Budoucnost LPG / CNG

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 11. 2015 23:55

Tak určitě
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 20. 11. 2015 23:59

Ne snad?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 11. 2015 00:00

Ono je to nakonec jedno
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod migrant01 21. 11. 2015 02:49

j3s píše:Oproti Tobě jsem třeba já spokojen. Nyní něco přes 130tis. km a pouze 3x pravidelná výměna filtrů. Asi se vyplatí investovat na začátku o něco více do přestavby.

Já cca 100tis. km a ani jednou výměna filtrů, jak to tam namontovali, tak to jezdí dodnes jedenáctým rokem, akorát že už je u nádrže LPG propadlá revizní zkouška. :D
migrant01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 11. 2015 06:03

OFF
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 21. 11. 2015 15:18

migrant takže s prošlou revizí a bez STK.....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 21. 11. 2015 19:35

migrant01 píše:
j3s píše:Oproti Tobě jsem třeba já spokojen. Nyní něco přes 130tis. km a pouze 3x pravidelná výměna filtrů. Asi se vyplatí investovat na začátku o něco více do přestavby.

Já cca 100tis. km a ani jednou výměna filtrů, jak to tam namontovali, tak to jezdí dodnes jedenáctým rokem, akorát že už je u nádrže LPG propadlá revizní zkouška. :D

Kde máš ty ušetřené prašule, když musíš jezdit s propadlou nádrží?
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod pech. 23. 11. 2015 14:46

blb, navíc když nádrž stojí pár tisíc, co se vrátí za rok i tomu kdo jezdí jen kolem komína.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 11. 2015 15:53

Blb no
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 24. 11. 2015 21:22

Take jsem zvolil Mor. Budejovice,mam to 120km od domu.Maximalni spokojenost.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j3s 24. 11. 2015 23:16

Přesně, byly to Mor. Budějovice. Ten pán u práce i myslí.

Migrant: Jezdit bez výměny filtrů, s propadlou nádrží, bez revize atd., to zvládá jen vyjímečná osobnost. Má můj hluboký obdiv. Jsi borec.
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 24. 11. 2015 23:28

Takže jeho práci chválíš? Co třeba takový věci, jako vrtání do sání? Vymontoval jej nebo to navrtal přímo na autě a nějaký špóny neřešil? Antikorozní ochrana míst, kde zasahoval do karoserie? Takový detaily, který asi nikdo neřeší. Mě namíchli už tímto. O samotným fungování ani nemluvě.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 25. 11. 2015 14:19

Kibitz. Mne se na nem libilo krome doporuceni na SH foru i to ze ma opravdu zkusenosti ,ktere nasbiral metodou pokus omyl a sam to priznal.Libi se mi,ze ma treba ultrazvukovou pracku vstriku,rekne ti proc je vrtani do sani treba delat pod urcitym uhlem,od itne udelat auto,ktere hrozi,ze bude majitel nespokojen,nabidne ti,ze za priplatek 1500kc prevezme zaruku na novem aute na poruchu motoru a dalsi veci.
Docela dlouho jsem s nim povidal,rikal ze ma povest podivina,nekdo mu nemuze prijit na jmeno,ze je arogantni atd. Rikal mi,ze vysvetlovat lidem ,kteri si koupi diagnostiku,umi precist hodnoty a maji tendenci s nim polemizovat o nastaveni lpg uz nema silu. Delal to v zacatcich,ted uz jen krouti hlavou.

K tem filtrum,menim je po deseti tisic km,investice i s praci asi 380kc. Je fajn,kdyz ho rozriznes,tak je videt pokud jezdis tankovat na jedno misto,jestli beres humac nebo ne.

-- 25. 11. 2015 15:24 --

Jeste k tomu tankovacimu hrdlu,treba mi rozmluvil,dat to vedle vicka nadrze.Umi to,ale rikal mi,ze je to prave cholustive ohledne slabeho plechu,ktery se tam musi nabodovat a zesilit,aby se to nevytrhlo. To ze narusi lak. Dal mi to zespodu plastoveho narazdniku,hrdlo takrka neni videt.
Sani mi demontoval,odsal mimo auto a vratil.Montaz trvala 2 dny,aby mel cas vse odzkouset,vyladit.Zaznamena si hodnoty ,kdy vse fungovalo na jednicku do karty k tvemu autu.Potom kdyz prijedes ,ze mas problem,vyvola,kde je neco spatne a porovna se stavem,kdy to bezelo na jednicku.

Pisu to mozna kokotsky,laicky,za to se omlouvam Ale jsem maximalne spokojeny,kdyby mi neco p osral,ozval bych se take.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 25. 11. 2015 18:01

Píšeš to dobře. Je vidět, že u toho fakt nepřemýšlí *****í. Aspoň to tak působí. Bohužel znám takový mistry světa, namyšlený, arogantní, kteří ve skutečnosti umí houby. Proto jsem za ním tenkrát nejel, skutečně mě odradil hlavně svým arogantním jednáním...
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j3s 25. 11. 2015 21:10

No rozhodně to není "služebníček pane", "jak je ctěná libost" .... Ale na mě dělá dojem, že zprasit něco by mu svědomí nedalo.
Přesně, jako když jsem po truhláři chtěl něco, o čem prohlásil, že to bude dělat časem potíže. A raději nevydělal. Udělal to jiný ... po pár letech přišli avizované potíže a je třeba to předělat.
j3s
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků