Dopravní nehoda-lekárska správa,výpoveď

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2018 17:48

Tak z nemalé části ano, ale věk hraje taky významnou roli.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 21. 1. 2018 17:50

Já ti nevím, v dnešním provozu a stavu silnic nějak nepozoruju vliv vozu na radost. Jo, když vytáhnu veterána, tak to radost je, ale to je pár km ročně.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 21. 1. 2018 17:51

Jarda: To jo, ale i na počtu ujetejch km a na tom jestli jezdíš hlavně když chceš nebo když musíš. Já mám takový vlny, chvíli mě to baví dost, jedu se třeba i jen tak projet nebo vymýšlím, jaký koupím další auto a pak mě to zase pustí. A tak pořád dokola.
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2018 17:55

Taky sem se kdysi jezdil projet třeba jen tak, pro radost, bez cíle. Dneska už ani km.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 21. 1. 2018 18:03

Jako když jsem jezdil jen koncernem a hlavně pak s TDI, tak jsem prakticky ztratil úplně zájem o řízení. Až přístup k jiným autům to zase změnil.
Zajímavý je, jak dneska mladá generace nemá zájem o řízení a auta, tuhle jsem nad tím přemýšlel. Já se do toho jako nadšenec do aut nepočítám, ale jinak mi přijde, že většina na to kašle. Zatímco dřív imho každej kluk chtěl mít hned v 18 auto. Dneska se lidi stydí jezdit v nějakým starým pekáči, tak radši nejezdí v ničem a zájem o auta klesá, imho.
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 21. 1. 2018 18:05

MELLO píše:Taky sem se kdysi jezdil projet třeba jen tak, pro radost, bez cíle. Dneska už ani km.


I cesta může být cíl 8-)
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2018 18:07

Ano i konec může být někdy začátek.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 21. 1. 2018 18:10

.Jelen. píše:Jako když jsem jezdil jen koncernem a hlavně pak s TDI, tak jsem prakticky ztratil úplně zájem o řízení. Až přístup k jiným autům to zase změnil.
Zajímavý je, jak dneska mladá generace nemá zájem o řízení a auta, tuhle jsem nad tím přemýšlel. Já se do toho jako nadšenec do aut nepočítám, ale jinak mi přijde, že většina na to kašle. Zatímco dřív imho každej kluk chtěl mít hned v 18 auto. Dneska se lidi stydí jezdit v nějakým starým pekáči, tak radši nejezdí v ničem a zájem o auta klesá, imho.


To je imho způsobené i rozvojem komunikačních technologií. Touha po řízení a vlastním autě byla kvůli tomu, že mohli svobodně jezdit za kámošema, na akce a nebyla jiná dobrá možnost atd. Dneska vezmeš do ruky krabičku a máš (zdánlivě) to samé a hned. Na co pak někam jezdit?
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zame 21. 1. 2018 18:16

JardaB píše:Ta radost z jizdy imho zavisi dost na tom, v jakem aute se jede...

Napr. aute s modrymi majaky? :hm
zame
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod hopa26 21. 1. 2018 18:24

prvni auto mi davalo svobodu. a nezanedbatelnou vyhodu ohledne jebani a obirani divek pri objizdeni diskotek po okolnich viskach.
dnesni mladi mozna uz tuhle mr daci touhu a nepocituji,neb je moznost si vybrat fesnou devu na netu.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2018 18:26

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 21. 1. 2018 18:59

Mě to pořád baví, ale jen ve vrtuli. S běžným autem ne.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 21. 1. 2018 19:27

aikoN píše:
.Jelen. píše:Jako když jsem jezdil jen koncernem a hlavně pak s TDI, tak jsem prakticky ztratil úplně zájem o řízení. Až přístup k jiným autům to zase změnil.
Zajímavý je, jak dneska mladá generace nemá zájem o řízení a auta, tuhle jsem nad tím přemýšlel. Já se do toho jako nadšenec do aut nepočítám, ale jinak mi přijde, že většina na to kašle. Zatímco dřív imho každej kluk chtěl mít hned v 18 auto. Dneska se lidi stydí jezdit v nějakým starým pekáči, tak radši nejezdí v ničem a zájem o auta klesá, imho.


To je imho způsobené i rozvojem komunikačních technologií. Touha po řízení a vlastním autě byla kvůli tomu, že mohli svobodně jezdit za kámošema, na akce a nebyla jiná dobrá možnost atd. Dneska vezmeš do ruky krabičku a máš (zdánlivě) to samé a hned. Na co pak někam jezdit?

Nevím jestli je to jedinej důvod, ale jeden z nich určitě.
To že to je o ničem, je jiná věc. Dneska chce minumum lidí něco dělat, většina mých kamarádů se chce potkávat jen v hospodě(ale alkoholici nejsou). Netuším, jak je ten život může bavit. :hm

-- 21. 1. 2018 19:27 --

...teda já dělám spoustu věcí a taky mě často nebaví, to je fakt. :D
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 21. 1. 2018 19:40

Jestli to není tím, že v hospodě je líp než na světě 8-D
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 21. 1. 2018 19:46

Od tý doby, co zakázali hulit, bych se pod to i podepsal.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků