Turboefekt

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 11. 2017 18:08

jo, ty červené
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 3. 11. 2017 19:28

Je to divný no, tam museli špatně navrhnout průměry pístků imho, brzdy by to daly, ale nejde to ušlápnout, nebo jak se to vlastně chová?
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 3. 11. 2017 19:42

Arnie J píše:
Pajjoun píše:Ono je nebrzdí a nebrzdí.
S těma 305 se dá žít při vhodným matroši. Na nonGTA ideál.
I ty moje 288 postavený na EBC byly slušný. Než jsem je spálil na okruhu. Pak to bylo o hovně.
To co mám teď je asi naddimenzovaný. Ty máš navíc smůlu, že nemůžeš dát ze 166 + redukci... Těch je víc na prodej.

néé?? já myslel, že právě joo :)

Pajjoun píše:A Mazdě se musí nechat, že brzdí hodně dobře. Elektronika pomůže taky trošku. Ono se to nezdá, jak jsou ty nový ***** rychlý.

tys v ní někde jel?

Možná jo. Jsem to psal v koloně. :D
Možná že Právě úplné bez redukce.

Potkal jsem to v Mostě. Sice to nevydrželo, ale jelo rychle, pokud to byla sériovka.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 11. 2017 23:56

one-z: prostě to málo brzdí :) prošlápneš až na podlahu a ani to nezablokuje kola ... ale teď po instalaci nových kotoučů a desek je to tomu zablokování fakt blízko ;)

Pajjoun: co se tomu stalo, že to nevydrželo? :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 6. 11. 2017 00:02

Já se neptal. Neparkoval poblíž a měl jsem dost starostí se sebou. Kvaldu dojel na blikačky a do závodu nenastoupil. Ale dával tomu fest a jelo to rychle. (jestli to byla sériovka, tak moc hezký, neni možnost a čas se bavit se všema )
Já měl dost starostí se sebou. *****, že jsem zlomil kulisu. Roztrhal jsem gumu, takže jsem jí dával protisměrně a úhlopříčně na nejmíň namáhaný místo. Skoro jsem to nestihnul. :D

Ale klidně to může bejt benzín. Lidi zapomínaji, že na okruhu je potřeba mít alespoň třetinu. Teda v Mostě, někde míň, někde víc.
GTA minimálně třetinu, jinak si v jedný zatáčce zaškytá. Kámoš s CTR to má horší, tam toškytlo jednou a jel v nouzáku. (takže mu to jelo asi jako moje Alfa :D ) Pak je potřeba natankovat a je opraveno.
Ale to by asi nastoupil, tak asi něco jinýho. Ale jelo to, tak spíš něco elektronicky zablblo. To se děje novejm, no. Starý ***** jsou pomalý, ale jedou a jedou a pak se poserou motorově. :D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 11. 2017 00:04

to byla určitě sériovka 1.5 :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 6. 11. 2017 00:05

Určitě. :D

Byl to dvoulit. Jezdil jak já a měl stejnou kategorii. :-)
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 11. 2017 00:10

tak to jsem rád, že s tím někdo zkouší i závodit :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 6. 11. 2017 00:15

Jj, je to fajn.
Ale tak to co jezdim je amatérismus. Můžeš vzít auto z ulice a když nejsi magor, tak ho nezničíš. :-)
Sice startovný za raketu, ale když se to rozpočte na minuty na trati, tak dobrý + časomíra. :-)
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků