Autoškola Brno 2.0

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tos_ 11. 10. 2018 12:15

Hlavně se ptá asi po padesáté.
tos_
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 11. 10. 2018 12:16

když to znáš, tak proč se ptáš?

Btw někdo tě musí naučit řídit, proto vybíráš autoškolu...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod robbert 11. 10. 2018 12:17

A proc se ptám? Protože nemám vyřešeno, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod yndezit 11. 10. 2018 12:32

Udělejte si rovnou C, případně C+E, bez profesáku, a máte to.
yndezit
Štamgast

Odeslat příspěvekod hopa26 11. 10. 2018 12:47

Roberte,kdyby se chtelo dojizdet do Pardubic,tak tip mam.
Znamy to provozuje asi 20 let,je mu 45.Pohodovy,klidny a trpelivy pan.
Delalo u nej autoskolu mraky znamych, deti od brachu,vsichni jezdi bez nehod a vzpominaji na neho s uznanim.
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod robbert 11. 10. 2018 12:50

hopa: Tak přesně něco podobného hledám :D
A nechce se známý na měsíc přestěhovat do Brna?¨
Dneska potřebuju rozseknout a podat přihlášku, tak uvidím...

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod hopa26 11. 10. 2018 12:56

No spis jde o to,ze diky tomu ,ze ho znam cely zivot i ze zakladni skoly nehrozi nejake problemy.
A funguje to i tak,ze nejaky rychlik praha brno asi jezdi,pocka na nadrazi ,skolak si dve hodky pojezdi ,dojede zpet na vakzal a zase pojede vlakem zpet.
Kousek od nadrazi je primo i cviciste na rozjezdeni,moznost potom vrstvit jezdeni maly a silny provoz.
Esli mam dat kontakty na vsechny divky a kluky co naucil jezdit,mohu ti dat do sz tlf cisla a preptej se jich. :)
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 11. 10. 2018 12:56

pouze divky co to naucil nedavno
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 10. 2018 13:11

já si autoškolu vybírat nemohl :-( ale zase to bylo grátis, takže vlastně cajk :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2018 13:13

Já dělal autoškolu ještě za krále Ječmínka.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod robbert 11. 10. 2018 13:15

hopa26 píše:No spis jde o to,ze diky tomu ,ze ho znam cely zivot i ze zakladni skoly nehrozi nejake problemy.
A funguje to i tak,ze nejaky rychlik praha brno asi jezdi,pocka na nadrazi ,skolak si dve hodky pojezdi ,dojede zpet na vakzal a zase pojede vlakem zpet.
Kousek od nadrazi je primo i cviciste na rozjezdeni,moznost potom vrstvit jezdeni maly a silny provoz.
Esli mam dat kontakty na vsechny divky a kluky co naucil jezdit,mohu ti dat do sz tlf cisla a preptej se jich. :)

Dobrý, ale pak by se autoškola dělala asi půl rok, ne?
Navíc ne každý má vlak za cenu hopy :D

Já potřebuju autoškolu co nejdříve a nejlépe aby jezdili od 7 ráno :D

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod hopa26 11. 10. 2018 13:26

Tak dnesni svet oplaci!
Slza mi kane po lici a v duchu naskakuje jedno prislovi.....

Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění.
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod robbert 11. 10. 2018 14:03

To jako já?

Počkej, až vytáhnu bič....

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod .Jelen. 11. 10. 2018 15:52

Tip na brněnskou taky nemám, ale imho se určitě najde nějaká dobrá.
Já můžu doporučit jen ve Znojmě a to je asi taky daleko na dojíždění. Dobrej přístup - naučí, ale nejsou zbytečně přísní nebo nerváci, jsou schopni domluvit dobrý časy na jízdy, kdy žák může, nediktují to.
Jen jestli je to pro pěknou slečnu, tak jí ten jeden instruktor přefikne. Oplzlej není, jen to prostě umí, tak mu každá druhá pěkná dá a on jezdí jen s těma pěknýma. :D
.Jelen.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2018 16:50

Jeleni musej taky dělat autoškolu?
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor