
Sattero
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolousek001 22. 5. 2015 23:11

Agip sem nikdy snad nezkoušel, protože ten mám v (Jihlavě) uplně nejvíc z ruky a i s tou O2 slevou je pořád drahej :D
Kolousek001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod burty s krenem 22. 5. 2015 23:59

Česká shell, zduraznuji česká, je nej sracka v poměru výkon. I spousta nezávislých testu to prokázala. Sel bych po cene/vykon. A to jsou často benzina/omv/agip/eurooil.
Eurooil na naftu optimal, bo zadne biosracky.
Benzina na vervu, bo nebio sracky a cena +2kc.
Omv na normál benal, bo premium je víc nez +2kc a to *****.
Pripadne dle lokálního. A to je velmi ruzne.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 23. 5. 2015 03:49

Hk - milicin po dalnici pres prahu, 4 porizci, plnej kufr, do Bene dle predpisu, pak trochu rychlejc za 8.3L
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod premek88 23. 5. 2015 05:24

burty s krenem píše:Česká shell, zduraznuji česká, je nej sracka v poměru výkon. I spousta nezávislých testu to prokázala. Sel bych po cene/vykon. A to jsou často benzina/omv/agip/eurooil.
Eurooil na naftu optimal, bo zadne biosracky.
Benzina na vervu, bo nebio sracky a cena +2kc.
Omv na normál benal, bo premium je víc nez +2kc a to *****.
Pripadne dle lokálního. A to je velmi ruzne.

s tímto souhlasím, mám funglovku 2x u Benziny pohoda a jednou u Shellu a auto jak by nejelo
premek88
Nováček

Odeslat příspěvekod orgasmic 23. 5. 2015 07:47

Tak urcite.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lemmy K. 23. 5. 2015 09:13

Už máš GT?
Lemmy K.
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 23. 5. 2015 09:54

:hm
11,59l/100km
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 23. 5. 2015 09:58

Civic sel po prezuti nahoru, ted se pohybuji mezi 6,6 a 6,7. Coz je dle ocekavani a rozdil proti uzsim zimakum cca ctvrt litru.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 5. 2015 10:02

to bych nikdy nepoznal :(
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 23. 5. 2015 10:04

Ja ne, ale tabulka to ukazala. Spis me to mile prekvapilo, cekal jsem vetsi narust.
Kurt Heimreich
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků