Evlo koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 12. 4. 2018 15:08

To proste nikdy nekonci.

Jsem jel owapkovat to ***** a slo to dobre, uff, tak ze kdyz uz jsem tam hodil dvacku, tak i svetla ocistim od much, protoze proste furt svetla nahore, ze atd. Tak moc to nejde dolu ty mouchy, tak dam wapku tak na 2cm od svetla plastik krupl a normalne dira do svetla, Hella kvalita, no.

Predpokladam, ze uz to predtim nejakej kaminek nacal. Mit ty retrofit LED za 6000 svetlo, tak by me to asi dost *****.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 12. 4. 2018 15:29

Počítám, že mít ty drahý (rozuměj kvalitnější), tak se ti to nejspíš nestane...
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 4. 2018 15:39

Tak tyhle jsou nejlepsi co na to jsou krom tech LED. Spis asi problem, ze clovek musi svitit 100% casu.
Ale libi se me, ze proste na auto z roku 89 jde sehnat v JP furt vse a i jsou takoveto upgrady na LED svetla co maj dokonce oficialni EU atestaci.

-- 12. 4. 2018 16:41 --

No kazdopadne o budovu vedle kde pracuji je hella vyvojove centrum, tak jim to tam dojdu omlati o hlavu :D

Nicmene premyslim co ted, jestli koupit DRL na mx-5 a koupit teda eunose s klimou, nebo koupit boxster S.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 4. 2018 16:39

Lexx píše:Počítám, že mít ty drahý (rozuměj kvalitnější), tak se ti to nejspíš nestane...

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 4. 2018 20:55

Zkus boxstra
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 12. 4. 2018 21:00

Jak to čtu, tak Evlo se umí postarat o auto jak kdejakej profesionální zaměstnanec servisu.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 12. 4. 2018 21:00

Jak to čtu, tak Evlo se umí postarat o auto jak kdejakej profesionální zaměstnanec servisu.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 4. 2018 21:59

:D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 13. 4. 2018 09:01

Lexx píše:Dneska jsem byl o obědové pauze podat žádost na magistrát o třetí značku na nosič kola. Světe, div se, za 20 min. vyřízeno i se zaplacením :-)
Samozřejmě mekáč jako v Kataru to není.

Abych to doplnil, tak mi zrovna volala paní z magistrátu, že značku si můžu vyzvednout. To mi přijde dost solidní, že za 3 dny vyrobili značku.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 29. 4. 2018 21:12

Jsem si dneska zajel na vylet, asi 500km najeto miatou a dobre, v kopcich jsem i motorkare predjizdel, neumi zatacet, chci motorku co umi zatecet ... pohoda, akroat vzdy kdyz jedu na vylet sam tak jsem z toho takovej spatnej, ale to proste, fml - nicmene lepsi nez sedet doma, to je mega deprese

prijdel jsem do Ovy, nakoupil, a nesel moc zavrit kufr, vedle parkovala rodinka morgosu, tak jsem s tim proste pak jebl a prijel domu a nejde otevrit kufr, ani packou, ani zamkem, ale citim a slysim, ze ze se to v tom zamku hejbe. Takze dobre, nakup v kufru, jenze, zaroven v kufru i klice od bytu, moje jedine, no, rikam si zamecnik, jenze co z toho, kdyz proste nemam klice. Nakonec jsem sehnal pani co me pronajima byt, zajel k ni, ale mazec, to jsem nezazil, jak jsem byl *****, tak jsem asi trochu znicil, klic, ze tam nesel moc do spinacky, ale zjistil jsem, ze s tou miatou jezdim vzdy nezne, ted jak jsem byl *****, tak jsem to proste furt drtil a i takovej ten merak rychlosti na vjezdu do vesnice ukazoval jen "---" .

Pani co me pronajima byt ma uplne takovy dum jako bych chtel, plot, ze tam nejde videt, velkou garaz atd.

Jinak jsem zjistil, ze v tech kopcich me svor chybi neskutecne, na normalni ceste ne, ale jak prijdou vlasenky, tak to je zabyte, jak se prenese vaha :( Samozrejme bych mohl dat dozadu ***** gumy a proste to jezdit bokem, ze trakce neni, ale trochu uz jsem z toho vyrostl a proste trakci chci.

A teda ten podvozek zvysenej jak tam mam funguje fakt perfektne, jsem tak nahodne zkousel nejake cesty a jedna z Karlovy studanky do Jeseniku je fakt hnus rozmlacenej a vpohode kilcem jsem to daval, akorat brzdit bez ABS chce docela koule :D

-- 29. 4. 2018 22:16 --

Jak ted otevrit kufr a dostat z nej nakup, skvele taky jak me ukradli to naradi, ze nemam jak to rozdelat, fakt se nevyplati tu bydlet.

-- 29. 4. 2018 22:27 --

faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak http://www.instructables.com/id/Miata-T ... Leaving-t/ se divam v lidlu je goal ve ctvrtek v akci, to se ale veskere potreviny co jsou v kufru uz skazi a moc tam dal saskovat s klicem nechci, protoze uz ted do te spinacky moc nechce
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 4. 2018 21:46

Ojojoj :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 4. 2018 21:55

to samodomo vyrobené nářadí pobavilo asi nejvíc :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 29. 4. 2018 22:00

asi to vemu bruskou a pak koupim novej kufr proste

-- 29. 4. 2018 23:17 --

mozna by melo jeste smysl zkusit zaparkovat z kopce treba a otevirat to tak

-- 29. 4. 2018 23:20 --

zkusim najit vic fotek toho zamku, mozna by slo tahat za ten dratek co za nej taha packa nejak vic nebo tak neco

-- 29. 4. 2018 23:21 --

ani to nevypada, ze by ten kufr nekdo naboural na parkovisti nebo tak, i kdyz na jedny strane mozna dovira min, ale tezko rict, je tam prd videt
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 30. 4. 2018 12:22

Tak v Kodecar, podle ocekavani - divili se, ze takove auto existuje.

Ale po telefonu OK, prodejce, co jsem s nim minule resil ND dneska erxtremne vtipny.

-- 30. 4. 2018 13:27 --

A slawall je teda pekna macka, ani 8 prsty nezvedl miatu za kufr ze zeme, to jsem cekal ze zvedna a odjede a nic :(

-- 30. 4. 2018 13:28 --

Nejake kundy z banske se zamnou ale i otocili, ale asi si spis rikali, co to je za kokota.

-- 30. 4. 2018 13:30 --

Kazdopadne se slawallem jsem to dostali do stavu, se to odemyka a zamyka, ale nejde otevrit. Tj. to stejne jak je na dverich, ze je clovek muze zavrit na tu prvni polohu jakoby, ze jsou pootevrene o par cm. Dival jsem se na netu a je tam takova pruzinka a si vypadla :(
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 30. 4. 2018 12:31

A k cemu je auto,ktery v sepentinach trhne motorku, kdyz pak nejde otevrit kufr atd.? :-D
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků