S čím už jste jezdili?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 8. 6. 2018 09:30

No do pici. Pecka.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 6. 2018 09:37

ta brambora taky nevypadá k zahození
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 8. 6. 2018 09:42

Vidim len 911.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 8. 6. 2018 09:45

A výhledy jsou na příští týdny velmi optimistické. Bratr kluka, který za mnou s 911 přijel (mimochodem bílá M240i v popředí je jeho, už jsem tu o ní psal také, v současné době po zimě docela slušně nasypaná do podvozku a pneumatik, chystá se samosvor a performance výfuky), se příští týden žení, na svatbě bude jako auto ženicha faceliftovaný Mustang GT, takže to přibude do sbírky také a následný týden by měl mít k dispozici poslední generaci Corvetty ve variantě Z06, tedy něco kolem 650 koní. To doufám, že opravdu vyjde... :-)
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 8. 6. 2018 10:46

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 18. 6. 2018 09:22

Anorex píše:A výhledy jsou na příští týdny velmi optimistické. Bratr kluka, který za mnou s 911 přijel (mimochodem bílá M240i v popředí je jeho, už jsem tu o ní psal také, v současné době po zimě docela slušně nasypaná do podvozku a pneumatik, chystá se samosvor a performance výfuky), se příští týden žení, na svatbě bude jako auto ženicha faceliftovaný Mustang GT, takže to přibude do sbírky také a následný týden by měl mít k dispozici poslední generaci Corvetty ve variantě Z06, tedy něco kolem 650 koní. To doufám, že opravdu vyjde... :-)



Tak svatba zdárně proběhla a o víkendu díky tomu projety další dvě zajímavý auta.

První ženichovo Mustang GT 5.0 poFL model, tedy trochu jiný design exteriéru, v interiéru zlepšení materiálů oproti předFL, který už tak byl docela v pohodě. Tahle varianta měla desetistupňový automat. Nicméně stále bych bral raději manuál, už jen kvůli tomu, že prostě je v nabídce. :-)
Jinak zůstávají podobný zkušenosti, je to velký, je cítit, že je to těžký, ale při první náznaku zatáčky se to nerozsype a umí to být schopné. Nicméně je to opravdu spíš GT a zvládá být hodně pohodlné a takové suverení. Motor má neskutečně krásnej a charismatickej zvuk. Za ty peníze je to hodně zajímavá varianta :-)

Druhé byl půjčený svozový Ford Transit Custom Sport. Auto v podstatě v plné náloži výbavy, dvoulitrová nafta s automatem. Zaprvé uvnitř kopice místa, výborný sedačky jak řidiče tak všech cestujících, úplně mě chytla chuť si to vzít, sbalit si kufr a jet někam hodně daleko. Zajímavá zkušenost :-)
(foto ilustrační, ale naprosto stejná barevná kombinace i s rychlýma pruhama, akorát naše varianta byla samozřejmě vzadu prosklená :-) )
Přílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Transit_Custom_Sport_008-2-600x450.jpg
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 6. 2018 09:37

Co dělá ženich?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 18. 6. 2018 09:49

Zda sa, ze aj pneumatika je spravne nahodena na disk.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 18. 6. 2018 10:29

Arnie J píše:Co dělá ženich?


Jsem to napsal špatně, Mustang i Transit byl půjčenej díky jeho bratrovi, který dělá u Fordu ČR. Ženich má tu bílou M240i, o které jsem se tu již několikrát zmiňoval.
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 6. 2018 10:57

Anorex píše:Porsche 911 Carrera S, atmosféra 430 koní, zadokolka a PDK převodovka...nutně potřebuju začít vydělávat trochu víc peněz :twisted: :D

zajimavy, co jsem zkousel ten Sko boxstr, co ma 300 koni a manual, tak jsem si rikal, hmm, akceptovatelne, nic moc, to jsem cekal, tak asi ta 911 ma duvod, ze je tak draha
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 18. 6. 2018 11:03

Tak pokud tě nebavil Boxster, asi by tě ani moc nebrala 911. Osobní zkušenost teda nemám, ale u těhle relativně obyčejných variant modelů má být Cayman i Boxster zábavnější a řidičtější. 911 je dnes do velké míry trochu víc o MI. Jako jo, jede to jak kráva, zvládá to hodně, ale pokud to není nějak extra zaměřená varianta (GT2,GT3 atd.), tak už je to takové hodné... :-)
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 6. 2018 11:17

mně stačil i základní Cayman s 2.7 180 kW ... jako muselo se to točit, ale nestalo se, že bych měl nějaký problém s předjížděním
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 6. 2018 11:19

Tak nepisu, ze me nebavil, ale ze to nebyl zadnej mazec zazitek nebo co.

Naopak me boxster hodne prekvapil, pozitivne, ale sel jsem do toho s tim, ze to bude jako oktavka, jen bez strechy.

Muze to byt i tim, zej sem par aut s motorem nejakou dobu mel a tech necelych 300hp s manualem me proste nijak nenadchlo vykonove.

Rozhodne to auto nechci, ze by to bylo nejake zazitkove, co se me na tom libi je, ze je to proste pro duchodce, je to optimalizovane pro duchodce, takze i kdyz je to trochu zabavne, tak je to takove nedrncave, vykona klima a hlavni duvod proc si to koupim je bezpecnost.


911 jsem doufal, ze ma duvod, ze stoji 2x tolik.

Ne arnie, pyco, tahal jsem to do 4000, protoze kroutak od spoda, asi, omfg!
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 18. 6. 2018 11:26

Dneska uz ma. Cayman jen se ctyrvalcem :)
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 6. 2018 11:31

evlo: tak ty seš z deliky zvyklej na turbokopanec a vytáčení už ti nevoní :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků