Kde se dobre najite ?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vana666 18. 8. 2018 05:51

Kdo jezdíte Brno - Olomouc tak nedoporučuji zastavovat v motorestu Podkova u Prostějova. Dvakrát po sobě jsme tam dostali dost hnusná jídla navíc s dlouhým čekáním a už tam nepůjdeme.
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 18. 8. 2018 05:55

Ked si tam bol prvy krat nespokojny, naco si tam liezol zas?
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 18. 8. 2018 06:07

No zapomněli jsme na to :-(

:-)

Dříve tam vařili dobře
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 18. 8. 2018 07:24

Fakt se tak zkazili? My tam zastavovali téměř pravidelně a jídlo bylo dobré. Každopádně díky za info. Skrtam ze seznamu.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 18. 8. 2018 10:34

Brno - Olomouc, zásadně Na Rohlence (OMV) bufet s podnosama, mají skvělýho moravskýho vrabce
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 18. 8. 2018 10:49

Ja driv zastavoval u PV smerem na Brno na OMV na skvelou zelnacku, ale taky uz jsem tam par let nebyl
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 20. 8. 2018 12:50

Vana666 píše:Kdo jezdíte Brno - Olomouc tak nedoporučuji zastavovat v motorestu Podkova u Prostějova. Dvakrát po sobě jsme tam dostali dost hnusná jídla navíc s dlouhým čekáním a už tam nepůjdeme.


Byl jsem tam ani ne 2 měsíce zpátky a to bylo vše ok - jak čas tak i jídlo. :-)
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 28. 8. 2018 17:52

pisu to sem spis, ze zoufalstvi, protoze jsem v ove 3/4 a dneska 2, monza 2.5 dobre jidlo:
Stracena Pub

Krom jidla ale maji IPA co chutna jako IPA! To je dost raritka.

Rano jsem si zajel do beskyd NAckem a pri +15C se strechou dole uzival vychod slunce pri jizde po skvelych cestach.

Dneska me Ova fakt nejak chce ziskat, ale to me musi borka do klina hodit nepouzitou loli.
Docela Ovu chapu, protoze Prazaci zas dneska volali s praci a pokracuje to, no.
Naposledy upravil evlo dne 28. 8. 2018 17:55, celkově upraveno 2
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 28. 8. 2018 17:54

Co ta IPA byla zač?
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 28. 8. 2018 17:56

"létající pivovar pivečka"

-- 28. 8. 2018 18:59 --

Divam se, ze pivovar je u Brna :D

-- 28. 8. 2018 19:32 --

jeste teda dodam, ze ceny ne zadny extrem - fakt dobry pivo 70, normalni asi 30, a burgr s hranolkama < 200, zato v ove je to asi fakt rarita, ze se tam da najist a parkovalo u hospody nekolik porsche, bmw i8 a takove - je to povrchni soudit, ale nikde jinde jsem treba v ove i8 nepotkal, kdyz uz neco exotickeho tak obri suv s usa znackou nebo mustang a tim to tak nejak hasne :( Proste Detroit, to furt tvrdim.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 29. 8. 2018 08:31

Tak kolegyně byla ze Stračeny nadšená (dávali si vepřová a hovězí žebra), ale mně to přišlo dost přehajpovaný (měli jsme 4x burger). Třeba Mama's má burgery o třídu lepší. Ale určitě se tam vrátím a vyzkouším ta žebra.
Jinak teda mluvím o porubské Stračeně; počítám, že kvalita bude stejná jako ve Výškovicích (kde předpokládám, že jsi byl ty).
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 29. 8. 2018 09:44

kdyz to porovnam s cimkoliv jinym kde jsem byl v ostrave, tak se to sem nehodi, no
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 31. 8. 2018 19:19

Dneska jsme si cestou z Dobšinské jeskyně zajeli na jídlo do jedné koliby.
Salámek si dal černohorský rezeň - maso v bramborovém těstíčku. A k tomu hranolky, blbec. Samozřejmě to nedojedl, ale to si s ním vyřídím až doma.

Já jsem si objednal Tanier Koliba.

Obrázek


Ptal se mě, co to je, tak jsem mu řekl, že to bude, jakoby mi tři různí lidi nablili na talíř. Nevěřil mi, dokud to nedonesli.

Obrázek

Všechno super, i zelňačka boží a kuřecí vývar byl opravdický vývar. Doporučuji - http://regiontelgart.sk/koliba-pod-kralovou-holou/
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 31. 8. 2018 22:04

jakoby mi tři různí lidi nablili na talíř :-! :mrgreen:
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 31. 8. 2018 22:04

Destela.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků