Ceny servisních prohlídek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod addiction 15. 8. 2018 09:28

HrdinaJan píše:
addiction píše:
HrdinaJan píše:Tak když je možnost volby, tak není o čem. Nechápu teda, proč do toho drahýho servisu chodit.

Na Podbabě je sice slušně draho, ale já servis beru jako komplet balíček, takže i přes cenu oleje tam chodím, páč to celkově plní cca to, co bych od servisu očekával.


A objednaci lhuty OK? Ja kdyz tam chtel servisovat, tak objednavali az za milion let :-(


Hele většinou v pohodě. Teď jsem se objednával na přestříkaní zadního nárazníku a jdu 10 září, což je pro mě snesitelný. Na normální servis se jeden tejden objednám a druhej tam jdu. Ráno tam nechám auto a odpoledne odjíždím.


Koukam, ze jsem tam na jedny rocni prohlidce byl, ale je to daleko, tak uz jezdim jinam no :oops:
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 15. 8. 2018 09:39

A vo to to je. Já dělám v Dejvicích, takže to tam ráno hodím, v kanclu jsem za 10 minut pěšky a odpoledne hurá domů. Kdybych se měl trmácet na Jarov, ke Klokočkovi nebo kamkoli jinam, tak je to pro mě zase čas navíc a i kdybych ušetřil litr, tak mi to za to nestojí.
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 17. 8. 2018 09:53

aikoN píše:Není, já jezdím do autorizáku kde chtějí za litr oleje kolem 200. Má sice jiné mouchy, ale na tomhle neojebávají.

Podle mě to není o opici a banánech. Z principu nebudu za banán dávat 800, když se běžně prodává za 200.

No jasně! Přece nebudeš v hospodě dávat za pivo 30 korun, když v Lidlu stojí 7,50, že?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 17. 8. 2018 10:01

No v hospodě si v těch 30 Kč platím práci číšníka a další náklady tý hospody.
V servisu si práci technika a ostatní náklady platím zvlášť.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 17. 8. 2018 10:07

A co? Jaký má náklady hospoda a jaký autorizovaný autoservis? Myslíš, že zákazník s Polem by radši měl olej za 300 a hodinu práce za 2700?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 8. 2018 10:08

omg, toto tu chybělo
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 8. 2018 10:15

a tak coby ne, je pátek, tak ať je nějaké rozptýlení :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 17. 8. 2018 10:18

lu.kas píše:No v hospodě si v těch 30 Kč platím práci číšníka a další náklady tý hospody.
V servisu si práci technika a ostatní náklady platím zvlášť.

Do hospody jde clovek pokecat s kamarady, to nejde srovnavat s autoservisem.
1.5TSI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 8. 2018 11:29

lu.kas píše:No v hospodě si v těch 30 Kč platím práci číšníka a další náklady tý hospody.
V servisu si práci technika a ostatní náklady platím zvlášť.


Takze kdyby ti v hospode uctovali 40 gulas a 20 vareni tak tech 40 nezaplatis bo v kauflandu nakoupis ingrediemce zvlast? Lidinjsou hokt ruzni kokoti
anonymni

Odeslat příspěvekod podikk 17. 8. 2018 11:57

Ja do autorizaku jezdim, prislo by mi blby si tam brat vlastni olej, ale neda se srovnavat olej s ingrediencema na gulas. Kdyby tam ten olej vyráběli, tak potom jo, ale koupit olej za 150,- a prodat ho za 800,- je proste ***** kdyz lidi nemaji na vyber a po cas zaruky musi ten olej koupit.

Ja vim, nemusis s autem v zaruce do autirazaku, ale hodne lidi to nevi a hlavne pak se pri problemu s nekym dohaduj
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 17. 8. 2018 12:04

Lidi mají na výběr. Že jsou zesraný a nevybíraj, je jejich boj.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 8. 2018 12:04

I pocas zaruky nemusis do autoraku. Proste ***** mi pripada naopak to noseni si okeje.
anonymni

Odeslat příspěvekod podikk 17. 8. 2018 12:10

Ja to vim, ale jak to nebudes mit servisovany v autorizaku a neco se posere, mas hned horsi vyjednavaci pozici, takze proste na vyber moc nenas. U origo dilu, ktery vetsina lidi umi sehnat pres autorizak, bych predrazeni jeste pochopil, ale oleje, kterej koupis vsude uplne stejnej, nechapu, proc je 4x drazsi.
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 8. 2018 12:12

Ze ti to nevadi u jinych veci ktere maji klidne 20x drazsi
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 17. 8. 2018 12:14

podikk píše:Ja to vim, ale jak to nebudes mit servisovany v autorizaku a neco se posere, mas hned horsi vyjednavaci pozici, takze proste na vyber moc nenas.

Není to pravda. To je prostě jenom přizdisráčství.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků