Rychlost v autoškole

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 26. 5. 2017 16:57

Já když jsem udělal papíry, tak mi tata říkal, že budu minimálně půl roku jezdit jenom s ním, aby si byl jistý, že nedělám *****. Vyzvedl jsem si řidičák a pod jeho dozorem jsem jel domů. Asi za dvě hodiny mu pak říkám, ať se obleče, že jedu ke kámošovi. Tata se zamyslel, došlo mu, že by musel zvednout ***** od televize a prý ať si jedu sám. No při jízdě jsem byl zesraný až za ušima, protože jsem poprvé jel a vedle nikdo, kdo by mi řekl, že je průser. Dopadlo to dobře a ze společného půlročního jezdění sešlo :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 26. 5. 2017 16:59

To máš cajk. Já mu říct, že jedu kámošovi, tak by mě sice pustil, ale na kole, ne v jeho autě :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 26. 5. 2017 17:01

Tak zrovna bylo nové auto, takže jsem podědil staré. Jinak bych si taky mohl ***** :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 5. 2017 17:46

Ja si kupil auto v 17 ridicak delal v 19 jezdil od cca 10. Samo ne sam ale bezne s tatikem.
anonymni

Odeslat příspěvekod tomanr 26. 5. 2017 17:49

Si mal asi lepšie brigády ako ja. Ja som makal každé leto dosť a mohol si kúpiť maximálne prvý mobil.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 26. 5. 2017 18:03

goes píše:Ja si kupil auto v 17 ridicak delal v 19 jezdil od cca 10. Samo ne sam ale bezne s tatikem.


Ja teda zacinal jezdit autem po vesnici asi v 15, ale bylo to takovy jiny. Dneska kdyby te chytli, tak jsi hned na nove. A hlavne jsi k tomu mel asi uz nejakej vzath. Ja fotra porad taky otravoval, ze chci ridit na kline. Moje deti za mnou neprisly snad nikdy, ze chteji ridit, to jsem jim to musel nabidnout sam, radsi se podivaj na nejaky kokoty na youtubu
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 5. 2017 18:17

Brigadnicil jsem stabilne od 15 i pres rok ve fabrice na nabytek. V tech 1995-1998 sem mival ty 4-8 litru mesicne. Skodu 100 sem kupil za 15.

Jinak jo byla jina doba. Cajty sme znali jezdili bocnimi cestami moc se to neresilo. Dnes bych to neriskoval
anonymni

Odeslat příspěvekod tomanr 26. 5. 2017 18:26

Veď píšem, dobrá brigáda. Ja som robil iba cez leto.

Inak ak si správne pamätám tak rodičia mali vtedy tak 10hrubeho mesačne. Takze 8tis brigádne popri gymnáziu by bolo veľmi slušné.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 5. 2017 18:30

Ja delal jeste letaky pri family frost 1x mesicne a oni davali 1 kc za letak a bylo to okolo 3k letaku :) pak zacali davat 0,1 :)

-- 26. 5. 2017 19:31 --

A v 17 sem jel misto skoky na dva mesice do svycarska na farmu a to jsem si dovezl pres 50k :) kupil sem si pc :))
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 5. 2017 18:38

... aby ses později mohl stát největším exotem na internetu :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 5. 2017 18:42

Tak tak :)
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 27. 5. 2017 09:01

podikk píše:
goes píše:Ja si kupil auto v 17 ridicak delal v 19 jezdil od cca 10. Samo ne sam ale bezne s tatikem.


Ja teda zacinal jezdit autem po vesnici asi v 15, ale bylo to takovy jiny. Dneska kdyby te chytli, tak jsi hned na nove. A hlavne jsi k tomu mel asi uz nejakej vzath. Ja fotra porad taky otravoval, ze chci ridit na kline. Moje deti za mnou neprisly snad nikdy, ze chteji ridit, to jsem jim to musel nabidnout sam, radsi se podivaj na nejaky kokoty na youtubu


Jojo, ježdění v autě s tatíkem byl vždycky největší svátek, taky jsem furt otravoval. Poprvé jsem jel ve 12, když jsem měl auto vysát, ale nestačila mi šňůra od vysavače. Tak jsem to posilněn teoretickými znalostmi natočil a popojel. A od té doby mě to baví :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 27. 5. 2017 23:05

Ja som zacal na traktore nekde mezdi 4-5 rokom...na redukcii takze iba volantom som tocil.
Auto prvy raz si ani nepamatam.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 28. 5. 2017 18:57

Myslite, ze ma cenu samolepka Z? Jezdime podle predpisu a to neni jizda, aby se nejakej kokot nelepil na *****
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 28. 5. 2017 19:02

Nikdy bych na auto nedával Z, vždy když to na nějakým autě vidím tak předpokládám že to bude problémovej jedinej a chci ho předjet za každou cenu.
anonym

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků