Krizová situace - řízení mot. vozidla pod vlivem alkoholu

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Řidili jste někdy v životě motorové vozidlo pod vlivem alkoholu?
1) Ano. 14 %  23%  [ 14 ]
2) Ano, ale jen jednou a vícektrát už se to nebude opakovat. 5 %  8%  [ 5 ]
3) Zatím ještě ne. 6 %  10%  [ 6 ]
4) Ne a nikdy nebudu. 16 %  26%  [ 16 ]
5) Možná že jo, nejsem si totiž jistý, jestli ve mě nebyl ještě nějaký zbytkový alkohol, přesto jsem to ale risknul. 19 %  31%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 60

Odeslat příspěvekod (uzivatel odstranen) 23. 10. 2006 11:24

Typická situace. Jste ve společnosti, dobře se bavíte, popíjíte alkoholické nápoje a pak vyvstává problém, jak se nakonec dostat do postýlky. Zvláště, když jste tam přijeli svým motorovým vozidlem.
:) :) :)
(uzivatel odstranen)
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2006 11:33

Sedáte s alkoholem za volant? Podívejte se na http://www.helpjacqui.com
:| :( :cry:
anonymni

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 23. 10. 2006 11:46

Jintaj píše:Sedáte s alkoholem za volant? Podívejte se na http://www.helpjacqui.com
:| :( :cry:-/quote]


Ten co tu nehodu způsobil dostal 2x7 let natvrdo za zabití dvou lidí pod vlivem alkoholu.
Kolik že dostal ten zm_rd Bulawa?
Magistr Kelly
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2006 11:49

Dostal 7 let +20 tisíc dolarů pokuty...ta holčina má ale strašné následky a zničený celý život.
anonymni

Odeslat příspěvekod zdenek 23. 10. 2006 11:52

osobne: porusujes pravidla fora, uz to tu bylo :D viz.
Pravidla platná pro všechny kategorie

• Než položíte dotaz, zkuste použít hledání, abyste zjistili, zda-li daný problém nebyl na fóru již řešen. Fórum AutoRevue.cz má dlouhou historii a i ve starších tématech zůstává spousta praktických informací. Pakliže na podobný problém v historii narazíte, ale s jeho řešením nejste spokojeni, zkuste na starší téma navázat doplňující otázkou nebo založit nové téma, v němž se na to starší odkážete. Zcela duplicitní témata mohou být smazána.
zdenek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 23. 10. 2006 11:55

Jintaj píše:Dostal 7 let +20 tisíc dolarů pokuty...ta holčina má ale strašné následky a zničený celý život.l/quote]


Máš pravdu. Jsem si nevšimnul to ho "concurrent". Každopádně doufám, že si to užívá dělat muklům mámu...

Mimochodem, máte někdo zkušenost s PayPal? Bych ji chtěl poslat nějaké $$$...
Magistr Kelly
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2006 12:01

Ta holka měla strašnou smůlu...původně byla moc krásná a přijela do USA studovat a dělat modelku. Vžijte se do její situace...uhořel jí celý obličej, téměř celý hrudník, ruce (má jen pahýly)... Netknutá jí zůstala snad jen lýtka. Je zázrak, že to peklo (45 s v hořícím autě) přežila, i když se vnucuje otázka, zda měla štěstí... :|
anonymni

Odeslat příspěvekod (uzivatel odstranen) 23. 10. 2006 12:01

zdenek píše:osobne: porusujes pravidla fora, uz to tu bylo :D viz.
Pravidla platná pro všechny kategorie

• Než položíte dotaz, zkuste použít hledání, abyste zjistili, zda-li daný problém nebyl na fóru již řešen. Fórum AutoRevue.cz má dlouhou historii a i ve starších tématech zůstává spousta praktických informací. Pakliže na podobný problém v historii narazíte, ale s jeho řešením nejste spokojeni, zkuste na starší téma navázat doplňující otázkou nebo založit nové téma, v němž se na to starší odkážete. Zcela duplicitní témata mohou být smazána.
(uzivatel odstranen)
Štamgast

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 23. 10. 2006 12:07

Jintaj píše:Ta holka měla strašnou smůlu...původně byla moc krásná a přijela do USA studovat a dělat modelku. Vžijte se do její situace...uhořel jí celý obličej, téměř celý hrudník, ruce (má jen pahýly)... Netknutá jí zůstala snad jen lýtka. Je zázrak, že to peklo (45 s v hořícím autě) přežila, i když se vnucuje otázka, zda měla štěstí... :| /quote]


To máš to samý jako ti desetiletí kluci co před pár dny dělali kraviny se sirkama a bouchla jim piksla s nějakou těkavou hořlavinou.
Jeden z nich má popáleniny 2. a většinou 3. stupně na 85% povrchu těla. Taky otázka jestli se dá mluvit o "štěstí" pokud to přežije!?
Magistr Kelly
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Kreedd 23. 10. 2006 12:10

Ja neřídil ožralej ani kolo jsem se tak ožral že jsem z něj padal na druhou stranu a tak ani nenasedl.. Mr. Green A chlast ten na silnici nepatří tvdě bych to flastroval. pozor2 Měj jsem boužel smůlu a jednoho takového osobně potkal napálil to do mne na rovince. :hm
Kreedd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek71 23. 10. 2006 12:38

Magistr Kelly píše:Mimochodem, máte někdo zkušenost s PayPal? Bych ji chtěl poslat nějaké $$$...$/quote]


Používam PayPal na platenie na eBay... Pokiaľ chceš nejaké info, kľudne napíš SZ, aby sme sa nebavili tu na fóre.
Mazda CX-5 G195 AWD 2023
Lexus GS 450h Premium 2013 (jezdí dál v rodině)
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X3) + CoreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 23. 10. 2006 13:27

osobne píše:Typická situace. Jste ve společnosti, dobře se bavíte, popíjíte alkoholické nápoje a pak vyvstává problém, jak se nakonec dostat do postýlky. Zvláště, když jste tam přijeli svým motorovým vozidlem.
:) :) :)i/quote]


Sednout za volant nality mne nikdy ani nenapadlo. Pokud prijedu svym autem nekam, kde vim, ze budu pit, tak KLIDNE piju ... ale potom si domu vezmu drinktaxi ... a nebo bych si vzal drinktaxi na nejblizsi hotel, pokud by se mne to melo stat nekde na druhem konci republiky.

Kazdopadne s tim TVRDYM flastrovanim souhlas, podepsal bych se pod to.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marc159 23. 10. 2006 14:07

Koukám, že je to tu samý Mirek Dušín, ale podle hlasování jezdí střizlivých necelá polovina. :hm :hm :hm
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod iwigirl 23. 10. 2006 14:12

Marc159 píše:Koukám, že je to tu samý Mirek Dušín, ale podle hlasování jezdí střizlivých necelá polovina. :hm :hm :hm-/quote]


někdo se třeba musí napít na kuráž, aby se za tím volantem nebál :))
iwigirl
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marc159 23. 10. 2006 14:35

iwigirl: Obzvláště po té Praze. Ale zpravidla stačí pár panáků, člověku se přestanou třást ruce a ustrašenost je tatam. Pak už stačí jen pořádně šlápnout na plyn a svět je hned veselejší. Mr. Green
Marc159
Inventář

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků