Kde se dobre najite ?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod M@C 26. 7. 2016 19:30

Dnes jsem byl podruhe v Kavarne Dvorek ve FM - http://kavarnadvorek.cz/ , opet super jidlo, ja si dal kruti steak na rozmarynovem masle s grilovanou zeleninou (kolem 160Kc) a zena tunakovy salat (nevim za kolik) a byla to bomba. Posledne jsem mel panenku na karamelizovanych hruskach se stouchanym bramborem (kolem 150) a zena nejake testoviny a taky luxus...
A navic pekne posezeni venku na dvorku :-)
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 26. 7. 2016 20:12

Z cyklovýletu po Ostravsku můžu doporučit 3 skvělé restaurace, poctivá kuchyně, servis na úrovni:

Hospůdka U Bobra v Raškovicích
Restaurace U Tkáčů na Ostravici
Brown Frog Restaurant v Kopřivnici

A naopak totální zklamání nastalo v Astorii v centru Ostravy, dříve prý vyhlášený podnik. Oběd se protáhl na skoro 1,5 hodiny kvůli neschopným servírkám (objednávka jídla po 30 min. od příchodu) a jídlo hnus, velebnosti.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 27. 7. 2016 03:59

V Mařenicích hospůdka Husky :love:
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 7. 2016 07:32

Astorka je ***** a ostuda, tam uz nikdy!
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 27. 7. 2016 08:03

Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 27. 7. 2016 09:49

Zajímala by mě reakce Pohlreicha a Vaňka.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komarovac 27. 7. 2016 16:51

Jako proč ne. V JV Asii jsem jedl hodně jídel u stánků a bylo to vždy naprosto v pohodě. V Číně teda u některých jídel netuším, co to přesně bylo, ale raději jsem po tom nijak nepátral.
komarovac
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod hobitt 28. 7. 2016 12:49

Koukam, ze jsem jeste nedoporucil restiku, kam jezdim na obed...

V Brne, na Palackeho náměstí Svatovavrinecky dvur. Jidla dosti dobra, vyber ze sedmi jidel na menu, akorat misty slabsi polivky. Ale jinak velka spokojenost
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 28. 7. 2016 14:10

"...powered by DPMB" :D
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 28. 7. 2016 14:32

To je tak, když máš dvě auta s propadlou technickou, co se nevyplatí dávat dokupy... :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxvojtax 28. 7. 2016 14:59

ka-spel píše:Dnes jsem cestou z Benešova chtěl někde na jídlo. Dříve jsem sjel z dálnice do Měřína a podle místních už tam nic není. Tehdejší komunistická vývařovna zavřená a to samé i na plakátech u sjezdu inzerovaná Hawai. Tak jsem to protáhl do Velkého Meziříčí a zkusil Jelínkovu vilu. Super zážitek. Dal jsem si kapra na černo a kolegyně losos na fazolkách. Akorát mě štve, že jsem nemohl okoštovat pivo.



Tak až tam pojedeš znova, tak se stačí stavit na recepci hotelu a tam ti za 70Kč prodají 1,5l Pet. Jinak včera sem byl v Jihlavě u Tří knížat a musím říct, že moc dobrý, potom v Třebíči pizzerie Harlekýn a v Brně K1, Bar Pablo Escobar, Pivní Opice, Don Miguel's.
xxvojtax
Nováček

Odeslat příspěvekod ka-spel 28. 7. 2016 19:05

Škoda, to jde. V zimě jsem se stavoval v Loučné v Jeseníkách a tam za tu petku chtěli podstatně víc a taková srágora. Pivo nechtěli natočit ani na stojáka, že mají plno, ochota jak sviňa.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxvojtax 28. 7. 2016 19:38

Tak pro příště, no musím se přiznat, že do jelínkovky často nechodím, jídlo vždycky perfektní, pivo taky(teda aspoň jejich světlej ležák, ty speciály co tam dělají mě zatím ani jeden neoslovil), co mě tam ale štve tak je obsluha. Nevím možná tam mám smůlu na lidi, ale tak nějak sem vždycky měl pocit, že pokud nepřijedu v S-kovým medvědovi a nerozhazuju pětitisícovky, tak je obtěžuje, že mě musijou obsluhovat, prostě si hrajou na něco na co rozhodně nemají. Když to srovnám s opravdu luxusníma restauracema, kde i když člověk přijde v kraťasech a tričku tak se k němu chovají jako k PÁNOVI tak je to jejich počínání opravdu úsměvný. Když nad tím, ale teď přemejšlím, tak naposled když sem tam byl, tak nás obsluhovala taková hrozně příjemná slečna, ale ta se tak po hodině ztratila(asi končila směna) a pak nás obsluhoval nějakej borec a to byl přesně ten případ co sem popisoval, takže to asi fakt bude v lidech co tam dělají. Jo a druhá věc čím mě naštvali, dřív tam plnily 5l soudky pivem, člověk donesl soudek a druhej den přišel a měl ho naplněnej a chtěli za něho 200Kč naprosto ideální na páteční grilovačku v rodinným kruhu, kdy se člověk nepotřeboval ožrat.
xxvojtax
Nováček

Odeslat příspěvekod salam01 28. 7. 2016 19:41

Co psal?
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 28. 7. 2016 20:20

Jaký bylo procesí...a tak...
3.0 V6
Vagi
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků