MaxxMotion 100?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Rybak 10. 5. 2012 08:04

Zkusil jste to nekdo? Zajimalo by me, co vy na to...je znat nejaky rozdil oproti N95?

Nasel jsem nasledujici:

Benzin MaxxMotion 100, který je dovážen přímo z rafinérie z Rakouska a neobsahuje jako biosložku biolíh, ale ETBE (Ethyl-tercbutylether), což je akceptováno rovněž jako biosložka, ale nemá negativní vlastnosti jako biolíh. Benzín OMV MaxxMotion 95 může obsahovat jako biosložku jak biolíh, tak ETBE, záleží na zdroji, z kterého pochází. Stejná situace, tedy přimíchávání výrazně kvalitnějšího ETBE (zvyšujícího mimochodem oktanové číslo), je i u benzinů od Shellu (V-Power Racing) či Benziny (Verva 100). Tyto dovozové benziny (vše s oktanovým číslem vyšším jak 95 je dovoz) mají delší skladovatelnost, dle vyjádření Benziny až 6 měsíců; tedy o polovinu déle než u klasických benzinů.
Rybak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eltoroloco 10. 5. 2012 08:19

vyhozený peníze navíc
T5
eltoroloco
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 5. 2012 08:35

+1
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 10. 5. 2012 09:23

Jednou jsem to zkousel na FRS a moc se ji to nelibilo. Blbe to startovalo a bylo to line :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 10. 5. 2012 10:18

FRS 1?
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 10. 5. 2012 11:06

jj :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 10. 5. 2012 11:18

:D :D

Tak to číslílko znamená větší odolnost proti samozápalu a jestli nemáš STI, GT-R nebo FSI, tak se na to vykašli.

Možná ten MaxxMotion 95 nebo jak, s tím mám dobrý zkušenosti. Je to trochu živější a lehce klesne žravost.
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireIX 10. 5. 2012 11:21

orgasmic píše:Jednou jsem to zkousel na FRS a moc se ji to nelibilo. Blbe to startovalo a bylo to line :D


To se ani nedivím.
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 10. 5. 2012 11:27

vsak je to skodovka co by tdiicku nechutnal benzin?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 10. 5. 2012 11:35

Chtel jsem prave natankovat lepsi naftu a nejak jsem se prekouknul :D
Stihl jsem natankovat pul nadrze, tak jsem dotankoval naftu + nalil nejake adetivum a auto to pobralo, akorat chvili hure startovalo.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 10. 5. 2012 11:36

:D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 10. 5. 2012 12:31

orgasmic píše:Chtel jsem prave natankovat lepsi naftu a nejak jsem se prekouknul :D
Stihl jsem natankovat pul nadrze, tak jsem dotankoval naftu + nalil nejake adetivum a auto to pobralo, akorat chvili hure startovalo.


Spravnej postup :tleskani
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 10. 5. 2012 13:44

Mě se to povedlo u Jumpera, přes 80l N95 :shock: Naštěstí jsem nestartoval, odtáhli jsme to do dílny a benál se ještě projel v benzínových autech.
Já tankuju Maxx, ale ropu. Benzín jsem brávalu OMW do Rézy, ale nevím jestli je tahle 100okt. nějak jinak upravená. Měl jsem pocit, že motor šel lépe za plynem.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filo0 12. 5. 2012 22:26

Tak natankovať do benzínového auta naftu je rozhodne menší prúser ako do naftového benzín, teta natankovala do Favoritu naftu ešte za dávnych čias a bol tam ešte nejaký benzín tak to ako tak šlo akurát to čmúdilo ale podarilo sa jej zájsť nejako do najbližšieho servisu a čo bola sranda že všetci okoloidúci sa jej pýtali odkiaľ má naftového favorita :lol:
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
220 CDi, 170PS, 400Nm - W204 navždy bokom <3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Filo0
Inventář
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků