Kuna vs. auto

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tommy11 2. 4. 2007 15:08

nejlepší je dát tam past ve formě mini nálože. Kuna na ní šlápne a je po ní Mr. Green Mr. Green Má to jen jedinou podmínku nálož musí být v blízkosti nádrže pro lepší účinnost
Fiat Grande Punto 1,4/8V dynamic 3D; oranžová merengue
Koukněte také na naše webové stránky (viz. www :) )
Tommy11
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 2. 4. 2007 15:10

Tada píše:Já jendou protůroval motor a z vejfuku vyletěl hraboš a rozmázl se o zeď garáže Mr. Greenr/quote]
... a teď ještě tu "O Sněhurce",prosím...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 2. 4. 2007 15:11

JackNO.1 píše:
Jeffe píše:Pry pomaha vsechno natrit lidskymi fekaliemi. Ty po fazoli jsou pry nejucinnejsi, odezenou i tchora. :lol:


takže doporučuješ nechodit na záchod, ale chodit s . . t do motorového prostoru? Mr. GreenG/quote]
Presne tak, drepnes si nad motor a pokud jsi poslechl s tou fazuli tak se to i rozprasi samo. :lol:
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kilometr 2. 4. 2007 15:11

Zhruba před rokem jsem řešil podobný problém. Probrali jsme to na fóru ewrc včetně instruktážního filmu. Nakonec jsem koupil nějakou elektronickou plašičku, jenže jsem ji dodnes nenamontoval.

Kuna už naštěstí nepřišla.

http://tinyurl.com/27h4e8
kilometr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 2. 4. 2007 15:13

doubt píše:ka-spel: Buď jsou ty naše kuny hladové, nebo to nebyly kuny :)-/quote]


Nebo mám to štěstí, že bydlí přímo u nás. Jak se říká, kuna tam, kde bydlí neloví. Což mohu potvrdit i od našich. Všude plno peří a stop po kuně, ale slepice komplet, žádná nechyběla. Platí i pro tchoře. Toho jsem chytili do pasti (takovej ten tunel), ale pak začal u nás řádit jiný parazit co byl ubytovaný u sousedů. Takže podle této zákonitosti ti co nemají auto ožrané mají někde v kufru ubytovaného svého tchoře domácího. Mr. Green
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 2. 4. 2007 15:15

Hustoles píše:
Tada píše:Já jendou protůroval motor a z vejfuku vyletěl hraboš a rozmázl se o zeď garáže Mr. Greenr/quote]... a teď ještě tu "O Sněhurce",prosím...
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod major 2. 4. 2007 15:49

ka-spel píše:Nebo mám to štěstí, že bydlí přímo u nás. Jak se říká, kuna tam, kde bydlí neloví. Což mohu potvrdit i od našich. Všude plno peří a stop po kuně, ale slepice komplet, žádná nechyběla. Platí i pro tchoře. Toho jsem chytili do pasti (takovej ten tunel), ale pak začal u nás řádit jiný parazit co byl ubytovaný u sousedů. Takže podle této zákonitosti ti co nemají auto ožrané mají někde v kufru ubytovaného svého tchoře domácího. Mr. Greent/quote]

Nj. jenže já si myslím, že mi to sesžrala u rodičů přítelkyně, u kterých žije kuna na půdě. Takže potom by to pravidlo neplatilo. Ale o tom, kde jsem k tomu přišel, můžu stejně jen spekulovat. :(
major
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shwaara 2. 4. 2007 15:50

ka-spel píše:
Hustoles píše:
Tada píše:Já jendou protůroval motor a z vejfuku vyletěl hraboš a rozmázl se o zeď garáže Mr. Greenr/quote]... a teď ještě tu "O Sněhurce",prosím...
shwaara
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 2. 4. 2007 17:20

:D
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod merkur 2. 4. 2007 18:06

Jelikož na chatě parkuju v lese a kuna u mě vždy přezimuje pod střechou,takže tam kolem může šmejdit,tak každý večer vystříkám ze spodu motor a podběhy voňavkou a ještě se mi nestalo,aby mě v motoru šmejdila.Osvědčil se mi adidas (má oražový obal) a *****í jak bolavá noha.
147 GTA Q2
Megane II
Felda
ix35

Servis,kde mě dojebali GTA www.jeam.cz
merkur
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spiridon 2. 4. 2007 18:44

Jo tak asi před čtrnácti dny vypověděla službu služební fóbie 1,9 TDI, ještě v záruce, motor neměl výkon svítila poruchová kontrolka. A v servisu našli prakticky okamžitě překousanou hadičku...ještě na ní byly otištěný zoubky. A pak jsem se ještě nestačil divit, když jsem otevřel kapotu po noci na jednom brněnským parkovišti....na vršek podběhu si nějaká potvůrka začala nosit zásoby, byl tam pěknej krajíc chleba.
Spiridon
Nováček

Odeslat příspěvekod Delphin 2. 4. 2007 18:57

Já mám s kunou čerstvou zkušenost před Vánoci. Prokousla manžetu horizontálního čepu řízení, díky tomu vytekl tuk, čep zrezivěl, byla v něm vůle a musela se vyměnit celá tyč řízení. Škoda skoro za 5000. :x Když jsem prolezl motor, tak jsem našel ještě potrhané obložení. Koupil jsem sprej proti kunám, nastříkal, zatím se znovu neobjevila.
AR: Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Ford Focus II, Fabia Sedan, Superb III, Kodiaq a teď Octavia III se Superbem IIIfl. Ale Pionýr mi pořád zůstal. MM: Samsung S23. Živě: Dell XPS15, Dell G16 a HP.
Delphin
Otvírák Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ufi 2. 4. 2007 19:02

mě na ty potfory pomohl heřmánek. prý stará babská rada. za pár kaček z lékárny, dal jsem do dírkovatýho pytlíku a byl klid. dokonce i motor pár dní voněl. ale hlavně se ty mrchy odstěhovaly k sousedům. ale předtím stačily okousat kabel ke klaksonu, takže si za jízdy troubil kdy chtěl.
nikdy neříkej nikdy. to bylo: kdo si může takovej hnus koupit (roomster). a už ho mám doma.
Ufi
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tommy11 2. 4. 2007 19:05

Spiridon píše:Jo tak asi před čtrnácti dny vypověděla službu služební fóbie 1,9 TDI, ještě v záruce, motor neměl výkon svítila poruchová kontrolka. A v servisu našli prakticky okamžitě překousanou hadičku...ještě na ní byly otištěný zoubky. A pak jsem se ještě nestačil divit, když jsem otevřel kapotu po noci na jednom brněnským parkovišti....na vršek podběhu si nějaká potvůrka začala nosit zásoby, byl tam pěknej krajíc chleba.s/quote]


Jo a pak že škodovky nejsou poruchový :lol: :lol: :lol:
Fiat Grande Punto 1,4/8V dynamic 3D; oranžová merengue
Koukněte také na naše webové stránky (viz. www :) )
Tommy11
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod turboleon 2. 4. 2007 19:34

Já na to mám plašič AODHA1 od firmy Format. Zdá se že to funguje.....
turboleon
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků