Rada s koupi vozu mazda 3. Dobra koupe?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 8. 4. 2018 12:50

Arnie J píše:Zas které jiné auto z té doby vypadá pořád tak dobře. Já mu fandím. Trocha koroze nikoho nezabila :D


Třeba moje :kuk:
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 4. 2018 13:12

noo... ani ne hele :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 8. 4. 2018 13:14

Když řeknu, že ta Mazda vypadá dobře, tak obrátíš? :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 4. 2018 13:28

tak C4 "kupé" je takový specifický trochu :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 8. 4. 2018 13:36

Mně se začlo líbit, až jsem ho koupil. Původně jsem chtěl pětidvéřové, ale žádné slušné jsem nenašel a teď mi zas přijde hnusné to pětidvéřové, takže kdoví jak to nakonec je :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 4. 2018 13:54

Soused 60+ ma/mel c4 5dver a ted jezdi mozna nahradnim, mozna novym ds3 a to je hodne stajlys..
Anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 8. 4. 2018 15:15

zahtom84 píše:Diky vsem za rady. Nakonec ji koupim. Mazda 3 v sedanu se mi proste moc libi, jako zadny jiny auto do 150. Motorizace i najezd je ok. Momentalne o zadne lepsi nabidce nevim. Asi preplacim, ale to nejak preziju. Snad budu mit stesti a nerozsype se. Jak nekdo psal, jestli delam blbost, tak se z toho poucim pro priste.


za mna hlavne drahe, ale ak bude dobre sluzit bez dalsich investicii do 200tkm, tak to nebude tak zle
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod zahtom84 8. 4. 2018 17:13

Kupuji ji z Auto Dufek v Mechenicich. Pan Dufek se specializuje na mazdy. Je to servis a zaroven vyhodne kupuje bourane mazdy, opravi je a pak proda. To je presne muj pripad. S faktem, ze preplacim jsem smireny, slevu jsem samozrejme chtel, ale byl neoblomny, ale aspon jsem ho ukecal, ze mi zadarmo vymeni olej a filtry, taky zkontroluje rozvody, pripadne vymeni taky zadarmo a jeste da sadu ojetych zimnich pneu, ktery jsou jeste tak na jednu sezonu. Viditelna koroze byla jen ve spodu auta, minimalni a jen povrchova, ale i tak jsem s nim jeste domluvil, ze mi udela protikorozni postrik za 5000 (tady jsem ho uz neukecal, aby mi ho udelal zadarmo, ale puvodne mi ho chtel udelat za 7000, tak jsem ho ukecal na 5000). Nemate nekdo nejakou referenci na pana Dufka?
zahtom84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 8. 4. 2018 17:18

zajimave, takovou mazdu jsem kupoval s bratrem za 25 jako jeho prvni auto a je to uz par let zpet, tak jsem teda docela zmaten tim, ze tady stoji o 100 000 vic.


A poznas jestli ti "postrik" ojebal? Mas od "postriku" alespon nejaky doklad at to muzes reklamovat?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 4. 2018 17:21

On mu to bude teprv strikat a ta mazda za 25 mela nejspis volant vpravo coz?
Anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 8. 4. 2018 17:25

ne, tak jako u nas, registrace, funkcni klima, stk atd. Akorat to teda nebyl sedan.

Nicmene abych byl fer, tak tomu po par mesicich umrel tlumic, ale trochu to pricitam tomu, ze to asi po 2km hodil do prikopu, coz tomu tlumici nejspis neudelao dobre.
Naposledy upravil evlo dne 8. 4. 2018 17:25, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zahtom84 8. 4. 2018 17:25

Opravdu preplacim 100 000? To ne snad... kolegove psali, ze realna trzni cena je kolem 100 000. Jako doklad na postrik mam vystavenou objednavku. https://www.tipcars.com/ds/autodufek/ma ... 40118.html
zahtom84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 8. 4. 2018 17:26

Tak ja se dival jen na obrazek, ta brachova mazda byla podle me starsi nez 2010.

_maty_: po zajimavost v GB podle za 30 000 koupis i dvoulete vozidlo jako je C1 atd.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 8. 4. 2018 17:54

Dneska bych už nepředpokládal, že 11 let starý auto, takhle málo jetý a relativně drahý už bude viditelně shnilý.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zahtom84 9. 4. 2018 07:58

A jeste jsem Vam zapomnel rict, ze jsem uz podepsal kupni smlouvu (obcas jsem moc horlivy). Ted cekam az mi prijdou penize a nasledne bych mel zaplatit. Pokud od smlouvy odstoupim, ve smlouve je penale 25000. To je dalsi duvod, proc ji nakonec koupim...
zahtom84
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků