Kvalita pohonných hmot u Tank ONO s.r.o.

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod jandaxx 2. 10. 2011 10:15

Já co si pamatuji, tak jsem párkrát u Ona i Unicornu tankoval. Už je to pár let. Ale od té doby, co mají tyhle dvě značky pump stigma problémových čerpaček, raději se jim vyhýbám. Třeba dělá chybu. Zrovna tak, jako by někdo nešel do Lidlu(a já tam chodím docela rád), tak jiný má averzi vůči určité pumpě. U mně to není averze osobní, spíš takový pocit, že tam nemusí být vše v pořádku. Ale osobně to nemám podložené žádnou negativní zkušeností.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 10. 2011 10:19

S tím Lídlem to mám stejně jako ty ;-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucky Luke 2. 10. 2011 11:13

jandaxx píše:Já co si pamatuji, tak jsem párkrát u Ona i Unicornu tankoval. Už je to pár let. Ale od té doby, co mají tyhle dvě značky pump stigma problémových čerpaček, raději se jim vyhýbám. Třeba dělá chybu. Zrovna tak, jako by někdo nešel do Lidlu(a já tam chodím docela rád), tak jiný má averzi vůči určité pumpě. U mně to není averze osobní, spíš takový pocit, že tam nemusí být vše v pořádku. Ale osobně to nemám podložené žádnou negativní zkušeností.


S Onem nemám zkušenosti, ale Unicorn nemám rád... Párkrát jsem tam tankoval a auto netáhlo a motor cukal.. Poté jsem vzal u OMV a auto jelo svižněji a normálně..
Škoda Octavia 1.9 tdi, 81kW, ASV
Lucky Luke
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireIX 2. 10. 2011 11:28

MELLO píše:Tak já moc nevydělávám, ale mám štěstí, že manželka bere víc a tak to tak nějak společně utáhneme, hlavně když nemáme ještě los děckos

to děláte chybu. Děti vyfasujou tepláky a kárku a vyrazej pro okapy, poklopy od kanálů. Rodinej rozpočet je pak hned veselejší...
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 10. 2011 11:33

To jo, ale zase je musíš živit, takže se to vzájemně vykompenzuje
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 2. 10. 2011 12:08

Ale zase máš přídavky na děti, na bydlení, na ošacení, na dojíždění do školy, jistě i nějaká invalidita by se u tebe při dobré vůli našla...
Zdeněk Málek
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 10. 2011 12:09

Hele, neblbněte, ještě mě nakonec ukecáte a já si nějaké dva romáky adoptuju :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4x110mm 3. 10. 2011 09:33

Každému pejskovi po jednom? :kuk: :mrgreen:
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 3. 10. 2011 19:24

mello potom ze neni bohaty ze je mu jedno 2-3kc/l navic na naftu...
to ja skoro vzdy brecim kdyz se zdrazi o nejakou tu korunu a potom kdo je vetsi socka :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4x110mm 4. 10. 2011 09:23

Tak me by to bylo taky u řiti, ale z principu těm *****ům nechci dát ani halíř navíc :/
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sts_v8 4. 10. 2011 09:48

Já o těhle pumpách nemám moc dobrý mínění, ale vzhledem k mýmu autu mě nějaká odchylka od normy na palivu nezajímá, respektive ne natolik abych si připlácel 3 koruny na litru.
brum vruum | za XM nemá lidstvo žádnou rozumnou náhradu
sts_v8
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 5. 10. 2011 17:20

Já tankoval vždycky ten nejlevnější benzin a nikdy žádný problém, většinou jsem jezdil do jedné bezejmenné pumpy, která byla v jednom bývalém JZD, protože byla nejlevnější, dnes už je ta pumpa zrušená, ale já už stejně jezdím nějakou dobu na LPG.
ultima__ratio
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirakrizek 30. 10. 2011 16:40

Posledních 2 a 1/2 roku tankuji béňo jen na TankOno a nyní i E85 a vše OK,předtím ropu v Kauflandu (rozuměj oil zn.Lando) a občas naftu v no name čerpačce.
U Ona jsou (alespoň u nás) vždy fronty min.3 auta na stojan,zatímco třeba u Agipu nebo OMV max 1 auto kdykoliv jedu okolo.
mirakrizek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 30. 10. 2011 17:00

Jo u Tank Ono bývá nejčerstvější benzin, protože ho nejčastěji doplňují.
ultima__ratio
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucky Luke 30. 10. 2011 17:10

Nejčerstvější možná, a kvalita? :-) Ikdyž podle diskuze soudím, že jsou s tím lidi spokojeni..

Jinak co se týče front, záleží, jak kde... U nás v Prostějově Shell má fronty, a přitom to palivo stojí za prd..

Máme tu 2 OMV, vždy max. 3-4 auta, mýmu autu to chutná :-)

OMV v Moravské Třebové, když jsem tam byl někdy v srpnu, čekal jsem ve frontě a za mnou se hromadily další auta :)

Bohužel Tank Ono jsem neměl tu čest vyzkoušet..
Škoda Octavia 1.9 tdi, 81kW, ASV
Lucky Luke
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků