Přepis pomoc prosím

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod torrenofree 23. 7. 2014 23:11

Dobrý den, koupil sem si "ojeté auto"
chtěl bych se zeptat když majitel nepřepsal auto ještě na sebe a prodal ho mi a v techničáku je napsaná třetí osoba tak jak mám přepsat auto na sebe když ho ani neznám.... (prodávajíci) předchozí majitel mi říkal že měl auto jenom chvilku tak že to nemělo cenu... máme udělanou mezi sebou kupní smlouvu...

mohli by ste mi poradit jak pokračovat v přepsání vozidla na mně ? prosím ;-)
torrenofree
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 24. 7. 2014 07:39

Jestli je to v TP odhlášeno na člověka, který ti to prodal, tak stačí jen TP a smlouva...
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 24. 7. 2014 07:52

Pokud je v TP třetí osoba,tedy tam není ten,co to prodal,tak kontaktovat tuto třetí osobu,aby provedla odhlášku přímo na tebe,měla by to udělat ve vlastním zájmu,pokud tu osobu seženeš.Můžeš taky kontaktovat toho prodávajícího a hodit mu to na hlavu,pokud tě nepošle do....Sakra lidi,dávejte si na to pozor,poslal bych ho/prodávajícího/ někam takovýma papírama.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 24. 7. 2014 14:27

A co si proste udelat plnouc moc, zajet do mista bydliste puvodniho majitele a auto na sebe oshlasit?
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 24. 7. 2014 15:20

970: tak jiste se jednalo o nejakej neodolatelnej kousek na kterej byla 10 lidi fronta :D
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 24. 7. 2014 15:38

Jestli je v kolonce "odhlaseno na" nejaky predchozi majitel, tak staci retezec kupniv smluv mezi timto a tebou. Jak si napsat libovolnou kupni smlouvu najdes snadno na netu ;-) Nebo ta plna moc, to uz je ale trosku vetsi podvod mi prijde, protoze nemuzes tvrdit, ze nevis, kde se vzala kdyby byl problem... Pokud to neni vubec odhlaseno na..., pak jedine ta plna moc.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 25. 7. 2014 15:24

970ka píše:Pokud je v TP třetí osoba,tedy tam není ten,co to prodal,tak kontaktovat tuto třetí osobu,aby provedla odhlášku přímo na tebe

Už je to tedy v polopřevodu, tak proč dělat takový pičoviny. Stačí zajít s TP, protokolem z evidenčky a kupní smlouvou na úřad
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayLee 25. 7. 2014 16:50

Z toho co píše torrenofree mám spíš pocit že je vozidlo stále vedeno na původního majitele.
Což je :-!
JayLee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 25. 7. 2014 17:16

Prostě tam je napsanej někdo jinej,než ten,co to prodal a zda je to v polopřevodu,nikde nepíše.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 25. 7. 2014 18:39

To je ale hodne podstatne, protoze kdyz uz to je v poloprevodu na nekoho, urady to moc neresi a radi to prihlasi. Staci nejaky car papiru, ze to ten onen prodal me a je to cajk.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 25. 7. 2014 18:53

Zatim jeste jo, ale blizi se doba, kdy bude potrebovat uredne overenou plnou moc. :-))
malejarda
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod JardaB 25. 7. 2014 20:36

No vsak ma na to jeste skoro pul roku, to da ;-) Pak uz bude prodej starsich aut asi sci-fi :-(
JardaB
Guru
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron