Evlo koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 22. 2. 2018 13:04

Přestalo mě jít zařadit cokoliv z P.
Tož rozebral jsem mechanizmus, našel chybu, v ASA našel díly.
Tak jsem napsal do Kode car, což má 4.8 na google a super hodnocený servis.
Nic.
Tak jsem tam zavolal a odpověděli mě na mail, že teda dva mají v ceně asi 50kč a další neví kdy budou mít.
Tak jsem teda objednal pružinku z japonského mitsubiši a za 4 dny přišla. Bohužel v tom Kode car chtějí abych na díly za 50kč zaplatil zálohu 50% předem. Což ale nejde kdykoliv, ale jen do 15 hodin odpoledne.
Mám dokonce cestu kolem a dokonce i ve vhodnou dobu, ale tuhle demenci neakceptuji.

Takže zvažuji, že bych objednal 3d tiskárnu a podložku vytisknu.

Jedná se o perfekcionizmus a popírání reality?


Další co se mě teď stalo je, že delica začala být nějaká hlučnější a začal mě prokluzovat řemen na alternátoru, naštěstí jsou tam řemeny redundantní.
Tak hodlám až bude teplo vyměnit řemeny a olej - snad to přestane.
Největší hrůza, ale, že mě v násobcích 40MPH vibruje volant, zas! Tak fakt nevim co s tim, umyl jsem kola, dneska ještě zkusím nafoukat, ale spíš si asi budu muset koupit dům a vyvažovačku :( ... Nebo něco na operák.

Ale je to super divné, že s tim jezdim rok, a to docela dost a prostě to funguje a pak za 2 měsíce najednou 3 takové závady a z toho jedna fakt divná - ta zvýšená hlučnost.
Ale to mě napadlo, že jsem s tim jednou nacouval výfukem omylem do betonového sloupku, ten se vyvrátil a teď nedavno do hlady sněhu možná, minimálně tažným jsem tu haldu slušně nabral a byla zešikma.
S těma kola mě napadlo, že taky tak jednou dvakrát deně přejedu nějaký obrubník, že se mě nechce stát v koloně nebo tak, jestli by to nemohlo být tim?
Tak možná, že když bych méně boural, tak se to tak nerozbíjí, ale zas to má být snad teréňák, tak bych čekal, že to tyhle věci dá.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 2. 2018 13:11

je to pech.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 22. 2. 2018 13:12

evlo nema 3D tlaciaren?
To by som necakal.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 2. 2018 13:14

Pro predstavu jak to stoji z toho jp treba pro porovnani s usa:
Mitsubishi jp pruzinka, vzal jsem teda 2, stoji 600 i s tou postou, ze to tu bylo rychleji nez od Kodecar a stejne rychle jako dily z autodilovych eshopu.
Z Kode car stali asi 300, ale nejspis by nebyla nikdy :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 2. 2018 13:14

i30 nahradní dily nepotrebuje, 5 let zaruka
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 2. 2018 13:14

glider píše:evlo nema 3D tlaciaren?
To by som necakal.
Tak prioritu ma vyvazovacka :D

A nevim moc co bych tisknul teda.

-- 22. 2. 2018 13:15 --

Moucha píše:i30 nahradní dily nepotrebuje, 5 let zaruka
Hyundai jsem uz vlastnil a mam tedy zkusenost s jejich zakaznickou podporou :( Je tu nekde i video
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 2. 2018 13:24

s i30 ti nikdo driftovat nebude
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 2. 2018 13:25

Už jsem takhle kupoval z mazdy těsnění kolem předního okna, protože na NA nikde v EU nešlo koupit to správně a to stálo 1200, což je méně než polofunkční aftermarket, takže je to takové podle mě zvláštní s tou nedostupností dílů v ČR.

No s NA se mě stalo, že po půl roce stání klapalo jedno nebo víc hydrulických zvedátek, vymezujících ventilovou vůli, tak jsem to jak bylo v lednu teplo protáhl, dal tomu italský servis a dobrý :) Jsem zvědav jestli vydržím v Ostravě nebo co, tady se dá i autem jezdit, tak bych kabrio asi užil celé jaro, to by bylo fajn.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 2. 2018 13:39

Jj aspoň se tam s kabriem pořádně nadejcháš čerstvýho vzduchu :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 2. 2018 13:40

I ve dny, kdy byla hlasena inverze nebo co, tak se tu dycha lepe nez v Praze, akorat teda kolem nejakych tech lagun nebo co je to kekel.

Pracuji jeste o takovych 100m bliz k lesu nez slawall a bydlim asi 400m od lesa ... vlastne hnedka u lesa mam kancl :D

Nevim jestli pomaha, ze je tu mene aut, resp. ne takova koncentrace, ale neni tu tak moc ten permanentni smrad jako v Praze. Teda kdyz zapomenu u deliky nechat rano kdyz je v minus pred zhaveni, tak to si zakasle cele ghetto.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 22. 2. 2018 13:56

Nechces vaporizer? To me jen tak napadlo uplne mimo tema.Chci ho prodat a nevim o nikom kdo by ho chtel.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 2. 2018 14:11

nechci, ale vsechna trava v CR stejne THC sracky, proste ta spatna odruda, tak asi prejdu na CBD
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 22. 2. 2018 14:13

Spatna odroda?
Myslis sativa alebo indika? :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 2. 2018 14:15

Ano
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 22. 2. 2018 14:55

Už bych nic jinýho než kopírky nekupoval a dělal si všechno sám :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků