Řidičák na zkoušku

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 23. 4. 2014 12:43

JohnnyFive: Zkus jít k policii s vymazaným trestním rejstříkem nebo si zažádat o prověrku NBÚ pro stupeň přísně tajné, když jsi v mládí z ***** prošel výcvikem u bin Ládina.
Auto je zbraň a řidičák by neměl být pro každýho. Zbrojní průkaz taky nedostaneš pokud jsi spáchal trestný čin se zbraní.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnnyFive 23. 4. 2014 12:58

Takže přestupek, za který nám lidé jako ty zrovna odhlasují doživnotní zákaz (nebo cokoliv jinýhle dle jejich nálady) je jako když jde tajnej terorista do rozvědky. Tak to jo :D Brát občanky by taky nebylo od věci :oboze

-- 23. 4. 2014 13:03 --

//Ted jsem si precetl k cemu to vztahujes, za drogy a 0.5 promile souhlasím. Myslel jsem, že myslíš nějaké pičoviny. Jen nepoužívej tak blbý přirovnání :mrgreen:
JohnnyFive
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 23. 4. 2014 13:08

Hnal jsem to absurdna, aby bylo jasne, ze i dnes za nektere zivotni chyby muze byt clovel potrestan na furt.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 23. 4. 2014 15:35

Půl promile je prd. Nedávno bylo leckde legálních 0,8 a někde ještě je...
A který drogy máte na mysli a kolik? Tabák? Alkohol? Léky?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 23. 4. 2014 15:37

Ono i s těma drogama je to všelijaký. Když sis dal třeba před 12 hodinami jointa, už to na tebe nijak nepůsobí, ale je to pořád detekovatelný.
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JelenJ. 23. 4. 2014 17:02

Já bych byl pro přísnější tresty na chlast a drogy, ale je mi jasný, že polovině garáže by se to nelíbilo, protože by byli hned při cestě do práce bez řidičáku. :D
spitfireXIV: Když už ti dají test na thc (píšu když už, protože je prý dávají strašně málo, jeden stojí 6000,-), tak to že si kouřil trávu nebo třeba jen seděl s zhulenejna kámošema u stolu, prokáže ten test i třeba dva dny zpátky. Ale oni tě pak, když je pozitivní, vezmou do nemocnice na krev, nemocnice udělá rozbor a policii sdělí, zda mohlo mít thc vliv na řízení vozidla. Co jsem četl, tak je to prý nastaveno rozumně a když už to na tebe opravdu nemá žádný účinky, tak tomu odpovídá i to, že nemocnice sdělí, že to nemělo vliv. (i kdyby to bylo třeba 10 hodin)
JelenJ.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jack111 23. 4. 2014 17:05

GeneHawkins píše:Půl promile je prd. Nedávno bylo leckde legálních 0,8 a někde ještě je...
A který drogy máte na mysli a kolik? Tabák? Alkohol? Léky?


:roll: A někde můžeš ***** dvanáctiletý. Od třinácti let mohou v celé řadě zemí. A co? Tady ne.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 23. 4. 2014 17:08

A nic. Že je to blbost.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hongmi 23. 4. 2014 18:47

JelenJ. píše:spitfireXIV: Když už ti dají test na thc (píšu když už, protože je prý dávají strašně málo, jeden stojí 6000,-), tak to že si kouřil trávu nebo třeba jen seděl s zhulenejna kámošema u stolu, prokáže ten test i třeba dva dny zpátky.

Policie pouziva test Drugwipe5 stoji cca 500 Kc, je to na vic druhu drog, defacto na vsechny nejpouzivanejsi.
http://www.drogovetesty.cz/119-drugwipe.html
hongmi
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod garsiatour 5. 1. 2021 17:31

«Vynikající úroveň služeb. Dobré ceny Spokojeni se službami»

Monika, Praha https://www.garsia-usa.com/cs/cz/
garsiatour
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 1. 2021 17:42

Mě tam podvedli.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 5. 1. 2021 19:31

fakt jo? Kámoše taky... nejseš náhodou ten kámoš (Hvězdoslav)?
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 1. 2021 19:34

Ne, ne, já jsem Lumír Sebedražný.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 5. 1. 2021 20:07

tak to seš někdo jinej...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 1. 2021 20:09

MELLO píše:Ne, ne, já jsem Lumír Sebedražný.

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků