Lékařský posudek kvůli řidičáku

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Topes 16. 7. 2018 16:11

Před mnoha lety těsně po škole mi dala matka soudní výpověď z bytu. Soudní vykonavatel mi oznámil, že mám 2 týdny na to jít z bytu. Já to tehdy neunesl, opil se v hospodě a po návratu dělal scény že nemám kam jít, že se radši zabiju atd. Nebylo to myšleno vážně, hysterčil jsem. Takže přijela policie a sanitka. Dostal jsem výběr - záchytka za prachy nebo detox zdarma. Nebyl jsem seznámen co ten detox obnáší ale z důvodu peněz jsem zvolil jej. Po propuštění z tohoto vězení mezi fetkama jsem dostal lékařskou zprávu - prý jsem alkoholik co se má léčit ústavně nebo aspoň ambulantně, nesmím brát jakékoliv léky s návykovým charakterem a nejsem prý schopen řídit motorová vozidla tudíž kvůli tomu nemohu jít do autoškoly.
Samozřejmě mě ta zpráva srala ale začal jsem to řešit až když jsem dostal první impuls abych si udělal ŘP. S Nešporem nebyla moc řeč a moje námitky že jak mi mohli vůbec tohle napsat na základě jednoho kyksu kvůli momentální špatný situaci a celkově jen kvůli tomu že jsem se tam dostal a už ze mě udělali nějakého opilce nikoho nezajímaly.
Pouze mi bylo řečeno, že si mám udělat nějaký posudek aby mi byl tenhle blbej papír anulován. Momentálně mám konečně čas a prostředky abych ten řidičák šel dělat takže to je teď aktuální. Otázka zní - kam mám tedy zajít? Mám si najít psychiatra nebo jít k obvoďačce nebo kam vlastně aby mě zbavili tohoto břemena a mohl jsem se třeba i v rámci zaměstnání někam posunout když papíry jsou dnes skoro jako základní vzdělání? Budu rád za konstruktivní odpovědi.
Topes
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 7. 2018 16:26

Najdi si noveho doktora tomu prines opis karty soucasneho z ninvyhod to nepekne a nivy ti da posudek
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 7. 2018 16:44

Nešpor je taky pěkný magor
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 16. 7. 2018 17:01

V té kartě ale ten záznam určitě bude, protože si matně pamatuji, že z toho detoxu ten papír posílali doktorce a když jsem si tehdy kvůli něčemu dělal výpis ze zdravotní dokumentace, tak to tam stalo. I jsem kdysi přemýšlel, že to budu řešit třeba přes soud protože není možný aby házeli "diagnózy" takhle od stolu jen proto že jsem se ožral, dělal scény a šel tam dobrovolně protože se mi nechtěla platit záchytka. Nikdo mi tehdy neřekl, že tam budu mezi feťákama a totálníma alkáčema nějakých 10 dní zavřený jak v kriminálu bez ničeho, bez práv, bez věcí a že mi dají po propuštění tskovejhle dárek kvůli kterýmu si nemůžu udělat ani blbej řidičák. Kdybych to tenkrát věděl co to ten detox vlastně je tak tu záchytku zaplatím i kdyby stála 3x tolik. Nejvíc mě na tom sere to, že i když sem si pak mailoval s Nešporem tak ho to vůbec nezajímalo, že jsem měl jednoduše zkrat, protože přijít o bydlení a nemít kam momentálně jít vážně není výhra v loterii...

Jinak ten posudek není myšlen jako klasická prohlídka před řidičákem ale vyloženě nějaká psycho analýza jestli jsem tedy v pořádku, nejsem závislák a já nevím co všechno. Aspoň takhle jsem to pochopil. Prý to stojí asi 2000 ale už to je nějakej pátek co jsem se na to ptal a ani nevím jak se někam objednat, tedy konkrétně kam.
Topes
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 7. 2018 17:06

Zmen doktorku. Preenes cast papiru s je to
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 16. 7. 2018 17:07

Njn, je to systém, proste udelas nejake psychotesty, posudky, pozorovani a všechno si zaplatíš, pak se uvidi... Predpokladam jsou tam taky nejake lhuty jako u zbrojaku, kdy musíš bejt cistej.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 16. 7. 2018 17:07

Ach ta mladicka nerozvaznost :D
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Topes 16. 7. 2018 18:19

Goes :s tou doktorkou to zkusit můžu, stejně už bydlím jinde takže stávající mám daleko. Ale zase nechci podvádět, co kdyby se na to přišlo a pak mi řidičák třeba kvůli tomu vzali.

Jarda : systém to je ale kam s tím jít? Tehdy sem se ptal doktorky a prý mi dá nějaké rozhodnutí můj psychiatr u kterého se léčím jenže já se u žádného neléčil protože nebylo z čeho, rozhodně ne na základě nějakého blábolu od Nešpora kterej by se sám měl léčit podle toho jak se choval. To je dobrej magor co jsem ho měl možnost osobně poznat....
Topes
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 16. 7. 2018 18:20

Měl jsi po něm střelil houfnici
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 16. 7. 2018 18:29

:-D
Topes
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 16. 7. 2018 18:39

Jak píše goes, zkus přenést, nebo nepřenést dokumentaci.
Já jsem musel před rokem se poprvé zapsat u nějakého obvoďáka, aby mi byla vedena zdravotní dokumentace aspoň někde, předtím naposledy kdysi u dětské. A začínal jsem s čistým listem, ptala se mne zda nemám zdravotní problémy, někdo v rodině něco apod.
Stará dokumentace se skartuje po 10ti letech, ale když se ordinace zavře, tak se to teď už archivuje na místním úřadě, pozor.

Jinak profesionální řidiči musí absolvovat dopravně psychologické vyšetření, což stojí od 1500 do 2000, což je asi to co zmiňuješ.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 17. 7. 2018 05:56

Zkusím to tedy. Dělám v dopravě/logistice a pro firmu dělá nějakej maník řidičům psychotesty u kterého pochopitelně každej projde, takže pokud by to bylo tohle tak by nebyl problém ale myslím že to bude asi něco jiného ale můžu se na to taky v práci poptat.
Topes
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 17. 7. 2018 06:32

A proč ti dávala matka soudní výpověď z bytu ? Nebylo to kvůli hysterickým záchvatům?
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 17. 7. 2018 06:37

Společné bydlení v garsonce (1 pokoj dohromady), já mladej a své potřeby zatímco matka starší o 2 generace. Takže časté hádky a nepochopení. Snad netřeba rozvádět
Topes
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 17. 7. 2018 06:43

Čuju tam nějaký zádrhel.....
opasino
Inventář

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků