A A A Auto (Praha, Dopraváků 874) - zkušenosti?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 1. 5. 2017 02:52

Mikey89 píše:Proč by jezdil do Prahy? Za vratnou kauci ti kterékoliv auto převezou na kteroukoliv pobočku v ČR, ale než ti ji pak vrátí, to je snažší si to auto koupit...


No právě - než toto martirium, to by mi přišlo nejrozumnější si v Praze vybrat z toho, co je fyzicky na ploše. U těchto mainstreamových vozů. Pro člověka, co to má kolem 100 km...
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 1. 5. 2017 04:26

orgasmic píše:To asi bude nejaky skoro znamy od videni, jinak si nedovedu predstavit kupovat auto jinde, nez u tebe.

Tak on to chtěl na úvěr a to hned a to se áčka zase přetrhnou,já to spíše lidem rozmlouvám a to byla chyba ,navíc ten schvalovací proces je přes banku někdy pomalejší,hlavně u cizinců,což právě tento člověk byl.Já to neřeším,zažívám tyto situace často,ten marketing my tak zmáklý nemáme.Lidi se mi pořád ptají,zda je to cena na úvěr,nebo hotově,nechápou,že cena je jen jedna,je to tu úplně zvrácený.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pýtrs 1. 5. 2017 07:28

S tím musím souhlasit
Neznám skoro nikoho kdo nemá na něco půjčku nebo úvěr. Je to strašný jak si lidi zvykli žít na dluh.
Pýtrs
Nováček

Odeslat příspěvekod anonym 1. 5. 2017 09:54

Co jinýho zbývá když chceš bydlet ve vlastním
anonym

Odeslat příspěvekod Pýtrs 1. 5. 2017 10:54

Bydlení jsem nemyslel.
Taky jsem nezmínil hypoteku.
Ale lidi jsou schopny si pujcit i na novy telefon nebo dovolenou.
Pýtrs
Nováček

Odeslat příspěvekod aikoN 1. 5. 2017 11:15

Jojo, teď jsem viděl v Datartu jak si nějaký klučík bral iPhone na úvěr, protože má našetřené jenom 5 tisíc. Samozřejmě v nejvyšší specifikaci. Alternativa v podobě nákupu telefonu za 5 tisíc asi nepřipadá v úvahu. Přece nebude za socku.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 5. 2017 11:59

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 1. 5. 2017 12:45

Pýtrs píše:Bydlení jsem nemyslel.
Taky jsem nezmínil hypoteku.
Ale lidi jsou schopny si pujcit i na novy telefon nebo dovolenou.



Jj pravdu máš, jenže oni si dělají radost, uživají si a pak má část z nich velkou starost.Zase jich ale není tolik, jinak by to nefungovalo a krachovali banky a uvěrové společnosti a další.

No a my zodpovědní šulini šetříme jsme zodpovědní a čekáme až na všechno budeme mít. Teď co je lepší...
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonym 1. 5. 2017 12:49

Zas pokud ale máš možnost si půjčit a máš tam fakt minimum přeplatku tak proč toho nevyužít, přijde mi že tady každej druhej garážník má tak 2% a zajímalo by mě kde to sebrali :D
anonym

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 5. 2017 13:00

na zonky :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 1. 5. 2017 13:31

:D

já potkal v šalině borce co táhl metrovou krabici něčeho od Applu asi to měl taky na úvěr a na benzín už nezbylo :D
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonym 1. 5. 2017 13:35

Já jsem to sem tuš psal jak jsem byl v istyle a nějaká mladá baba tam chtěla koupit dárek přítelovi iwatche na splátečky a že asi bude přítel ***** :D nakonec odešla se selfý tyčkou za litra

-- 1. 5. 2017 14:36 --

A spolužák ze středníprodává v ew televize a taky tam frčí splátky, naví z toho maj bonusy či co
anonym

Odeslat příspěvekod aikoN 1. 5. 2017 13:38

Jakože si přítel bude ty splátky platit sám nebo proč by měl být *****? :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 1. 5. 2017 13:40

Já se teda přiznám, že ledničku sem si kupoval před 3 lety taky na splátky :D Měli v EW nějakou akci, že při nákupu nad 10 tisíc nic nepřeplatíš, tak sem k tomu ještě přibral domácí pekárnu a zaplatil sem to samý jako hotově, akorát na 12 kousků :)
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 1. 5. 2017 13:44

aikoN píše:Jakože si přítel bude ty splátky platit sám nebo proč by měl být *****? :D

Vůbec nevím, já jsem chtěl jen vysunout SIMku z 5S a hodit si ji do Lumie co jsem si vyzvednul z reklamace tak jsem čekal a poslouchal :D
anonym

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků