Za kolik jezdíte s dieselem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 19. 10. 2018 09:31

Pokial sa mal Jirka kde uhnut, tak sa mal uhnut...takze suhlasim s robbertom.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 19. 10. 2018 09:37

robbert píše:Víš proč přesně takové miluju?
Protože ten komplex má ten, co zrychluje a ne ten, který chce jet svou rychlostí. A přesně tohle potkávám velmi často. Dojedu auto, které pak začne zrychlovat třeba na 180, já si jedu svým tempem a o pak zpomalí a řekne si, to jsem mu to nandal, ale ze já pak dalších 100 km jedu pořád stejně mu vůbec nedojde, protože mě jako hrdina pozavodil a vyhrál.


Lze se na to dívat i jiným pohledem, schválně přitaženým za vlasy a podobně pokřiveným (protože já bych jel rychleji, ale nemohl jsem, poněvadž přede mnou i vedle mě byla auta):

Když se na někoho lepim, musim na to mít motor a koule a když tě pak takovej zdržovač vytrestá a zesměšní tím, že ti ujede (a je zcela jasné, že kdyby chtěl, může takovou rychlostí pokračovat dál a ty si ani neškrtneš), tak to příště nedělej, ušetříš si trapnou ostudu že najednou, když máš něco ukázat, neukážeš nic a jen trapně odpadneš.

Jinými slovy: když někoho dojedu a je jasně viditelné (což bylo), že dotyčný čeká, až se před ním uvolní provoz, aby mohl jet, tak se na něj nelepím, on to auto přes ty před sebou nepřehodí a ani ti neuhne do boku (protože tam jsou taky auta), slušně počkám s patřičným odstupem a až se situace vyřeší, jedu si dál svým tempem.
A obzvlášť, pokud má dotyčný Mondeo s adaptivním tempomatem (že ani nemusí dávat nohu na pedály a brzdit, o to je to celé směšnější). Tvůj hněv necht dopadne na původce toho špuntu, kokota co předjíždí sto desítkou kamčáky v řadě, jedoucí kilčem, ale ne na auto před sebou, které stejně jako ty muselo slevit ze svého tempa a jen trpělivě čeká, až se mu uvolní prostor. Pak tě pustí a ty si klidně mazej dál jak chceš rychle.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 10. 2018 09:41

oba jste kokoti :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 19. 10. 2018 09:43

Ze se lepí poznám ze v zrcatku zpětném vidím kdy se holil :D
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 19. 10. 2018 09:43

Bez diskuze, ale jenom jeden může říct, že má kočku :love:
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 19. 10. 2018 09:45

burty s krenem píše:Ze se lepí poznám ze v zrcatku zpětném vidím kdy se holil :D


na ohambí?
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 19. 10. 2018 09:48

speleo píše:Lze se na to dívat i jiným pohledem, schválně přitaženým za vlasy a podobně pokřiveným (protože já bych jel rychleji, ale nemohl jsem, poněvadž přede mnou i vedle mě byla auta):

Když se na někoho lepim, musim na to mít motor a koule a když tě pak takovej zdržovač vytrestá a zesměšní tím, že ti ujede (a je zcela jasné, že kdyby chtěl, může takovou rychlostí pokračovat dál a ty si ani neškrtneš), tak to příště nedělej, ušetříš si trapnou ostudu že najednou, když máš něco ukázat, neukážeš nic a jen trapně odpadneš.

Jinými slovy: když někoho dojedu a je jasně viditelné (což bylo), že dotyčný čeká, až se před ním uvolní provoz, aby mohl jet, tak se na něj nelepím, on to auto přes ty před sebou nepřehodí a ani ti neuhne do boku (protože tam jsou taky auta), slušně počkám s patřičným odstupem a až se situace vyřeší, jedu si dál svým tempem.
A obzvlášť, pokud má dotyčný Mondeo s adaptivním tempomatem (že ani nemusí dávat nohu na pedály a brzdit, o to je to celé směšnější). Tvůj hněv necht dopadne na původce toho špuntu, kokota co předjíždí sto desítkou kamčáky v řadě, jedoucí kilčem, ale ne na auto před sebou, které stejně jako ty muselo slevit ze svého tempa a jen trpělivě čeká, až se mu uvolní prostor. Pak tě pustí a ty si klidně mazej dál jak chceš rychle.

Tys někdy jel s adaptivním tempomatem? Já jen, že pokud ho použiješ, tak nehrozí, že by ses na někoho lepil. Víš, ono je to o stylu jízdy. Pokud opravdu jedu rychleji, tak dotyčného klidně několikrát probliknu, protože je brzda. A divil by ses, mnohdy to pomůže a ty se dostaneš dopředu. A pak ten hodný a klidný pojede v levém pruhu klidně 10 km, protože ten před ním ho brzdí, ten hnusný arogantní *****, který použije světla a možná i troubí v tom levém pojede ty kilometry dva, protože takovému debilovi je lépe uhnout. Kdo ví co udělá. Tak asi tolik k té tvé slušnosti. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 19. 10. 2018 09:56

Furt se bavíme o situaci, že ten dotyčný nemá kam vhodně uhnout - vlevo svodidla, před ním auta, vpravo od něj auta. Kam si jako myslíš, že se s tím autem má vypařit?
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 19. 10. 2018 10:08

Teleport?

A ne nebavíme. Bavíme se o jakékoli jiné situaci v provozu. Pokud se někdo na tebe lepí a ty nemáš kam uhnout je to kokot, já se bavím o situaci, kdy jede pičus v levém a klidně může do pravého uhnout...
A pak taky o tom, že když je volno, tak idiot zrychluje, aby všem dokázal, že může kilometr jet klidně i 200...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 10. 2018 10:09

jak jsem psal, kokoti oba ... s tím, že lepič asi větší, protože to následné zrychlování na 200 je až reakce na to lepení
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 19. 10. 2018 10:11

A co kdyz jen zrychloval na rychlost kterou jel?
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 19. 10. 2018 10:12

Vždy keď sa tu stretne speleo a robert tak je to diskusia o tom istom. Aj to niekoho ešte baví čítať?
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 19. 10. 2018 10:13

Benzín za 140 Kč a bude opět pohoda na silnicích.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 19. 10. 2018 10:19

K86 píše:A co kdyz jen zrychloval na rychlost kterou jel?


Píšu o tom, že zpomalí, ne o tom, že pak touto rychlostí pokračuje dál, ne?

Arnie J píše:jak jsem psal, kokoti oba ... s tím, že lepič asi větší, protože to následné zrychlování na 200 je až reakce na to lepení

Těší mě Robbert :mrgreen:

Já ale nepíšu o tom lepení, ale o tom, že ti někdo začne zrychlovat a následně zpomalí...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 19. 10. 2018 10:33

speleo píše:Nezkoušel jsem maximálku, ani si nevynucoval uvolnění pruhu, jen prostě jsem nějak zkoušel, kam až ten lepič za mnou (nebyly mu ve zpětným ani vidět světla jak byl blízko,...

Tohle jsem nikdy nepochopil, co člověka vede k tomu zrychlovat. Já vždycky postupně zpomalím, a za okamžik mám po problému...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků