Leptání skel VIN: doporučte mi nějakou firmu

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Bigduck 5. 11. 2010 15:41

hmm a co Ti brání to uvést do formuláře a slevu dostat? :D nikdo to kontrolovat nebude
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heini 5. 11. 2010 21:56

Třeba to, že když to uvedeš a pak ti to někdo ukradne a nedejbože se to najde, tak nedostaneš plnění.
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 6. 11. 2010 15:12

Bigduck píše:hmm a co Ti brání to uvést do formuláře a slevu dostat? :D nikdo to kontrolovat nebude

Bude, musíš doložit foto a fakturu :-P
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 7. 11. 2010 18:04

Heini píše:Třeba to, že když to uvedeš a pak ti to někdo ukradne a nedejbože se to najde, tak nedostaneš plnění.

nesmysl, jak bys asi prokazoval, že zloděj nemanipuloval se skly? a nevyměnil Ti je :-*

-- 7. 11. 2010 18:04 --

robbert píše:
Bigduck píše:hmm a co Ti brání to uvést do formuláře a slevu dostat? :D nikdo to kontrolovat nebude

Bude, musíš doložit foto a fakturu :-P

asi jak která pojišťovna...
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hombre_71 7. 11. 2010 19:03

2 robbert: A důvod proč chceš pískovat ? Co vím tak to stojí přes litr zatímco sadu na leptání ti pošlou za pětikilo. Je to naprosto jednoduché, za půl hoďky to máš hotový. Zvládli jsme to s maminou sami a to nejsme žádní kutilové.
hombre_71
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 7. 11. 2010 19:37

hombre_71: ledaže by měl pískování zadarmo ;-) protože pokud to není relativně nové auto, tak u staré ojetiny ta sleva nedosáhne ani toho pískování, aby se to vyplatilo....
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 8. 11. 2010 08:04

hombre_71 píše:2 robbert: A důvod proč chceš pískovat ? Co vím tak to stojí přes litr zatímco sadu na leptání ti pošlou za pětikilo. Je to naprosto jednoduché, za půl hoďky to máš hotový. Zvládli jsme to s maminou sami a to nejsme žádní kutilové.


Pískovat chci proto, že písek jde hlouběji do skla a je potom obtížnější VIN měnit. U leptání to není až takový problém... Možná jen můj pocit, ale tak nějak se mi to líbí více.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 8. 11. 2010 08:42

a tak nějak obojí je zlodějům fuk, ale pro pocit jsou lidi ochotní udělat cokoliv :-)
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 8. 11. 2010 10:17

Prostě chci mít VINko vypískované. Tak nějak si myslím, že to je lepší. A nikdío mě ještě nedokázal vysvětlit, že není. Navíc to mám za 2 roky zpátky ve slevě (sleva 600Kč/rok), takže to neřeším.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 11. 2010 10:02

Bigduck píše:a tak nějak obojí je zlodějům fuk, ale pro pocit jsou lidi ochotní udělat cokoliv :-)

Ked su na ulici dve rovnake auta a jedno to ma a druhe nie, tak snad si vyberu prave to druhe :).
anonymni

Odeslat příspěvekod Marwinus 9. 11. 2010 10:06

Tak je fakt, ze nektere pojistovny to maji v podminkach. Treba znaceni skel a zamek radicky. Nicmene at sklo znacim piskovanim, nebo leptanim prijde mi to stejne. V obou pripadech jde o naruseni povrchu skla a je celkem fuk jestli je to cestou mechanickou, nebo chemickou.
Marwinus
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 9. 11. 2010 10:10

Marwinus: Já si myslím, že ta mechanická je lepší. Dostane se do skla hlouběji a třeba případná změna VIN bude obtížnější než to doleptat. Možná se pletu, ale prostě tak nějak si to myslím,
proto chci raději pískování než leptání.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 9. 11. 2010 10:23

Haldo píše:
Bigduck píše:a tak nějak obojí je zlodějům fuk, ale pro pocit jsou lidi ochotní udělat cokoliv :-)

Ked su na ulici dve rovnake auta a jedno to ma a druhe nie, tak snad si vyberu prave to druhe :).

opravdu? pokud maji objednavku na to, ci ono, vezmou si to, at delas, co delas (profikum jsou tyhle hracky k smichu a amateri uz cela auta moc nekradou, protoze je to mnohem tezsi nez driv - at uz zabezpeceni nebo je nasledne legalizovat)....jen tak uz se davno auta nekradou a proti vykradeni, coz je absolutne nekolikrat vetsi cislo nez kradez celeho auta, je to k nicemu....uz jsem se s tim proste smiril, ze kazde auto aspon 2x nekdo navstivi...
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marwinus 9. 11. 2010 10:25

To robbert: ale jo, ja ti to nevymlouvam ;) Ale myslim si, ze pripadne zmeny budou poznat u obou. Ja tenkrat zvolil leptani hlavne z toho duvodu, ze jsem nikam nemusel a udelal si to v klidu sam.
Marwinus
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 9. 11. 2010 10:35

Marwinus: Tohle chápu. A ještě jedna věc, musím doložit pojišťovně, fakturu a nevím, jestlií by jim stačila fa na sadu. Prostě byro je byro. Proto to chci aby to někdo udělal... Nicméně jak jsem psal sleva na pojištění je 600, takže se to vrátí. Jinak bych do toho nešel. Stejně tak jako nemám v malém autě zamykání zpátečky, protože se to nevyplatí. Návratnost v pojištění za 6 let fakt nemusím... Kdo ví, co za tu dobu bude.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků