Absurdní vyhození z autoškoly?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 25. 2. 2017 21:24

Jenže on je.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 25. 2. 2017 21:31

Já svou prví jízdu šel poslední a bylo už půl jedný komisař od 8 ráno nic nejedl, než jsem nastartoval tak se bavil s instruktorem kam zajdou na oběd, po 10 minutách řekl že si to mám prej zopáknout, další zkoušku jsem si vydupal že chci jet jako první a po 10 minutách jsem měl podepsáno, někdy záleží na načasování
anonym

Odeslat příspěvekod glider 25. 2. 2017 21:32

radsej priznaj co si *****
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 25. 2. 2017 21:38

Prej jsem jel moc blízko pravýho obrubníku, přitom jsem to málem štrejchnul o ten levej, tady https://mapy.cz/zakladni?x=16.5858537&y ... itch=0.253
anonym

Odeslat příspěvekod podikk 25. 2. 2017 21:58

Ty vole, to jsou veci, blizko obrubniku. Koukam, ze jsem mel stesti, protoze jsem delal ridicak pred 15 lety. Jsem jezdil ve vilovy ctvrti v Nebusicich, vsude jen prednost zprava. A kdyz jsem delal nakladak, tak jsem jezdil v nejakym arealu, kde autoskola parkovala nakladaky, nejel jsem vic, jak 30. Ja bych to ted fakt neudelal. :-)

Gene: jo jo, mas pravdu, on tu krizovatku vlastne projel
RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pýtrs 25. 2. 2017 22:00

Nevím no, já jsem se nikdy s žádnými naschvály komisařů nesetkal, ba naopak. Ani nikdo koho znám. Naposledy co jsem dodělával jednu skupinu tak tam měl být taky obávaný komisař a žádný problém. Ani se nedivím že to ale každýmu nedává. Ze šesti jsme to udělali dva. Holka predjizdela na přechodu, druhá najela při parkování na obrubník, třetí neudělal testy a ctvrtej kluk nevěděl jak se zapnou mlhovky a otevře kapota :D Takže fakt skladba lidí co chodí ke zkouškám :D
Pýtrs
Nováček

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 25. 2. 2017 22:15

podikk píše:Ty vole, to jsou veci, blizko obrubniku. Koukam, ze jsem mel stesti, protoze jsem delal ridicak pred 15 lety. Jsem jezdil ve vilovy ctvrti v Nebusicich, vsude jen prednost zprava. A kdyz jsem delal nakladak, tak jsem jezdil v nejakym arealu, kde autoskola parkovala nakladaky, nejel jsem vic, jak 30. Ja bych to ted fakt neudelal. :-)

Mně řek komisař, že by tam byl dřív pěšky! :D :D :D
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 25. 2. 2017 22:35

komisař jeden je náš skoro soused a když jsem dělal závěrečky na traktor a on tam byl tak mi řiká, pane Moucha, já myslel že vy už to máte když kolem nás jezdíte.. :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 2. 2017 22:36

8-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 26. 2. 2017 10:26

Moucha píše:komisař jeden je náš skoro soused a když jsem dělal závěrečky na traktor a on tam byl tak mi řiká, pane Moucha, já myslel že vy už to máte když kolem nás jezdíte.. :D

:mrgreen: :mrgreen:
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 26. 2. 2017 10:45

podikk píše:Ty vole, to jsou veci, blizko obrubniku.


Ségra opakovala za to, že neobjela kanál a drclo to. Otázkou je, co si představuje pod pojmem drclo ale :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 2. 2017 11:39

Že neojela kanál... :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 26. 2. 2017 12:04

:-))
powlcz
Nováček

Odeslat příspěvekod pech. 26. 2. 2017 19:01

Jako oni důsledně vyžadují důsledné dodržování všech přepdisů včetně *****, pokud to nedodržíš, tak tě vyrazí a ničeho sse nedovoláš, protože i když jsi porušil *****, tak máš smůlu, pokud je ta ***** závazná vyhláškou.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 26. 2. 2017 19:47

Ja kdyz delal ridicak v cervnu na moto, tak mi pred testy sebrali ridicak a kdyz sem mel test hotov na full pocet, tak blekotali cosi o tom, ze ridicak mi vraci, kdyz sem prosel. Ale dal sem po tom nepatral
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků