jaký je u vás počasí?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 5. 2017 12:13

jj, to by souhlasilo
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 29. 5. 2017 12:30

V Praze 26°C, docela pohoda, ve stínu akorát, na sluníčku už je to větší hardcore.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 29. 5. 2017 12:33

jo, zde 30 poslušně hlásím, a tam dole, dole je jak spele? Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod speleo 29. 5. 2017 12:41

V jeskyni je stabilně cca 8°C a vysoká vlhkost vzduchu, pokud se nezmění proudění vzduchu (tlustej přežranej netopýr neucpe průduch, nějakej dvounohej kokot /=člověk/ tu jeskyni neobjeví a nezpřístupní, atd.) :)) Ideální na víno ;)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 29. 5. 2017 15:12

skoro, u vína tak okolo 10 - 12 konstantních je ideál, ale jak z těch 8 vylezeš do +30 tak tě mosí jebnůt, co? Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod metyn 30. 5. 2017 05:20

tak co potomci praotce Čecha, jak jste se vyspali v 1 tropické noci? hlásili ve zprávách, že pražáci zažili horkou noc, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 30. 5. 2017 06:46

No ještě v jedenáct bylo 23 stupňů když jsem se vracel z koncertu (ale na place bylo vedro větší, takže venku vlastně chládek :D)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 30. 5. 2017 07:42

metyn píše:tak co potomci praotce Čecha, jak jste se vyspali v 1 tropické noci? hlásili ve zprávách, že pražáci zažili horkou noc, Meta

Já teda nic moc. Mám ze sena spálená záda a nejednou mě to vzbudilo. ;-)
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod speleo 30. 5. 2017 08:36

metyn píše:skoro, u vína tak okolo 10 - 12 konstantních je ideál, ale jak z těch 8 vylezeš do +30 tak tě mosí jebnůt, co? Meta


Jj, tyhle výkyvy teplot na pár metrech pohybu jsou občas drsný.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 3. 6. 2017 13:18

venku je asi tak 150 st na slunku , na rozpáleném dvoře je 35 ve stínu, ani ty kur,vy muchy nelétají, leda muchoj že by někde poletoval? :D , Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Vagi 3. 6. 2017 13:57

Střízlivím po včerejší kalbě...26 ve stínu a jedno chlazený je pěkná kombinace :D
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod PatV 3. 6. 2017 14:00

Zahradní hadice byla na slunku asi hodinu a ta voda mě potom skoro opařila. :D
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 3. 6. 2017 14:57

Vagi píše:Střízlivím po včerejší kalbě...26 ve stínu a jedno chlazený je pěkná kombinace :D

vidím, že jsem na tom podobně, ve čtvrtek jsem se zase o rok přiblížil truhli :-D , tak dnes zapíjím, ráno před oběděm 2 bahna, no a jak praví klasik: v zimě hřeje v létě chladí tak popíjím pouze a jen trnku, abych to nemíchal tak brzo, no a věčerom prichodit rýnský ryzlink 2014, trať hrubé pole, na přehlídce vín v San Francisku v Usa , pod degustací 53 nejlepších světových degustátorů, získal obě zlaté a to jak nejlepší rýnský ryzlin 2014 ( porazil 7 německých vinařství ) tak nejlepší bílé víno, nedalo mi to nepochválit se cizím peřím, dělá ho kluk z ulice :D , Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Vagi 3. 6. 2017 15:04

No hezky pěkně :D
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod metyn 4. 6. 2017 14:03

kunda z ryby fena pes, zase sem si připoměl jaké to je vstávat z mrtvých, já toho Ježíše prostě lituju, :-S , Meta
metyn
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků