průběžné vlákno rekonstrukce D1

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kembuaa 16. 10. 2017 08:33

u mě už totální rezignace, 1 hod zdržení dnes. zažil jsem už i horší dny. příští pondělí zkusím jet severní cestou přes Bukovinku, Ochoz a do Líšně.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 10. 2017 08:36

:)))))
anonymni

Odeslat příspěvekod anonym 16. 10. 2017 08:40

jak to bývá ráno ve šlapanicích, taky to tam stojí?
anonym

Odeslat příspěvekod kembuaa 16. 10. 2017 08:42

pokud je dálnice zavřená, tak to stojí všude, neexistuje trasa, je by nebylo aspoň jedno úzké místo

-- 16. 10. 2017 09:43 --

goes píše::)))))

tvoje MP3 má automatické zamykání vidlice?
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod aikoN 16. 10. 2017 08:49

clany píše:jak to bývá ráno ve šlapanicích, taky to tam stojí?


Tam to stojí vždycky na Šlapanické... Stejný problém, jak v Tuřanech - křižovatka, kde po hlavní jede nekonečný štrůdl aut, takže se nedá napojit.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 16. 10. 2017 08:52

15289

https://goo.gl/maps/xr5wNJzZoUB2

jak jsou ty zábrany vysoký? je to u letiště
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 10. 2017 08:54

kembuaa píše:pokud je dálnice zavřená, tak to stojí všude, neexistuje trasa, je by nebylo aspoň jedno úzké místo

-- 16. 10. 2017 09:43 --

goes píše::)))))

tvoje MP3 má automatické zamykání vidlice?


pres ochoz je to v klidu... jinak na ujezd se da jet, pak z nej ne na turany, ale na D2, jenze tam je zaverny najezd smer Brno a musi se na blavu a otocit...


jinak vsechny mp3 maji zamykani vidlice, ale nepouzivam to za jizdy, jen na parkovani
anonymni

Odeslat příspěvekod kembuaa 16. 10. 2017 08:59

některý ale dřív měly automatické zamykání, kdy pod deset nebo dvacet kmh se vidlice zamkla a nebylo nutné sundávat nohy. možná kecám, už je to hodně dlouho co mě ten stroj zaujal
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod aikoN 16. 10. 2017 08:59

kembuaa píše:15289

https://goo.gl/maps/xr5wNJzZoUB2

jak jsou ty zábrany vysoký? je to u letiště


Takhle z fotky to vypadá, že dost. Na to bych určitě nevjížděl. Už jsem se na tu cestu taky díval, že by to šlo vzít přes Šlapanice a pak to tadyma střihnout na nájezd od letiště :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 16. 10. 2017 09:03

Si koupí Nivu, stojí to pár šušní a svoje to udělá
anonym

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 10. 2017 09:03

kembuaa píše:některý ale dřív měly automatické zamykání, kdy pod deset nebo dvacet kmh se vidlice zamkla a nebylo nutné sundávat nohy. možná kecám, už je to hodně dlouho co mě ten stroj zaujal



ano to tak je, ale neni to nikdy automaticky (a ani nebylo). Pod tusim 10 kmh to muzes zamknout cudlikem a nemusis davat nohy dolu. To mam i ja. Po prekroceni te ryychlosti se to samo odemkne. Nicmene ja to nepouzivam. Neni to uplne jednoduche zamknout to rovne, ja vzdy koncil v naklonu :)
anonymni

Odeslat příspěvekod kembuaa 16. 10. 2017 09:04

do ty průmyslovky je z polní cesty imho závora. mně právě přijde, že ten beton má tak 15 cm, to by se dalo. kdyby to vyšlo kolama mezi betony, tak třeba ještě do kufru dvě fošny :)

-- 16. 10. 2017 10:06 --

goes, jo tak pokud to není automatické, tak to nic. ale zkusím prohledat, jestli to opravdu nebývalo i automaticky, proč by mě to tenkrát zaujalo :hm
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 10. 2017 09:24

s ohledem na funkcnost a bezpecnost apod. by to asi nebylo uple cajk mit to automaticke
anonymni

Odeslat příspěvekod kembuaa 16. 10. 2017 10:50

imho naopak, bylo by to jen o zvyku a přineslo by to velký komfort

tak jsem nic nenašel. no, já to kdysi kousek projížděl a závěr byl, že je to úplně zbytečný stroj, ale že super by to bylo s automatickým uzamykáním vidlice, tak jsem si asi vybájil, že taková verze existuje
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 10. 2017 10:59

kdyz chces, tak si to zamknes i ted... automaticke zamykani by hodne vadilo, pokud potrebujes mit vytocena kole, hodne by vadilo, pokud bys pred zamcenim nemel skutr idealne srovnany apod. ja vim, ze zase mne budes presvedcovat o opaku, ale puc si to (v dmoto to maji na puceni) a zkus si to a uvidis.

takze nyni kdo chce si to zamkne kdo nechce nezamkne.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků