Prodat, nebo dát pod plachtu...?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 1. 2018 09:42

ace2 píše:Nechat. Octávka nikdy nebude levná ani jako ojetá a stará :D

no hej :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 18. 1. 2018 09:43

Arnie: máš pravdu, ale ocení to málokdo... a ten kdo to ocení bude chtít echt specifikaci, pokud už má podstupovat že je to provozně dražší než běžná štorcka..... takže to buď nevezme, nebo udělá kompromis, ale kompromisy nejsou cenově na výši....

-- 18. 1. 2018 09:44 --

Lukas063 píše:
ace2 píše:Nechat. Octávka nikdy nebude levná ani jako ojetá a stará :D

no hej :D


Stejně to jednou shnije :-)

-- 18. 1. 2018 10:07 --

speleo píše:Po 330i vzdechne spousta lidí :)


Njn, ale to není 330i... je to sockoBmw.... Z dnešního pohledu podobně debilní konfigurace, jako když Mercedes ještě v 80./90. letech prodával střední sedan se 65k motorem, čtyřkvaltem a bez pravého zpětného zrcátka...

-- 18. 1. 2018 10:12 --

glider píše:Po 320i ani ne.


po E46 320i R6 ještě mooožná i jo, sice žádné extra výkony, ale ten samet tam je.... ale po čtyřválci z kompakta v běžné karoserii žádný hlad nebude....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 18. 1. 2018 10:38

pech. píše:
ace2 píše:ale jo moje generace ještě jo. BMW s manuálem a atmosférou bude pořád dobrý.


Ale *****, je to sice Bmw, ale čtyřválec což z toho v očích fandů dělá podřadné zboží, navíc je to i celkem sráč na poměry BMW a nikdo jinej než fanda se o to nebude zajímat a stejně bude chtít šestiválec, protože tu poslední dobrou vlastnost - a to je jak se to chová ohledně jízdních vlastností - běžný uživatel neocení, těm méně běžným to nevyváží problémovost modelu a zbydou jen takoví co neví co by a ti zas nemívají moc peněz...

Už tys byl na koupi toho auta ukázkovej hejl... zarytý fanda o to nezakopnul ani tenkrát a tys to koupil protože jsi nevěděl co by... akorát máš ty peníze....


Co naděláš, každý auto má svého kupce. Já chtěl něco v polozákladu v hadru v manuálu s malo najeto a jasnou historií. Za ten týden co jsem byl v Praze jsem nic jinýho nesehnal. V pondělí jsem přijel, objel co jsem viděl v inzerátech. Jel si koupit nového Civica, pak zklamaně jel podívat Clio RS Trophy to si zamluvil 8-D a cestou domů jsem se zastavil v BMW...

Nevím že se vám to tak nelíbí. To auto je po FL hezčí než aktuální verze, ten dvoulitr po FL jede fakt dobře, nic to nežere a po silnici se to hejbe přesvědčivě a ve finále je to i velmi pohodlné auto. Jako budte zase realisti 330i se sehnat normálním způsobem nedá a já chtěl jen nějaké dobré auto a ne imrvére BMW že bych si jako půl roku rok počkal až se nějaká 330i ukáže. Stejným způsobem jsem si mohl koupit třeba Céčko kdyby na mě někde vypadlo.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 18. 1. 2018 10:50

Mne sa tvoja 3er paci o to pokoj.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 18. 1. 2018 10:52

právě proto jsem napsal to co jsem napsal.. je to auto pro takový hejly co neví co by ani z hlediska značky, ani z hlediska třídy auta (sedan, malý HB, střední HB...) ale takových jako ty je málo a fanda nad tím bude stejně akorát ohrnovat rypák a běžný spotřebitel to vyřadí už v prvotní rozvaze výměnou za něco zcela obyčejného se stejnou užitnou hodnotou a minimem problémů....

Že i tohle nejzákladnější BMW bude v kontextu dnešní doby kdy se do podobně velkých aut montují oturbené tříválce (už i u BMW) nakonec poměrně nezvyklým zbožím, mu cenu nezvedne...

Pokud ti to auto vyhovuje, nikdo ti ho nebere, já dokážu pochopit čím tě dovede potěšit... ale prodávat se bude o poznání hůř a o poznání laciněji, než plnokrevníci ze stejné stáje.....
Naposledy upravil pech. dne 18. 1. 2018 10:55, celkově upraveno 1
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 1. 2018 10:52

mě se Aceho BMW líbí, za mě OK auo
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 18. 1. 2018 11:03

Je někde k nahlédnutí?
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod pech. 18. 1. 2018 11:04

dával ho sem těsně po nákupu
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 18. 1. 2018 11:34

Tak normální E90 po FL, pár fotek je na Svit Líp

https://www.facebook.com/pg/svitlip/pho ... 0262376589

Jj pech má pravdu já nevím co by. Každý den mám jiný nápad co koupit. Nejdřív mi 970 nabízel krásnou A8 D2, pak jsem chtěl SLKáčko, novou Octávku RS, Starou eSklassu po FL poslední rok cca 2007, byl jsem se podívat na Caymana, tam se zamiloval do Clia, že by mohlo být dobrý používat rozum a koupit si něco na jistotu Civica, ale ja jsem milionkrát psal jízda v něm mě dělala nepříčeným že bych to nekoupil ani za 2 kila nové a pak cestou domu jen tak kdyby náhodou autosalon BMW a tam taková šedivka. Výbava všechno důležité, bez iDrive s manuálem v hadru a najednou to hezky jelo, mělo to dobrý zvuk, bylo to pohodlné, hezky se to vodilo, vrácený z ambasády, sevisovaný u toho dealera a navíc to nebylo drahý.

A pak že je jednoduché koupit auto...

v pískovně to bylo jednoduché. Tam jsem šel více méně na jistotu. 3-4 auta v merku a záleželo na dealu. Ford byl nejlepší ve všem a to auto si užívám z něho mám vždy radost když ho nastartuju a někam jedu. Dneska táhnu letadlem poslední zimní gumu a můžu to nechat hned přezout na zimáky :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 1. 2018 12:14

Arnie J píše:Já bych to neviděl tak černě. Ono stačí i svezení v takovém "obyčejném" BMW z té správné doby a hned člověk ví, že to je něco docela jiného.

Samozřejmě to musí být aspoň trochu nadšený řidič, žádný přemisťovač z A do B.

Aha, takže nic pro mě. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2018 12:49

ace2 píše:Tak normální E90 po FL, pár fotek je na Svit Líp

https://www.facebook.com/pg/svitlip/pho ... 0262376589

Pěkný...
A vážně takový rozdíl?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 18. 1. 2018 15:25

Moc pěkný. Na cenu se radši ptát nebudu, ale výsledek (dle foto) stojí za to a rozdíl jako hrom.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod m_tsch 18. 1. 2018 15:32

Muselo to dát práce a přitom taková blbost. Každopádně tyhle úpravy vždycky nejlíp zhodnotí protijedoucí.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 18. 1. 2018 15:37

Jak jsem psal, nejel jsem v nicen co by svitilo lepe. A nejpovedenejsi ze to neni zadny čínský bastl, ale seriové komponenty. Jenom je to poskladaný z kvalitnich komponent. Nejlepsi (homologovane) projektory, cocky a vybojky a hele najednou.

Ted se vylozine tesim jezdit s tim v noci :-)

A ne, neoslnuje to. Neni to samo domo Aliexpress bastl
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4-a-8 22. 1. 2018 10:44

Chameleon: Pokud budeš prodávat, zvážil bych koupi. Poslal bys mi prosím více info do SZ? Díky
4-a-8
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků