Ceny servisních prohlídek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 15. 8. 2018 06:07

Ceny jsou na blití, o tom žádná, na druhou stranu je to tak v každém autorizáku.

Napadaj mě opice a banány.......
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 15. 8. 2018 06:37

No jiste 8-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 15. 8. 2018 06:37

Není, já jezdím do autorizáku kde chtějí za litr oleje kolem 200. Má sice jiné mouchy, ale na tomhle neojebávají.

Podle mě to není o opici a banánech. Z principu nebudu za banán dávat 800, když se běžně prodává za 200.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 15. 8. 2018 06:44

Podle mě taky není. Podle mě nemají lidi problém s celkovou částkou, ale cenou za litr a vidí, že si účtují ctyrnasobek běžné ceny. Kdyby část dali do práce, třeba udělali položku ekologická likvidace oleje za 200/l., tak lidi přestanou remcat (někteří). Já to neřeším, protože mám v servisu bonus v podobě mytí auta a zdarma náhradní, tak to beru. Navíc jsem stejně nenašel žádný levnější autorizak
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 15. 8. 2018 06:46

Tak když je možnost volby, tak není o čem. Nechápu teda, proč do toho drahýho servisu chodit.

Na Podbabě je sice slušně draho, ale já servis beru jako komplet balíček, takže i přes cenu oleje tam chodím, páč to celkově plní cca to, co bych od servisu očekával.
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 15. 8. 2018 06:47

1.5TSI píše:Pocitam, ze mi ***** nauctuji tak 200 Kc za ekologickou likvidaci vyjeteho oleje, i tak me to vyjde levneji, koupit olej v eshopu. :D

To podle me nemuzou, tu likvidaci platis v cene noveho oleje na tom eshopu.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 8. 2018 06:57

HrdinaJan píše:Tak když je možnost volby, tak není o čem. Nechápu teda, proč do toho drahýho servisu chodit.

Na Podbabě je sice slušně draho, ale já servis beru jako komplet balíček, takže i přes cenu oleje tam chodím, páč to celkově plní cca to, co bych od servisu očekával.

jak ty vlastně s olejem, už nechtěli akceptovat vlastní dovezenej?
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 15. 8. 2018 06:59

HrdinaJan píše:Tak když je možnost volby, tak není o čem. Nechápu teda, proč do toho drahýho servisu chodit.

Na Podbabě je sice slušně draho, ale já servis beru jako komplet balíček, takže i přes cenu oleje tam chodím, páč to celkově plní cca to, co bych od servisu očekával.


A objednaci lhuty OK? Ja kdyz tam chtel servisovat, tak objednavali az za milion let :-(
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 8. 2018 07:31

HrdinaJan píše:Tak když je možnost volby, tak není o čem. Nechápu teda, proč do toho drahýho servisu chodit.

Na Podbabě je sice slušně draho, ale já servis beru jako komplet balíček, takže i přes cenu oleje tam chodím, páč to celkově plní cca to, co bych od servisu očekával.

A co bys takovýho jako na garančce čekal? :D Vždyť to jsou pro ně peníze úplně zadarmo, tam ani není co *****.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 8. 2018 07:48

No nebuď zas takovej optimista :(
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 15. 8. 2018 07:50

Strhnout zavit pro vypousteci sroub u olejove vany?
1.5TSI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 8. 2018 07:50

třeba...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 15. 8. 2018 08:19

Ja si na origo servis zatim nemužu stěžovat. Ceny za posledni 2 servisy nižši než předpokladana cena, ta by mohla byt samozřejmě ještě nižši, ale i tak potěši. Po poslednim servise, kdy mi bylo řečeno par drobnosti, kterymi auta trpi jsem alespoň zjistil, že to jen tak neodflaknou a k tomu auto umyte. Hlavně mě těši přeleštěni interieru, ktery je teměř jako novy. Takže par dni v roce se nemusim stydět do auta někoho posadit.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 15. 8. 2018 09:16

addiction píše:
HrdinaJan píše:Tak když je možnost volby, tak není o čem. Nechápu teda, proč do toho drahýho servisu chodit.

Na Podbabě je sice slušně draho, ale já servis beru jako komplet balíček, takže i přes cenu oleje tam chodím, páč to celkově plní cca to, co bych od servisu očekával.


A objednaci lhuty OK? Ja kdyz tam chtel servisovat, tak objednavali az za milion let :-(


Hele většinou v pohodě. Teď jsem se objednával na přestříkaní zadního nárazníku a jdu 10 září, což je pro mě snesitelný. Na normální servis se jeden tejden objednám a druhej tam jdu. Ráno tam nechám auto a odpoledne odjíždím.

-- 15. 8. 2018 10:18 --

Lukas063 píše:
HrdinaJan píše:Tak když je možnost volby, tak není o čem. Nechápu teda, proč do toho drahýho servisu chodit.

Na Podbabě je sice slušně draho, ale já servis beru jako komplet balíček, takže i přes cenu oleje tam chodím, páč to celkově plní cca to, co bych od servisu očekával.

jak ty vlastně s olejem, už nechtěli akceptovat vlastní dovezenej?


Já si olej do servisu nikdy nenosil. Bych se styděl. :) Ten, co jsem si bral od Tebe jsem si měnil sám mezi normálníma výměnama. Pěkně jednou já a po cca 7000 k zase oni. Takhle se to střídalo celejch 90 000 km.

-- 15. 8. 2018 10:20 --

Arnie J píše:
HrdinaJan píše:Tak když je možnost volby, tak není o čem. Nechápu teda, proč do toho drahýho servisu chodit.

Na Podbabě je sice slušně draho, ale já servis beru jako komplet balíček, takže i přes cenu oleje tam chodím, páč to celkově plní cca to, co bych od servisu očekával.

A co bys takovýho jako na garančce čekal? :D Vždyť to jsou pro ně peníze úplně zadarmo, tam ani není co *****.


***** je vždycky co. Nebuď zase takovej optimista. :)

jinak máš samozřejmě pravdu. Na něčem vydělávat musej a člověk, když si kupuje nový auto, tak s tím, že tohle "výpalný" bude muset platit, počítá. Alespoň já jo. Dřív jsem taky cenu oleje řešil, teď je mi to skoro u *****.
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 8. 2018 09:26

jo máš pravdu, jsme se o tom vlastně bavili tehda, že jsi dělal výměnu sám mezi výměnama v servise, mi to nějak splynulo všechno dohromady :oops:
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků