Evlo koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 22. 2. 2018 21:09

Tak po informaci o trávě mi je dost věcí jasnějších, včetně tohoto tématu :D
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 2. 2018 21:18

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 22. 2. 2018 21:23

kdyz evlo pise takovyhle slohy, tak to prectu a nakonci nevim co jsem to precetl
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 2. 2018 21:24

on to někdo dokaze precist? :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 22. 2. 2018 21:30

Může se to brát jako projev masochismu :D
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 22. 2. 2018 21:32

970ka píše:Už bych nic jinýho než kopírky nekupoval a dělal si všechno sám :-)


:D :mrgreen: :tleskani
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 23. 2. 2018 10:06

Ono kdyz fakt realne, 99% sluzeb spojenych s auty je ojeb a debilci a neumi a jeste lzou, tak fakt nezbyva delat si to sam, nevidim na tom nic divneho.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 23. 2. 2018 10:06

Keby len s autami...
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 23. 2. 2018 10:35

Tak jinde to asi nepoznam, no, pritom nejsem nejak narocny bych rekl, ale tak je to proste perfekcionizmus a popirani reality, proste v CR, DE kdyz jdes na geometrii, tak nemuzes jako vysledek ocekvat volant rovne a kdyz chces nechat vyvazit kola, tak nemuzes cekat, ze ti vrati auto bez promacknute podlahy a s nevibrujicim volantem, pak je to asi oka a muzes byt spokojeny.
Porsche ma dokonce pro CR, DE, SK specialni program pro EPS, ktery ty vibrace koriguje. (nejsem zamestnanec porsche a tato informace neni ziskana z moji prace pro porsche)
BMW nevim a zjistovat to nebudu :D. Predpokladam, ale, ze to tak taky maji, alespon podle toho co tvrdi Alpina.

Nicmene treba u VW je to pohoda docela - jednak to pneuservis i servis umi zvednout bez zniceni podlahy a pak na to maji vsude ten rozmer pneu, takze neni problem s reklamacema.


Prave u toho baraku se me dari drzet si ten pristup - ze proste beru, ze to bude tak nejak dojebane, ale lepsi nez zadny barak, ze to pak po nich nejak predelam a bude to OK. Nejhorsi je, kdyz sdili fotky ze stavby, kde i debil jako ja, co se ve staveni nevyzna, ale chape treba elektrinu vidi jak je to dojebane a ze ty lidi ani nechapou proc je to spatne, jinak by ty fotky nezverejnili ... tim se me furt nedari nenechat se odradit :(
Takze zas pefekcinizmus :(
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 2. 2018 11:09

S tou stavbou je třeba počítat, že ne všechno odjebat půjde, nebo ne za zanedbatelné náklady. Já taky nakonec z koupě ustoupil teď na poslední chvíli, byl s náma na prohlídce kolega stavař.
Jako jo, udělaný to měl prodávající asi poctivě, ale dělali si to prostě pro sebe, bez nějakejch znalostí a zkušeností, takže střecha časovaná bomba (po dvou zimách to vypadalo, že přežije tak max 3 další), hydroizolace neznámá, nebo spíš žádná a další hromada drobnosti k předělání, kam se podíváš. Něco jsem teda i já poznal, že bych to ***** asi líp, ty zásadní věci jsem samozřejmě neviděl :D
Vzít to leda tak za půlku ceny, ale to je dneska nereálný, protože za náma stojí řada dalších, který to vemou i tak.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 23. 2. 2018 11:29

Neco zas funguje az moc dobre, Ceska posta hadr
Obrázek
(21. to bylo odeslano v 17:13)

-- 23. 2. 2018 11:33 --

MV_cz píše:S tou stavbou je třeba počítat, že ne všechno odjebat půjde, nebo ne za zanedbatelné náklady. Já taky nakonec z koupě ustoupil teď na poslední chvíli, byl s náma na prohlídce kolega stavař.
Jako jo, udělaný to měl prodávající asi poctivě, ale dělali si to prostě pro sebe, bez nějakejch znalostí a zkušeností, takže střecha časovaná bomba (po dvou zimách to vypadalo, že přežije tak max 3 další), hydroizolace neznámá, nebo spíš žádná a další hromada drobnosti k předělání, kam se podíváš. Něco jsem teda i já poznal, že bych to ***** asi líp, ty zásadní věci jsem samozřejmě neviděl :D
Vzít to leda tak za půlku ceny, ale to je dneska nereálný, protože za náma stojí řada dalších, který to vemou i tak.
Tak ty izolace *****, to vidim taky, nebo shnihle tramy na strese u 2 roky stare rekonstrukce, to fakt nemuzes v CR resit, to mas vetsi perfekcionizmus a popirani reality nez ja.
Naposledy upravil evlo dne 23. 2. 2018 12:01, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 2. 2018 11:35

Nojo, ale když je to novostavba a pak je takhle řešené asi všechno, tak je to smutný. Takže škoda toho pozemku, tím, že tam stojí něco, co je lepší asi celý zbourat, než *****, tak to není cenově takl výhodný.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 23. 2. 2018 11:41

Tak zazil jsem to, jak pisu, s tou elektrikou, novostavba, vidim fotky elektriky ze stavby, coz me ukazuji jako jak to maji vsechno pekne udelano ... to se me fakt nechtelo, prvni problem a vse napycu, navic pri tom mem aktualnim odberu je pro me fakt dulezite mit tohle udelano spravne.

Obecne nechapu tento fetish na stavby z kamene/betonu. Ty skladane domy me prijdou lepsi, nekdo to vetsinou v ymyslel a kdyz mu to omlatili ohlavu, tak to udelal podruhe a lepe, znam to, vim jak vypada kod v prvni iteraci, v druhe a v treti. Navic za drywall se docela da dostat kdyz je potreba neco predalat, vymlatit panel, hodne stesti, no.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 23. 2. 2018 11:48

Hele evlo, tahle story je o nahradnich dilech nebo stavarine? :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 23. 2. 2018 13:26

Evlo daj si postavit drevodom.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků