Eurooil - soutěž o 3x500l paliva

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod rousini 9. 7. 2016 08:36

Eurooil vymyslel pěknou soutěž pro motoristy. Na této stránce si letmým pohledem můžete přečíst, co bylo zadáním a jak to dopadlo.

Odchylka tří výherců v řádu desetitisín (přesně 0,0001 - 0,0005) z celkové hodnoty mi říká, že si to rozebrali lidi, co vidí do firemní evidence, popřípadě jejich kamarádíčci.
rousini
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukasoj 9. 7. 2016 08:56

Ale notak, kdybys viděl do firemní evidence tak tohle nemůžeš nikdy říct. Co třeba mimořádné závozy a pod? Ha :-) Prostě měli štěstí, tak jim to přej :-)

Nehledě na to, by v tom museli jet řidiči, logistika, zaměstnanci co maj na starosti správu tahačů a pod. Blbost :-) A pak vyhodnotit kdo si vezme těch 500l. Naprostá blbost :-)

Něco mi říká, že bys příště mohl trochu myslet a vyjadřovat se jen k tomu, čemu rozumíš :D :-) ;-)

-- sob 9. 7. 2016 10:17 --

Ale lepší by byla soutěž typu, kolik l PHM rozvezou cisterny v období x až y :D A ještě skutečné litry, tím nemyslím N15 :-) To by byla opravdu ruleta a záležo hodně na náhodě :-)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Jelass 9. 7. 2016 10:11

Nemachruj.
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukasoj 9. 7. 2016 10:18

Já nemachruju, jen říkám jak to skutečně je. :-)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Ludek_II 9. 7. 2016 12:05

Sorry, ale na jejich stránce vidím seznam 9 cisteren. Tak to fakt nebude problém sehnat si údaje o jejich jízdách. Na to snad stačí jedna účetní nebo dispečer.
Ludek_II
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod metyn 9. 7. 2016 12:22

no dybyby to odhadl jeden tož řeknu náhoda, dyby dvá tož řeknu kua náhoda ale dyž 3 tož jedině kua zas asi "losovačka" , Meta
metyn
Štamgast

Odeslat příspěvekod Ludek_II 9. 7. 2016 14:34

Na druhou stranu to taky ukazuje něco o té firmě. Když mají podezřelé soutěže, kdoví jaký bude ten benzin. A navíc, nejlepší je Tank ONO. Solidní cena bez blbých soutěží, plyšáků, angličanů a sbírání bodů.
Mají jen jednu chybu - málo pump.
Ludek_II
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod rousini 9. 7. 2016 14:38

Lukasoj píše:Ale notak, kdybys viděl do firemní evidence tak tohle nemůžeš nikdy říct. Co třeba mimořádné závozy a pod? Ha :-) Prostě měli štěstí, tak jim to přej :-)

Závozy se plánují a cisterna dělá kolečko po pumpách. Mimořádný závoz není rutina a taky se zanáší do evidence. Já jsem přející, ale ne dobrosrdečný blb (tohle jediné neber osobně).

Lukasoj píše:Nehledě na to, by v tom museli jet řidiči, logistika, zaměstnanci co maj na starosti správu tahačů a pod. Blbost :-) A pak vyhodnotit kdo si vezme těch 500l. Naprostá blbost :-)

Jó máš pravdu šábnout se o 500l, o to nikdo nestojí...

Lukasoj píše:Něco mi říká, že bys příště mohl trochu myslet a vyjadřovat se jen k tomu, čemu rozumíš :D :-) ;-)

řekl Děd Vševěd

Lukasoj píše:Ale lepší by byla soutěž typu, kolik l PHM rozvezou cisterny v období x až y :D A ještě skutečné litry, tím nemyslím N15 :-) To by byla opravdu ruleta a záležo hodně na náhodě :-)

To by nic nezměnilo na situaci, kdy lidi s přístupem k firemní agendě dodají podklady.
rousini
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukasoj 9. 7. 2016 14:54

Ale tímhle způsobem to můžete říct na každou soutěž, která někde je. Že ej to cinklé a rozdají si to zaměstnanci a kamarádíčci zevnitř. Prostě si nemyslím, že ta soutěž byla cinklá.

Pokud je soutěž v Bille a ty nevyhraješ, tak taky jim píšeš a nadáváš že si to rozdali zaměstnanci a pod? Nepíšeš :-)

Ad Děd Vševěd > Vzhledem k tomu, že se v petrochemii a provozu ČS pohybuju již skoro 9 let, tak si myslím že vím mnohem více jak to funguje, jak se to dělá a pod, než ty. A třeba u nás, by si nikdo nelajznul dávat někomu podklady aby vyhrál nějakou blbou soutěž :-)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 7. 2016 14:56

V Bille jsme vyhráli poukázku na nákup 500kc tam to neni podvod :)
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod Lukasoj 9. 7. 2016 14:59

Blbost, beztak si kamarád někoho z Billy dle většiny komentujících zde :D
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod metyn 9. 7. 2016 15:15

take ťa ani ve snu nepadlo, že ti třé výherci mohli byt akorát nastrčení? Mňa to take ani ve snu nenapadlo :-) , věř ně, lidi sů schopní udělat kdejaký podvod a pro méň než kubík aj půl benálu, to si kuř, Meta
metyn
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukasoj 9. 7. 2016 15:30

Ano napadlo! A 11. září byla práce CIA, FBI a George Bushe. Fakt banda troubů tady :-)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod rousini 9. 7. 2016 15:41

Lukasoj: No tak to máš v v petrochemii lepší orientaci, to nezpochybňuji. Ale trochu selskýho...:
- kdyby se první trefil s tou odchylkou pár km - budiž
- druhý třeba 85km
- třetí 850km...cajk

Ale první 3 místa do 50km ve firmě o níž nikdo do zveřejnění výsledků běžně neví kolik má cisteren, jak často a po jakých trasách se zaváží...
Mě by zajímaly všechny tipy, kolok jich bylo s přesností (kolidující s neregulérností) a kde se pohybovalo a s jakým rozptylem zbylých 99,9% odhadů.

Edit: Já vím, že pravidla neřeší přezkum soutěže nebo nárokovatelnost výhry, ale tohle je do očí bijící. A prosímtě nenazývej ostatní diskutující trouby. Já vím , že v rámci garáže si bereš servítky :D , ale zůstaň nad věcí, jen argumentuj 8-)
rousini
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukasoj 9. 7. 2016 16:12

Tak to nevíš o žádné firmě, jak často a po jakých trasách zaváží, pokud nejsi zevnitř a nemáš přístupy k datům, což má logistika. Další věc je, trasy a počet km. Bude bouračka, cisterna to bude objíždět a hnedka máš x desítek km navíc.

Nehledě na to, že by výherci museli poslat svůj vítězný tip až poslední den soutěže, což se mi nezdá že by společnost jako je čepro nekontrolovala :-)

Prostě ano, pokud výherci svůj tip poslali poslední den soutěže a takto přesný, tak se dá uvažovat o tom že to bylo cinklé, jinak v žádném případě. Je tam strašně moc proměnných, mimořádné závozy, počasí, bouračky, dlouhá doba čekání ve skladu, kdy cisterna musí přejet k jinému aby byla natočena a pod :-)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 9. 7. 2016 16:15

rousini píše:Lukasoj: No tak to máš v v petrochemii lepší orientaci, to nezpochybňuji. Ale trochu selskýho...:
- kdyby se první trefil s tou odchylkou pár km - budiž
- druhý třeba 85km
- třetí 850km...cajk

Ale první 3 místa do 50km ve firmě o níž nikdo do zveřejnění výsledků běžně neví kolik má cisteren, jak často a po jakých trasách se zaváží...
Mě by zajímaly všechny tipy, kolok jich bylo s přesností (kolidující s neregulérností) a kde se pohybovalo a s jakým rozptylem zbylých 99,9% odhadů.

Edit: Já vím, že pravidla neřeší přezkum soutěže nebo nárokovatelnost výhry, ale tohle je do očí bijící. A prosímtě nenazývej ostatní diskutující trouby. Já vím , že v rámci garáže si bereš servítky :D , ale zůstaň nad věcí, jen argumentuj 8-)

Důležitý není co si myslíš, ale na co máš důkazy. Ty nemáš nic, tak si nech konspirační teorie do diskuze na novinky.cz. Tam najdeš fanoušky.
Vočko Szyslak
Nováček

Odeslat příspěvekod Ludek_II 9. 7. 2016 16:28

Ty kecy o důkazech jsou jak arogantní kecy jistého tiskového mluvky z ministerstva dopravy, když se zaváděl Kapsch. Prej, jestli máte důkazy, že se výběrko uplácelo, běžte na Policii.
No já jako občan takové důkazy nemám, ale že se kradlo, je do očí bijící.
Ludek_II
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukasoj 9. 7. 2016 16:37

Vážený ovčane, a jáké máte tady důkazy že soutěž byla zmanipulovaná? :hm :D
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod metyn 9. 7. 2016 16:44

no a jaké máš důkaze, vážený ovčane, že soutěž zmanipulovaná nebyla, co? Meta
metyn
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 9. 7. 2016 16:49

Ludek_II píše:Ty kecy o důkazech jsou jak arogantní kecy jistého tiskového mluvky z ministerstva dopravy, když se zaváděl Kapsch. Prej, jestli máte důkazy, že se výběrko uplácelo, běžte na Policii.
No já jako občan takové důkazy nemám, ale že se kradlo, je do očí bijící.

To jsou argumenty dobrý do hospody. Jinak platí presumpce neviny. To by se každýmu Lůďovi moc líbilo, popravovat bez soudu. Ale je zrovna jiná doba.
Vočko Szyslak
Nováček

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 7. 2016 16:51

Kdybyste chlapci tušili, kolik soutěží o zakázky v řádu miliard je v našem banánistánu zmanipulovaných, tak byste se na nějakou podělanou soutěž o 500 litrů benálu vykakali.
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Lukasoj 9. 7. 2016 16:51

metyn píše:no a jaké máš důkaze, vážený ovčane, že soutěž zmanipulovaná nebyla, co? Meta

Vždyt jsem to sem napsal! Pokud poslali všichni výherci svůj tip poslední den, pak ano! Dá se uvažovat o tom, že byla! Jinak :-* ;-)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 9. 7. 2016 16:54

Hustoles píše:Kdybyste chlapci tušili, kolik soutěží o zakázky v řádu miliard je v našem banánistánu zmanipulovaných, tak byste se na nějakou podělanou soutěž o 500 litrů benálu vykakali.

Nikdo nebyl odsouzenej, takže podle čechystánskejch pravidel - všechno legální.
Vočko Szyslak
Nováček

Odeslat příspěvekod Major Kure 9. 7. 2016 17:18

No ja videl do zakulisi 3 takovychle "soutezi" a u vsech byl vyherce domluven... Takze si nedelam iluze.

A Lukasoj, ty uz jsi taky chytrej jak radio.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
Major Kure
Inventář

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 9. 7. 2016 17:29

To tak bývá. Ale v tomto prostředí to patří k folkloru. Divoký východ je tu příliš zakořeněnej. Kde není žalobce, není soudce. A i kdyby, tady se to už nějak zamete pod stůl. Ahoj Bureš.
Vočko Szyslak
Nováček

Odeslat příspěvekod rousini 9. 7. 2016 17:32

Vočko Szyslak píše:
rousini píše:Lukasoj: ...Ale první 3 místa do 50km ve firmě o níž nikdo do zveřejnění výsledků běžně neví kolik má cisteren, jak často a po jakých trasách se zaváží...

Důležitý není co si myslíš, ale na co máš důkazy. Ty nemáš nic, tak si nech konspirační teorie do diskuze na novinky.cz. Tam najdeš fanoušky.

Chlape nedělej ze sebe .... :pozor
Jednak je to diskuzní fórum, takže pokec a druhák mít důkazy, tak to nepíšu sem. Pokud se lidstvo mělo bavit jen o tom na co jsou důkazy, tak by se mu díky evoluci ústní otvor přestěhoval do gatí (radši si to zkonroluj).
rousini
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 7. 2016 17:49

Moc se to řeší...
Lukas063
Veterán

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 9. 7. 2016 17:57

rousini píše:
Vočko Szyslak píše:
rousini píše:Lukasoj: ...Ale první 3 místa do 50km ve firmě o níž nikdo do zveřejnění výsledků běžně neví kolik má cisteren, jak často a po jakých trasách se zaváží...

Chlape nedělej ze sebe .... :pozor
Jednak je to diskuzní fórum, takže pokec a druhák mít důkazy, tak to nepíšu sem. Pokud se lidstvo mělo bavit jen o tom na co jsou důkazy, tak by se mu díky evoluci ústní otvor přestěhoval do gatí (radši si to zkonroluj).

Mohl bych ti napsat něco mnohem horšího...ale...bylo by to zbytečný. Raději budu dobrý.
Vočko Szyslak
Nováček

Odeslat příspěvekod Ludek_II 9. 7. 2016 19:40

Zase ze me nedelej krvelacnou selmu, pingle.
Ludek_II
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 7. 2016 20:27

Lukasoj píše:Blbost, beztak si kamarád někoho z Billy dle většiny komentujících zde :D

To kdybych měl tak bych vyhrál lepší věc
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod Lukasoj 9. 7. 2016 20:42

Ludek_II píše:Zase ze me nedelej krvelacnou selmu, pingle.

Dosli argumenty tak zaciname urazet?
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod šulda 10. 7. 2016 12:48

Vloni sem plácl nějaký číslo z hlavy do soutěže od Olmíků, byl to rozdíl jen o 14 od přesnýho čísla 13745 a byl sem až osmej takže dalších sedm bylo ještě přesnějších. Zřejmě to byly zaměstnanci od Olmíků, ale jak sem se mezi ně dostal já? :mrgreen: iPad mini tehdy získávalo 10 nejpřesnějších odhadů, takže mi ho dovezli až domů. Kamarádova sestřenka je taky podvodnice páč vyhrála v soutěži auto. Drtivá většina lidí s kterýma sem o tom mluvil tomu nevěří, že neznají nikoho z "obyčejných" lidí co někdy něco vyhrál. Všeobecně se u nás žije s doměmním že je to tu vše ojebávka ale je to jen o lidech, měl by každej začít sám u sebe :-P Nedávno jsem vracel nalezenej smartphone a paní na mě při tom vejrala jak na svatý zjevení :mrgreen: Netvrdím že je u nás vše OK ale co proti tomu děláme? :twisted:
Naposledy upravil šulda dne 10. 7. 2016 13:06, celkově upraveno 1
O II Combi MR06 BKC
Ø 5l/100km
šulda
Nováček

Odeslat příspěvekod Dix_ 10. 7. 2016 13:05

Já vyhrál 2x předplatné Levelu,pak házedlo Tiscali,dvě vstupenky na koncert a propagační předměty od jednoho prodejce Škoda.Telefon jsme také našli předminulý rok a byli rádi,že se dceři telefon vrátil.
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Moucha 10. 7. 2016 13:07

s pěknou selfie nálezce s pinďourem venku
Kapři doporučují pstruhy!
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Dix_ 10. 7. 2016 13:10

To ne.Našel ho synovec a dostal od nich 100 Kč. :-)
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 7. 2016 14:01

Se moc nevytahli teda.
2016 Škoda Fabia Combi 1.2 TSI
2015 Renault Master 2.3 dCi
hobitt
Inventář