Jak jsem potkal agresivního řidiče

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 11. 2017 22:11

hezky jsme se tu sešli :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 11. 2017 22:11

Já teda ještě asi 7 let zpátky jednomu na diskotéce rozbil nos, on mi pak za odměnu rozsekl obočí, takže všude krve jak z prasete... Nikdo nikoho nežaloval :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 22. 11. 2017 22:12

Koukám, každý má nějaký ten škraloup :D
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 11. 2017 22:24

To nas pred 5-10 lety zpet napadla banda ozralych blbecku, sli jsme mestem asi v 5 lidech do jiny hospody a proti nam kolem 8 typku, a z niceho nic dva nebo tri z tech 8 vystartovali na nejmensiho z nasi skupiny, od nas se mlatili 3 a od nich asi 5, ja proste vytuhnul, necekal jsem to a kdyz se to stalo, vubec jsem nemel myslenky se rvat, kamosi co meli vetsi zkusenosti se tam fakt dost pobili, nakonec se jeste rozloucili, vynadali si do kokotu a ze dobra bitka..

Druhej den jsem si jel provetrat hlavu a kamosum brachum se omluvit, ze jsem se nepridal, ale proste jsem v tu chvili byl jak z kamene..

Kamos co boxoval v te dobe se taky nepridal, ten mel prej strach aby nekoho pak neodvezla sanitka..

Fakt na ***** tyhle rvacky a radsi se tomu vyhnout.. :-(
Anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 11. 2017 22:45

Jj. Vždycky rikam k dobru, že byla doba, kdy jsme se kockovali jako malí caparti s Lukášem a neměl šanci :-) a pořád si to v žertu asi pamatuje. Mezitim, on se stal mistrem světa v boxu a já musím přemýšlet, jak vybruslit z blbeho konfliktu na silnici... Dnes už si uvědomuji, že už na to nemám (pokud bych se nedostal do sraček) a ani mít nemůžu. Jsme prostě jinde.

A to platí právě i o matym. Vůbec mne nepřekvapuje že si vytuhl. Lidi jako ty musí být fakt klidný... Už z principu. Mám spoustu kamarádů jako si ty. Takže vím jak to je. O to horší je, když bouchnete a ujede Vám to. Proto je lepší že ses nepřidal.

Dneska už se bojím i na tom ledě, mamrizku s Plexi, abych nepřišel o zuby, oko, či nos.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 11. 2017 07:18

No ono jde i o to, ze po me nikdo nesel, ono predpokladam pud sebezachovy by v tu chvili zafungoval..
Anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 11. 2017 08:20

Po dvou ránách jistě...
;-)
Ty si už ale tak velký, že si to prostě taky každý rozmyslí.

Problém je v tom, že já tak velký nejsem, takže na mne by si to zkusil leckdo. Jenže právě díky tomu, že se kolem mne motají v podstatě jen lidi jako jsi ty, tak když už sem byl někde někdy na "zábavě", tak to vždycky skončilo tak, že sem nemusel nikdy nic řešit, neb toho dotyčného co to zkusil, vždycky někdo místo mne vynesl v zubech a já z toho měl vždycky maximálně panáka vodky na omluvu, takže to co třeba popsal Arnie sem nikdy řešit nemusel, byť se podobně do mne za tu dobu taky asi 5 dobrodruhů navezlo. Jenže pak se proti němu postavil někdo jako ty a nebo klučina co byl u specnas a bylo po problému.

Takže pro mne to včera bylo fakt poprvé, kdy sem něco takového musel řešit sám asi od 8. třídy základní školy, kdy sem si naposled něco podobného řešil ještě sám.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 11. 2017 08:49

Kdysi za mejch mladejch let, na zábavě vedle ve vesnici se do mě taky jednou chtěl pustit nějakej foootbalista z Prahééé, jeho kamarádi ho od toho odrazovali...mno, skončilo to tak, že to za mě vyřešil kamarád (trenér kickboxu) venku...
A jednou ještě vlastně, to jsme se kolem sebe motali s nějakou holčinou, na té akci byl i její ex a tomu se to moc nelíbilo :D Tak mě furt zval ven, že mě chce dát do huby a tak...a tam to skončilo tak, že jsme s tím borcem skončili na baru a objímali se jak velcí kamarádi :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamaco 23. 11. 2017 08:50

Loni v létě na výletě s rodinou jsme nějak netrefili cestu, sjel jsem z hlavní na odbočku a po pár metrech jsem zastavil a čumím do mapy.. Objet mě šlo, provoz úplně minimální oblast mimo města.. Najednou slyším z té hlavní jak někdo souvisle troubí.. Nejakej c....k v pathfinderu nebo něčem takovém odbočil k nám a jak nás objizdel (to už jsem zajizdel ještě víc ke straně) tak furt troubil.. Tak jsem na něj taky tutnul jako ve smyslu "no aby ses náhodou neposral" a on hned brzdy a chvíli to vypadalo že bude vylejzat.. Pak odjel.. Jako s dvěma detmi do 5let celkem z ničeho docela vyhrocena situace.. Akorát jsem se zamknul a zavřel okna.. Kdyby po mě šel tak bych asi nejdřív couval na tu hlavní a pak nevím.. Kdyby se mi dobejval do auta tak ho snad prejedu.. Na praní nejsem typ..nechápu co za bezmozka řeší takhle banální situaci tímhle způsobem
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 11. 2017 09:01

No stejná prkotina jako v mým případě včera. Taky sem si tutnul...

No... Tutat už raději fakt nebudu.


Jinak vytáhl sem si poznávací značku toho auta, ale firmu sem prostě nějak nedohledal.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 11. 2017 09:17

preventivně odpojit klakson a bude klid :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 23. 11. 2017 09:25

Klakson je potřeba, připevnit pluh
anonym

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 11. 2017 09:25

Jo, jenže to bych už nikdy nemohl jet do Itálie, to bys byl jak němý...
;-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod brasci 23. 11. 2017 09:26

Tam ti stačí stiahnuť okno a hulákať "kacó" :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 23. 11. 2017 10:53

Už je tu video aspoň z toho začátku, z křižovatky? To snad není problém ukázat nebo?
kembuaa
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků