Používáte do dieselu aditivum VIF??

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 30. 6. 2009 12:50

Prosím o diskuzi zkušeností s tímto aditivem...či o nějaké lepší alternativě.Prosím jen do nových CR dieselů.

http://www.41.cz/vif/
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 30. 6. 2009 13:31

Hodne se toto aditivum doporucuje na peugeotackym foru - www.peugeot-club.cz/forum pouze dobre zkusenosti jak u atmosfer. motoru, tak TD, tak HDi
v testu na iDNESu to bylo vyhlaseno jako nejlepsi aditivum na trhu
ja jezdil na castrol TDA 15000km jsem to primichaval k Shell VPD, OMV a VERVe, takze k tem lepsim, alespon cenove a rozdil jsem nezaznamenal, mozna to lepe mazalo, ale pocitove zadny rozdil, jde o motor 2.0TDCi
VIF bych velice rad vyzkousel, ale jeste jsem na nej pri volnem prodeji nenarazil
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 30. 6. 2009 15:58

Maj ho u té červené Benziny....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Pera2008 1. 7. 2009 09:42

ja pridavam tiez castrol TDA do normal dieselu. Moze to byt dobre, len s tou koroziou som akosi nepochopil.
Lancia Lybra SW
Pera2008
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 1. 7. 2009 09:53

Ty jsi nepochopil už hodně věcí, tak se už u tebe není čemu divit, hornouherský "mysliteli" :oboze
Pokud nevíš, co je to koroze, pak běž zpátky do pomocné školy a tam ti to vysvětlí
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Pera2008 1. 7. 2009 10:07

pepek píše:Ty jsi nepochopil už hodně věcí, tak se už u tebe není čemu divit, hornouherský "mysliteli" :oboze
Pokud nevíš, co je to koroze, pak běž zpátky do pomocné školy a tam ti to vysvětlí


Dalsi vecny prispevok. sorry, nie dalsi, milionty z milionu. Keby ti to aspon trochu myslelo, tak by ti doslo, ze sa pytam na to, kde vznika ta korozia. :oboze
Lancia Lybra SW
Pera2008
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brus 1. 7. 2009 10:12

Pera2008 píše:
pepek píše:Ty jsi nepochopil už hodně věcí, tak se už u tebe není čemu divit, hornouherský "mysliteli" :oboze
Pokud nevíš, co je to koroze, pak běž zpátky do pomocné školy a tam ti to vysvětlí


Dalsi vecny prispevok. sorry, nie dalsi, milionty z milionu. Keby ti to aspon trochu myslelo, tak by ti doslo, ze sa pytam na to, kde vznika ta korozia. :oboze


:oboze
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 1. 7. 2009 10:14

Pera2008 píše:
pepek píše:Ty jsi nepochopil už hodně věcí, tak se už u tebe není čemu divit, hornouherský "mysliteli" :oboze
Pokud nevíš, co je to koroze, pak běž zpátky do pomocné školy a tam ti to vysvětlí


Dalsi vecny prispevok. sorry, nie dalsi, milionty z milionu. Keby ti to aspon trochu myslelo, tak by ti doslo, ze sa pytam na to, kde vznika ta korozia. :oboze


No pokud je v naftě nějaký podíl vody-což je vždy, tak to asi začne v motoru (vstřiky) reznout....zjednodušeně řečeno.VIF tohle eliminuje....

Pročti si tohle...asi třetí stránka

http://www.41.cz/vif/doc/test_aditiv.pdf
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Pera2008 1. 7. 2009 10:17

takze vstriky. DAKUJEM za vecny prispevok.
Lancia Lybra SW
Pera2008
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gewehr 1. 7. 2009 10:18

Prosim ta , Pera, k vyjadreniam pouzivaj pokial mozno iba tie emoticony a radsej nic nepis. :oboze
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pera2008 1. 7. 2009 10:25

gewehr. Pozri, kazdy normalny clovek napise vecne a ten kto sa len tvari, tak si robi posmesky a nikdy nic nevysvetli. nevyznam sa az tak do toho, z coho su tam dane veci vyrobene( kov, plast), cize ked je liatonovy blok motora, nafta je mastna, tak som sa spytal.
Lancia Lybra SW
Pera2008
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.leky 1. 7. 2009 10:35

Ja ho obcas pouzivam do Mondea, kdyz tankuju nejakou obyc. naftu. Dale jsem prestal tankovat u shellu a od te doby zatim zadny problem se vstrikama.
Co znamena BMW? Budes mit vydaje,dvojity :-D
m.leky
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JiVi 1. 7. 2009 11:20

Pera2008 píše:gewehr. Pozri, kazdy normalny clovek napise vecne a ten kto sa len tvari, tak si robi posmesky a nikdy nic nevysvetli. nevyznam sa az tak do toho, z coho su tam dane veci vyrobene( kov, plast), cize ked je liatonovy blok motora, nafta je mastna, tak som sa spytal.



ted jsem to psal k tematu o vymene Superba za auto s klimou ... tady se to opet potvrdilo ... :D
JiVi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod BigFoot007 1. 7. 2009 11:22

pouzivam, aj do fiesty aj do tiidy - mierne to zlepsuje chod, a mam to hlavne pre lepsi pocit a spanok. Uvidime o par rokov.
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myznar 5. 7. 2009 10:08

T.E.CH píše:Maj ho u té červené Benziny....

Kde? Já jsem u benziny byl a odešel jsem s prázdnou... >:-(
prdění je sexy
myznar
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků