Jak na vymenu s pripojistenim

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 27. 3. 2017 09:34

Poznáš ironii?

Přesně tak jsem to myslel...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 27. 3. 2017 09:37

a to jsem nechtěl do skloservisu Hak, bo to bylo nové a já naivně myslel záruka atp. co když tam poteče, to mě v servisu pošlou někam.. Mno a jak to dopadlo..
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 27. 3. 2017 09:43

robbert píše:
puk123 píše:Pitrsko: Jo.
robbert: V jeho servisu mu snad řeknou, jestli dělají výměnu skla běžně nebo se to na jeho autě teprve budou učit. :-)


Seš si jistej? Já myslím, že tohle ti zrovna neřeknou, proč by ti to říkali, když přijdou o kšeft...
Vyměnit sklo Přece není tak těžké, ne?
:-p

Takhle blbě riskovat, že přijdou o stálého zákazníka?
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Pitrsko 27. 3. 2017 09:53

puk123 píše:Pitrsko: Jo.
robbert: V jeho servisu mu snad řeknou, jestli dělají výměnu skla běžně nebo se to na jeho autě teprve budou učit. :-)


Právě ze mi už jednou celni sklo měnili a vše bylo cajk,takže si to chci nechat vymnenit tam kde vím ze to udelaj dobře. ☺
Pitrsko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 27. 3. 2017 11:11

Tak to pak cajk.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 27. 3. 2017 12:08

robbert píše:A neni lepší nechat měnit sklo tam, kde to dělají běžně? Tedy nějaký specializovaný autoskloservis?


Ve specializovaném (smluvním) autoskloservisu měnili sklo mně. Neuměli sundat zrcátko - chtěl to vzít kladivem a upustil od toho, až na mé námitky (chvála bohu, že jsem byl u výměny), při vyřezávání skla mi nařezali drátem kastli ve spodní části skla, vyhodili stěrač z kloubu a ulámali packy u krycích plastů na bocích skla. To vše za soustavného nadávání, jak jsou ti francouzi na *****, že u oktávky je to daleko lehčí a už by to navíc dávno měl hotové.

Toš tak.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 27. 3. 2017 12:09

Toš francouz... :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 27. 3. 2017 15:33

to bych asi psychicky nevydržel a ujel odtamtud :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rosta12345 27. 3. 2017 16:30

aikoN píše:
robbert píše:A neni lepší nechat měnit sklo tam, kde to dělají běžně? Tedy nějaký specializovaný autoskloservis?


Ve specializovaném (smluvním) autoskloservisu měnili sklo mně. Neuměli sundat zrcátko - chtěl to vzít kladivem a upustil od toho, až na mé námitky (chvála bohu, že jsem byl u výměny), při vyřezávání skla mi nařezali drátem kastli ve spodní části skla, vyhodili stěrač z kloubu a ulámali packy u krycích plastů na bocích skla. To vše za soustavného nadávání, jak jsou ti francouzi na *****, že u oktávky je to daleko lehčí a už by to navíc dávno měl hotové.

Toš tak.


celkem by mě i zajímalo co to byl za servis ?
rosta12345
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod aikoN 27. 3. 2017 16:47

Lukas063 píše:to bych asi psychicky nevydržel a ujel odtamtud :D


To se blbě dělá, když máš sundané stěrače, odstrojené torpédo a vyřezané tři čtvrtiny skla :D

rosta12345: Kdyžtak SZ
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 27. 3. 2017 17:08

Pěkné veřejně napiš ať si ostatní s francouzema dávají pozor
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 27. 3. 2017 18:59

Jedná se o servis specializující se na výměnu skel v Brně poblíž ulice Křenová. Když jsem řešil škodní událost já, byl smluvním servisem ČSOB, teď už dle jejich stránek není. Je ale smluvím servisem Kooperativy.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rosta12345 28. 3. 2017 15:10

Aha v Brně tak to se mě netýká já měl z nějakého důvodu v hlavě že jsi z Ostravska
rosta12345
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 3. 2017 15:37

aikoN píše:
Lukas063 píše:to bych asi psychicky nevydržel a ujel odtamtud :D


To se blbě dělá, když máš sundané stěrače, odstrojené torpédo a vyřezané tři čtvrtiny skla :D

rosta12345: Kdyžtak SZ

nj, to už ja na všechno pozdě :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků