spritmonitor.de

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Duri13 2. 12. 2009 01:43

Pri poslednom doplnani tankovania na spritmonitor.de som si nevsimol, ze mam menu prepnutu na EUR, takze mi tam teraz svieti suma posledneho tankovania vyse 1400EUR. Da sa to nejak editovat? By som to chcel zmenit na CZK. Skusil som ich kontaktovat cez ten ich webovy formular, ale seru na mna :(
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 2. 12. 2009 08:44

je tam možnost editu ;-)

Vy bereš jako bys chtěl zadat novou spotřebu a pak klikneš dola na datum u řádku, který chceš upravit a máš...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod NiceOne 2. 12. 2009 09:07

Jasne ze to jde editovat. Jak jinak myslis, ze dosahuju takove nizke spotreby? Vzdycky to zedituju na nejakou hezkou malou hodnotu. http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/210212.html
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
Microsoft Lumia 640 DS
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod miromen4 2. 12. 2009 09:27

Hm spotřeba jak u diesla. :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 2. 12. 2009 09:30

NiceOne píše:Jasne ze to jde editovat. Jak jinak myslis, ze dosahuju takove nizke spotreby? Vzdycky to zedituju na nejakou hezkou malou hodnotu. http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/210212.html

Na plný plyn 5,5 litru. Já s dieselem měl 15,5. Asi máme každý rozdílný názor na to, co je plný plyn...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod NiceOne 2. 12. 2009 09:38

Nebo jeden z nas dvou neumi prekladat ;) Nejak tam nikde nic o plnem plynu nevidim.

No ale jinak je pravda, ze jsem asi zapomel zmenit stav z minuleho tankovani :)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
Microsoft Lumia 640 DS
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod miromen4 2. 12. 2009 09:40

NiceOne ma plynovy pedal podloženy špuntem ze šampusu. :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Veterán

Odeslat příspěvekod War 2. 12. 2009 10:44

A když zadávám chronologicky deset paragonu za benzín za sebou a na pátý zapomenu, tak se mi takhle dodatečně zadaný paragon už do spotřeby (ujeté vzdálenosti) nezapočítá. To nelze nějak dodatečně upravit?
War
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Duri13 2. 12. 2009 12:09

Hosi, vdaka! Teraz vidim, ze tam maju aj napisane, ako sa to da editovat...asi som to nevidel pre oci :-*
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod Haldo 2. 12. 2009 12:12

daju sa tam nahodit data hromadne, napr. cez excel?
- [b]When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.[/b]
- [b]Being happy isn't having everything in your life be perfect.[/b]
- [b]Today is the first day of the rest of your life.[/b]
Haldo
Štamgast

Odeslat příspěvekod robbert 2. 12. 2009 13:19

NiceOne píše:Nebo jeden z nas dvou neumi prekladat ;) Nejak tam nikde nic o plnem plynu nevidim.

Ručička ukazuje do červeného pole. Protři očka a koukni ještě jednou...

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod NiceOne 2. 12. 2009 16:12

robbert píše:
NiceOne píše:Nebo jeden z nas dvou neumi prekladat ;) Nejak tam nikde nic o plnem plynu nevidim.

Ručička ukazuje do červeného pole. Protři očka a koukni ještě jednou...

To je jenom piktogram frajere. Nebo myslis, ze kdyz je rucicka v zelenem, tak ze jedes na volnobeh. Ty mas v aute zeleny, oranzovy a cerveny otackomer? A jel jsi na ten plny plyn 700km?

Takze pro mene bystre jedince:
Fahrweise - Zpusob jizdy
Obrázek sparsam - ekonomicky
Obrázek normal - bezny
Obrázek flott - svizny

O plnem plynu nikde ani zminka
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
Microsoft Lumia 640 DS
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod NiceOne 2. 12. 2009 16:13

Haldo píše:daju sa tam nahodit data hromadne, napr. cez excel?

Ano.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
Microsoft Lumia 640 DS
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 2. 12. 2009 16:27

NiceOne píše:To je jenom piktogram frajere. Nebo myslis, ze kdyz je rucicka v zelenem, tak ze jedes na volnobeh. Ty mas v aute zeleny, oranzovy a cerveny otackomer? A jel jsi na ten plny plyn 700km?

Takze pro mene bystre jedince:
Fahrweise - Zpusob jizdy
Obrázek sparsam - ekonomicky
Obrázek normal - bezny
Obrázek flott - svizny

O plnem plynu nikde ani zminka

To, že každý máme jiný pohled na svižnou jízdu neznamená, že svižná jízda není plný plyn. Resp nejde o překlad, ale o výklad pojmů. Já si pod piktogramem představuju něco ve smyslu klobouk, normal, závodník. Takže asi tak frajere...

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 12. 2009 16:33

Už dej pokoj.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod robbert 2. 12. 2009 16:35

Co se ti zase nelíbí?

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod piErcE 5. 12. 2009 18:56

War píše:A když zadávám chronologicky deset paragonu za benzín za sebou a na pátý zapomenu, tak se mi takhle dodatečně zadaný paragon už do spotřeby (ujeté vzdálenosti) nezapočítá. To nelze nějak dodatečně upravit?

Muzes to tam kdykoli dobusit ... bere to podle data, ty vzdalenosti "mezi" si dopocitava sam.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Haya1 5. 12. 2009 20:13

a vy si neumíte spočítat od tankování do tankování spotřebu? O:-) či o co tu jde :hm
Motorkář tělem i duší (první moto-Pionýr v 10, auto Škoda 1202 STW až v 16 letech...)
Haya1
Nováček

Odeslat příspěvekod War 6. 12. 2009 19:09

PiErcE: no mě už se to právě stalo a musel jsem následující paragony po chybně zadaném zadávat znovu, protože mi to odmítal započítat. No budu zkoušet dál
War
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M@C 6. 12. 2009 19:22

Haya1 píše:a vy si neumíte spočítat od tankování do tankování spotřebu? O:-) či o co tu jde :hm

Je to dobre na dlouhodobou statistiku, je to fajn prehled, nemusis tam zadavat jen spotrebu, ale i ruzne opravy, vymeny oleje atd., proste naklady spojene s provozem vozidla.
Nekdo si to pise doma do Excelu a nekdo do spritmonitoru... ;-)
Ford Mondeo 2.0TDCI '07, 85kW@105kW
M@C
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod piErcE 6. 12. 2009 20:23

... a nekdo to ma ve spritmonitoru a pak to exportuje do excelu, ktery mu z toho maluje grafy :)
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonym 26. 2. 2017 22:45

https://www.spritmonitor.de/en/detail/773895.html
Wtf? Poskoky v servise, já jsem s tím jek jak prase, 5.15l/100? To je nějakej bug když tam nezadám kilometry protože nevím a nebo mi v servisu vyjeli plnou nádrž a dolili ji tam zpátky takže těch 10l/100 by odpovídalo?
anonym

Odeslat příspěvekod istarix 26. 2. 2017 22:52

Zmen to predposledni z "invalid" na "half full" a budes to mit dobre.
istarix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonym 26. 2. 2017 22:54

Jenže ona to plná byla, copak můžu že mi odpojili baterku a já si to nestihl zapsat :D ale fakt že jo
anonym

Odeslat příspěvekod glider 27. 2. 2017 01:12

mne to rovnaku sracku vyhodilo po nadrzi cisto dialnica 150 tacho....tusim 7litrov vyratalo...dovidenia invalid
.bad.decision.matters.
glider
Guru