LEASING - prosím o radu

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Deli 28. 1. 2006 19:56

Pickuper: Nemám ;) Beru si k srdci: Zatloukat, zatloukat, zatloukat a když tě náhodou při něčem chytí, tak zatloukat :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 28. 1. 2006 19:57

Deli: :tleskani :tleskani
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 28. 1. 2006 20:04

Pickuper píše:No já slyšel něco o tom, že ještě před exekutorem přijedou tři velmi urostlí pánové, kteří Vás pozvou na důvěrný rozhovor někde stranou od lidí...............(jeden známej taky tak nějak nesplácel bez domluvy shodou okolností u GE...) :hm=/quote]


Kamarad kdysi koupil nejaky zabaveny leasing a pozdeji kontaktoval majitele. Pry si pro auto proste prijeli s odtahovkou a odvezli ho. Zadny pokus jej kontaktovat, nic. Proste to auto "ukradnou". Kdyz to auto v prodejne kam je dava leasingovka prodaval, zrovna pry privezli dalsi. 4 typci v kozenych bundach, auto melo vylomeny zamek. Vsimnete si i kolik aut co prodavaji leasingovky (viz http://www.skofin.cz) nema OTP, servisku, klice, nic.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Lumpo 29. 1. 2006 09:19

p0etrik: rozkaz zněl jasně - muž s koženou brašnou Mr. Green
Lumpo
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robert1 29. 1. 2006 10:23

to Lumpo: ty tohle mi nedělej, telefonuju na vážné téma, čumnu na tvůj příspěvek a mám jsem se začal smát nahlas :-)
Realme X2 Pro. Auta: Peug. 308 SW Dříve: Scala 1.0TSI, Megane kom. III 1,5 dci, Astra kombi J, 1,6 CDTi 81 kw, Rapid 1,6 TDI 77 kw, Mondeo I 2,5 V6, FoFo III 1,6 Tdci 85 kw. ŠFII 1,4 TDi, OII 1,9 Tdi, OII 1,6 Tdi, FoFo II 1,6 Tdci, Lada 2110, Favorit 136
robert1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lumpo 29. 1. 2006 10:43

robert1: Mr. Green
Lumpo
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 29. 1. 2006 10:50

tak leasing sem bohuzel taky zazil.. shodou okolnosti GE Capital Leasing.. a tuto spolecnost uz nikdy vice ... mel sem OJETINU na leasing.. coz je velky rozdil proti novemu

jak psal Lupo.. predcastne doplatit auto lze kdykoliv :) akorat cloveku napocitaji nejake to penale, uroky z dluzne castky atp.. ale mne to vyslo ze oproti beznemu doplaceni sem usetril cca 50tisic (misto 370 sem jim nakonec zaplatil tech cca 320 ... nicmene cena auta byla 200 :D )

no kazdopadne co se GECL tyce.. naprosta neochota resit moji situaci ... vpodstate to vyznelo.. kdyz ste to podepsal, tak platte nebo vam sebereme auto :-/

kazdopadne urcite neprestavat platit!!! .. ste pojisteny proti neplaceni? ja sem si to pojistil (cca 150kc mes) a kdyz bych prisel o praci tak by to pul roku misto mne platila pojistovna... akorat nevim, co vsechno bych jim musel prokazovat/dokazovat
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lumpo 29. 1. 2006 10:54

marepa: no já mám auto taky u GECL - respektive GE money auto a naprostá pohoda... Ochota, když jsem si žádal kalkulaci na doplacení, tak jsem mluvil s ochotnou slečnou - za 3 dny jsem ji skutečně měl ve schránce - žádné úroky, žádné penále - prostě pohoda... Ale asi je to dost o lidech (i v rámci jedné firmy). :hm
Lumpo
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 29. 1. 2006 11:21

marepa: Tak prostě příště jdi jinam... a to neplatí jen o leasingu... taky bych jim to řekl, že s takovou příště si ten leasing udělám jinde...uvidíš, že jinde se o zákazníka přetrhnou.. případně Ti dám i tip kde ;)
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Alex.. 29. 1. 2006 11:22

Lumpo: stará známá věc :(
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 29. 1. 2006 11:52

Každopádně to řeš nejdřív s leasingovkou.Co nejdřív si tam dej osobní schůzku a vysvětli situaci a navrhni řešení.I lízningovka má radši bezproblémové vyřízení.Hlavně nepřestat platit a začít to řešit až po třetí upomínce.Pokud uvidí vstřícnost,tak se taky budou snažit.Je to pro ně jednodušší dohodnout se než to i když to tak nevypadá složitě vymáhat.
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarda2 29. 1. 2006 12:05

marepa - Sorry za malé odbočení - nikdy jsem nechápal, co může člověka donutit upsat se leasingovce za tak šílených podmínek - přeplatit 100 nebo 150 tis. (+riziko krádeže). Můžeš napsat, co tě k tomu přimělo?
Jarda2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lumpo 29. 1. 2006 12:09

Jarda2
Když si koupíš new auto dejme tomu za 450 tis, tak ho sice přeplatíš o 100, ale když si od toho odpočteš pojištění, tak to není tak hrozné... A koneckonců jsem ještě neviděl nikoho, kdyo by ti půjčil, aniž by za to nic nechtěl :hm Samo ojeté na leasing je blbost... :)
Lumpo
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Merlin 29. 1. 2006 12:20

Postup leasingovky je:
- 1.upomienka
- 2.upomienka s varovnim na ukoncenie zmluvy
- zrusenie zmluvy
- ostry chlapci (pri tomto to vecsinou skonci, ak sa mas rad !)
- podanie na policiu (neopravnene uzivanie cudzej veci)
- ...
- sprcha, mydlo... (ako pisal Deli)

P.S. Ziadne leasingovka ti neda odklad na viac ako 3.mesiace a aj to musis byt dobry klient (t.z. predosle splatky vzdy na cas) Kazda leasingovka ak mas splatene aspom 2.roky sa tesi na takuto situaciu, mozno uz maju aj kupcu na tvoje auto. Kamarat takto kupil Octavku 1.6 2.rocnu 75tkm za 65 000,-Sk plus nejake vsimne za ten super obchod...
Merlin
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dushanski 29. 1. 2006 12:47

Jarda2 píše:marepa - Sorry za malé odbočení - nikdy jsem nechápal, co může člověka donutit upsat se leasingovce za tak šílených podmínek - přeplatit 100 nebo 150 tis. (+riziko krádeže). Můžeš napsat, co tě k tomu přimělo?t/quote]


jeden z důvodů může být nutnost okamžitě koupit auto kvůli práci...to jsem zažil já, takže raději leasingová smlouva než úřad práce...
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků