FAN CLUB Spelea

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 26. 4. 2017 23:34

člověk si jde pro autobaterku a odejde s kočkou :))

Obrázek
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 27. 4. 2017 08:56

speleo píše:Někdo mě chtěl vidět v jeskyni, tak tady to je :-P Sem ten v červenym... :hmm:

http://pustyzleb.cz/?page_id=20

Obrázek

A s čelovkou...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 4. 2017 08:58

Jako ale pekna dira to je - jak to je hluboko pod povrchem?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 27. 4. 2017 09:18

Obrázek

-- 27. 4. 2017 10:20 --

JardaB píše:Jako ale pekna dira to je - jak to je hluboko pod povrchem?
díra je to slušná,m doufám že je u vchodu zrzavá :))
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 27. 4. 2017 22:44

Obrázek
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 28. 4. 2017 14:41

Co jsi to řekl o mojí holce???? >:-(

Obrázek

-- 28. 4. 2017 15:48 --

Obrázek

-- 28. 4. 2017 15:53 --

kočmilná teenka :-)

Obrázek
Obrázek
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 3. 5. 2017 09:48

speleo nebyl si v tyhle nejvetsi dire nebo kamove? https://cs.wikipedia.org/wiki/Voronija se tam chci podivat.prej tam jezdi nakej vlacek, ale nasel sem zatim celkem kulovy o tom.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 3. 5. 2017 10:25

Určitě tam někdo z českých jeskyňářů někdy byl (já teda zcela určitě ne a ani nemám takové ambice, na to člověk musí bejt fyzicky i psychicky úplně někde jinde), občas nějaká skupinka takle uspořádá zahraniční expedici, já teda o nikom konkrétním nevim. Navíc podle schématu to nebude jednoduchá propast, už kvůli tomu, že je to brutálně hluboko (přístupné jen po lanech lezeckou technikou), s aktivním vodním tokem a tak. Jestli se chceš zeptat, jestli se dovnitř dá podívat, tak nevim, myslim si spíš že ne. Navíc na všechno tohle potřebuješ bumážku, povolení.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 3. 5. 2017 12:55

podle me bys to dal.co sem koukal na ty obrazky tak by stacil akorat hrozne dlouhej provaz a nahore navijak aby te navili zpatky.jinak koukam ze to metro jezdi do jeskyne, ktera je o kus vedle takze to nakej kokot spatne napsal na lonely planet.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 3. 5. 2017 13:07

To je vícedenní vejlet, takže musíš mít všechno s sebou, taková prča to zas nebude. Co jsem viděl a slyšel příběhy z o něco menších propastí (Krym, Julský Alpy, atd.) tak i tak to bylo extrémně technicky i lidsky náročné. Jako dá se to, ale jak řikám, člověk musí mít na to setsakra natrénováno.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 3. 5. 2017 13:11

jj je mi to jasny ze to zadna ***** tam vlezt.me to ani nenapadlo tam lezt, jenom sem hledal a nemohl najit to metro a ted uz vim proc.ale muze to bejt zajimavy bejt dva kilaky pod zemi.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 3. 5. 2017 13:21

Jako jo, třeba jen do úvodních částí bych se podíval, ale lízt to celý by mě ani nenapadlo. Sem v létě byl v nějaký blbodíře, nějakých 55m hluboký a prostě i to mi dalo zabrat, natož i blbejch 300m, 500m nebo 1000m. Je jasný, že se to neleze celý a najednou, že po laně dáváš po částech, ale stejně. Jako před lidma i před tou dírou mám respekt.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 3. 5. 2017 14:07

Obrázek
anonym

Odeslat příspěvekod speleo 3. 5. 2017 19:50

Obrázek
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 5. 5. 2017 07:12

Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků