Bouračka Lamborghini u Chomutova...

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Staki se Vám někdy, že jste jeli hodně nad rychlostní limity, a najednou ste zpomalili protože Vás trápilo svědomí že by to nemuselo dobře dopadnout?
Ano 75 %  66%  [ 75 ]
Ne 25 %  22%  [ 25 ]
To se mi nikdy nemůže stát! Já zvládnu vše! 13 %  11%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 113

Odeslat příspěvekod Kibitz 13. 8. 2006 12:11

Oops! píše:A to jste četly ? http://www.novinky.cz/zahranicni/cechum ... vhuq2.html


i] "Je pravda, že jsem je upozorňoval, aby se chovali slušně, ale nic dalšího jsem neudělal. Nemůžu si to ani dovolit, jsem ve státní službě," říká Martin size=150]Čigoš
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Laff 13. 8. 2006 12:27

tak to byl krutej zarez do lesa... jak po padu mensiho letadla nebo meteoritu ;)
For a successful technology, reality must take precedence over public relations, for nature cannot be fooled... We have vastly underestimated how deeply ingrained are the organizational and cultural rigidities that hamper our ability to execute.
Laff
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Řepík 13. 8. 2006 13:04

Bond007 píše:oops: jojo, na slovensko nejezdete, kamarad se vratil bez 3 zubu :)


Tak to jsem měl štěstí, z dovolené na Slovensku jsem se vrátil v pohodě... :D
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 8. 2006 14:05

proč mám pocit, že každé Lambo shoří :), co jsem vždy snad viděl tak každá nehoda (i jen tak bez příčiny) skončila jasným plamenem.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majo1982 13. 8. 2006 14:32

Oops! píše:A to jste četly ? http://www.novinky.cz/zahranicni/cechum ... vhuq2.html


i] "Je pravda, že jsem je upozorňoval, aby se chovali slušně, ale nic dalšího jsem neudělal. Nemůžu si to ani dovolit, jsem ve státní službě," říká Martin size=150]Čigoš
majo1982
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob ash 13. 8. 2006 14:45

ace2 píše:proč mám pocit, že každé Lambo shoří :), co jsem vždy snad viděl tak každá nehoda (i jen tak bez příčiny) skončila jasným plamenem.a/quote]


Ono je toho zajímavýho víc - čet jsem už o několika bouračkách Murciélaga, kdy to auto jelo rovně a (v relativně nízký rychlosti) prostě uhnulo do strany a vylítlo ze silnice.

A TŘI kusy novýho Murciélaga LP640 se rozsekaly ještě předtím, než to šlo do sériový výroby, jeden dokonce řízenej testovacím řidičem Lamba Valentinem Balbonim.

Něco mi říká, že bych tím autem fakt nechtěl jezdit.

http://www.lambounfall.de/
bob ash
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 13. 8. 2006 16:31

bob ash píše:A TŘI kusy novýho Murciélaga LP640 se rozsekaly ještě předtím, než to šlo do sériový výroby, jeden dokonce řízenej testovacím řidičem Lamba Valentinem Balbonim.

Něco mi říká, že bych tím autem fakt nechtěl jezdit.
m/quote]


.....myslím, že ti to asi ani hned tak nehrozí, nebo jo? Mr. Green
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 8. 2006 17:32

Pickuper: ja myslim, ze bob se dostane k leccemus :)
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Laff 13. 8. 2006 20:29

http://www.lambounfall.de/ ... tak ten si vyrobil pekne drahou hromadu plechu. Ale jak pise sam, kupoval Lambo z druhy ruky a prodavajici ho privezl rovnou ze servisu. A to v takovem stavu, ze sam nasel nekolik zavad.

Ale v podstate si nedelam iluze o kvalite IT vyrobku... a po precteni tech stranek bych asi do Murcielaga nesel (i kdybych na nej nekdy mel ;))

edit: psal jste uz nekdo typkovi z lambounfall.de? kdyztak mu dam vedet o dalsim peknem vraku do sbirky.
For a successful technology, reality must take precedence over public relations, for nature cannot be fooled... We have vastly underestimated how deeply ingrained are the organizational and cultural rigidities that hamper our ability to execute.
Laff
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 14. 8. 2006 10:56

Neni uz lepsi si koupit Ferrari ? :)) Stejne to museli byt pekny frajirci co asi nemaj najetou moc kilaku
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob ash 14. 8. 2006 11:01

carreaum17 píše:Neni uz lepsi si koupit Ferrari ? :)) Stejne to museli byt pekny frajirci co asi nemaj najetou moc kilaku


Ten týpek prej jezdil Octavia Cup, takže asi úplná lama nebyl...
bob ash
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek 14. 8. 2006 11:07

Ve zpravach byla videt odrena silnice, nejspis z toho jak na ty nerovnosti strejchnul spodkem, to ho rozhodilo a sel do lesa na houby.
zdenek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0xf 14. 8. 2006 12:08

bob: jj pry pilot amater... ;-)
0xf
Štamgast

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 8. 2006 12:41

Proste nemel naladenej podvozek na nase silnice, chtelo to tak o 20cm zvednout ;-) Nevim, jak by to pak sedelo ...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků