LEASING - prosím o radu

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kajvet 29. 1. 2006 12:54

dushanski píše:
Jarda2 píše:marepa - Sorry za malé odbočení - nikdy jsem nechápal, co může člověka donutit upsat se leasingovce za tak šílených podmínek - přeplatit 100 nebo 150 tis. (+riziko krádeže). Můžeš napsat, co tě k tomu přimělo?t/quote]

jeden z důvodů může být nutnost okamžitě koupit auto kvůli práci...to jsem zažil já, takže raději leasingová smlouva než úřad práce...
kajvet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marepa 29. 1. 2006 12:55

jarda2: primela mne k tomu blbost, ze sem se nechal ukecat :) ... chtel sem auto za hotove, ale mel sem nejake vydaje, takze mi to nevyslo ... v bazaru mne rikaly, ze budu platit 3 tisice mesicne.. tak sem rikal pohoda..

kdyz sem sel podepisovat smlouvu, tak na mne vybalily mnohem vyssi castku .. ale jelikoz sem se na prvni auto tesil, mel s sebou penize, tak sem si rekl..tak sem schopny to platit .. tak jo .... az doma sem s hruzou zjistil, o kolik moc preplacim :)

jinak chtel sem se soudit, protoze ve smlouve byly nesrovnalosti (auto melo mit ABS, min najeto, nebourane..atp - kazdopadne hlavne to ABS) .. ale leasingovka mne nedala souhlas k soudu, pry sem si to mel zjistit driv :?

jinak ojetinu na leasing urcite nikdy.. nove auto asi jo .. ale urcite ne u GECL ... nebudu davat vydelat nekomu, koho se musim doprosovat o sva prava (a stejne mne poslaly k sipku)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MKMAN 3. 2. 2006 21:40

Jarda2 píše:marepa - Sorry za malé odbočení - nikdy jsem nechápal, co může člověka donutit upsat se leasingovce za tak šílených podmínek - přeplatit 100 nebo 150 tis. (+riziko krádeže). Můžeš napsat, co tě k tomu přimělo?t/quote]


treba proto, ze na tom videlas. ja na 250.000 preplatim za 3 roky 70 a stejne na tom vydelam
MKMAN
Pozorovatel

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků