Videa s akcelerací Vašich vozů....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MirecBA 20. 9. 2017 06:39

Maty, no budem mesiet kuknut co to mas za budiky
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Anonymni 20. 9. 2017 07:15

Mezi volantem je otackomer, nad volantem je digitalni tachometr, proste tak jak se u spravneho sportovniho vozu patri 8-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod glider 20. 9. 2017 07:16

goes píše:Jak tys mohl najit spravnou dirku a mit dve decka

:D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 20. 9. 2017 12:38

Obrázek
tak takto od stola neviem kde je problem s nahravanim. Mobil v ruku na volante a natacam tacho .Otackomer vidiet netreba, staci ak napises aku si mal zaradenu rychlost, ajked je fakt, ze tacho a otackomer v jednom zabere je lepcejsie :mrgreen:
co ale tiez nieje problem, ak natacas pruzne, lebo neradis, a jedna ruka mobil pod vencom a druha drzi volant , ci ? :hm
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Anonymni 20. 9. 2017 12:44

problém je ten že ten mobil musíš držet nad věncem volantu, ne průzorem volantu a za další, držíš ho na ležato, protože nebudu natáčet video na výšku jak nějaký kikot.. nejlepší pozice je opravdu takto zboku jak jsem to měl, ale není to ideál... jednak neuhlídáš záběr, druhak máš obsazenou pravou ruku tak že musíš nechat 4ku, vyčkat na moment, připravit telefon a cvak video, pedál na podlahu.. já vím život je boj :D

a teď si to vem na dálnici, kde číkáš kde není nebo je kopec, od humpolce až do brna chcalo jak prase, ***** bylo vidět, tak jsem chvílema max 110 s davem... prostě defacto jsem na to měl jen 100 km a nebylo kde :D :D

-- 20. 9. 2017 13:45 --

navíc D1 na tohle zatím není moc dělaná aspoň ne v úsecích kde to ještě není upraveno,.. možná se někdy domluvím s arnoštem a uděláme nějakou produkci :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod glider 20. 9. 2017 12:45

Tvl ti to natocim aj v meste :D
Zatial mam rekord 150 na 50ke, tak je cas to posunut dalej.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxvojtax 20. 9. 2017 12:56

_maty_ píše:problém je ten že ten mobil musíš držet nad věncem volantu, ne průzorem volantu a za další, držíš ho na ležato, protože nebudu natáčet video na výšku jak nějaký kikot.. nejlepší pozice je opravdu takto zboku jak jsem to měl, ale není to ideál... jednak neuhlídáš záběr, druhak máš obsazenou pravou ruku tak že musíš nechat 4ku, vyčkat na moment, připravit telefon a cvak video, pedál na podlahu.. já vím život je boj :D

a teď si to vem na dálnici, kde číkáš kde není nebo je kopec, od humpolce až do brna chcalo jak prase, ***** bylo vidět, tak jsem chvílema max 110 s davem... prostě defacto jsem na to měl jen 100 km a nebylo kde :D :D

-- 20. 9. 2017 13:45 --

navíc D1 na tohle zatím není moc dělaná aspoň ne v úsecích kde to ještě není upraveno,.. možná se někdy domluvím s arnoštem a uděláme nějakou produkci :D



Tak zrovna na D1 kolem Biteše (Biteš-Lhotka) je docela pěkná "rovinka" možná je to mírně skloněný směrem k Brnu a tam to i já s atmo 1.6 rozjedu z 90-160 několikrát za sebou.
xxvojtax
Nováček

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 9. 2017 12:57

Já 230 na 80 :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 20. 9. 2017 13:03

Ide o rozdiel rychlosti..ale vyhravas :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 20. 9. 2017 13:19

glider píše:Tvl ti to natocim aj v meste :D
Zatial mam rekord 150 na 50ke, tak je cas to posunut dalej.


Já 160, ale bylo to omylem. Si tak jedu a najednou značka konec obce. Jako, bylo mi divné, že všude kolem jsou baráky no, ale začátek jsem buď přehlédl nebo to nějaký ožralec vyvrátil :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 20. 9. 2017 13:23

xxvojtax píše:
_maty_ píše:problém je ten že ten mobil musíš držet nad věncem volantu, ne průzorem volantu a za další, držíš ho na ležato, protože nebudu natáčet video na výšku jak nějaký kikot.. nejlepší pozice je opravdu takto zboku jak jsem to měl, ale není to ideál... jednak neuhlídáš záběr, druhak máš obsazenou pravou ruku tak že musíš nechat 4ku, vyčkat na moment, připravit telefon a cvak video, pedál na podlahu.. já vím život je boj :D

a teď si to vem na dálnici, kde číkáš kde není nebo je kopec, od humpolce až do brna chcalo jak prase, ***** bylo vidět, tak jsem chvílema max 110 s davem... prostě defacto jsem na to měl jen 100 km a nebylo kde :D :D

-- 20. 9. 2017 13:45 --

navíc D1 na tohle zatím není moc dělaná aspoň ne v úsecích kde to ještě není upraveno,.. možná se někdy domluvím s arnoštem a uděláme nějakou produkci :D



Tak zrovna na D1 kolem Biteše (Biteš-Lhotka) je docela pěkná "rovinka" možná je to mírně skloněný směrem k Brnu a tam to i já s atmo 1.6 rozjedu z 90-160 několikrát za sebou.

chce to tu D1 i trochu znát, já tam každej kopec nepoznám a kor po tmě, prostě včera nebyl ideál den, lepší by to bylo tady od olympie po blučinu, :hm
Anonymni

Odeslat příspěvekod PatV 20. 9. 2017 13:24

Vídeňská je taky rovná :D
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 9. 2017 13:26

No právě že je trochu z kopce.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 20. 9. 2017 13:31

glider píše:Tvl ti to natocim aj v meste :D
Zatial mam rekord 150 na 50ke, tak je cas to posunut dalej.


a mam oprskany monas :tleskani :tleskani :lol: :lol:

-- 20. 9. 2017 14:35 --

maty: keby si bol v BA, tak z BA smer HU je to +- rovne, Glider pozna :) dve merania tam, dve nazad a mas priemer ;)

-- 20. 9. 2017 14:37 --

inak to ako moc je to "z" ci "do" kopca si vie kazdy pozriet cez google earth
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 9. 2017 13:45

_maty_ píše:problém je ten že ten mobil musíš držet nad věncem volantu, ne průzorem volantu a za další, držíš ho na ležato, protože nebudu natáčet video na výšku jak nějaký kikot.. nejlepší pozice je opravdu takto zboku jak jsem to měl, ale není to ideál... jednak neuhlídáš záběr, druhak máš obsazenou pravou ruku tak že musíš nechat 4ku, vyčkat na moment, připravit telefon a cvak video, pedál na podlahu.. já vím život je boj :D

a teď si to vem na dálnici, kde číkáš kde není nebo je kopec, od humpolce až do brna chcalo jak prase, ***** bylo vidět, tak jsem chvílema max 110 s davem... prostě defacto jsem na to měl jen 100 km a nebylo kde :D :D

-- 20. 9. 2017 13:45 --

navíc D1 na tohle zatím není moc dělaná aspoň ne v úsecích kde to ještě není upraveno,.. možná se někdy domluvím s arnoštem a uděláme nějakou produkci :D


Maš si koupit držak na volant, ktery stoji par kaček. 8-P

-- 20 zář 2017 14:46 --

Jsem chtěl dnes prubnout na 3 těch 70-140, ale ideal silnice, kde se da něco natočit je v rekonstrukci a dokončeni v nedohlednu. Tak jsem to zkusil na takovem kratšim debilnim useku v oblouku a až na 3 pokus to klaplo...

FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků