průběžné vlákno rekonstrukce D1

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 12. 10. 2018 12:37

https://ostrava.idnes.cz/d47-d1-dalnice ... zpravy_jog

Tohle jako myslí vážně? Oni vrátí peníze a hotovo? Žádný podvod? Žádná oprava podle dokumentace?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 10. 2018 12:58

jj pohoda a navíc se klidně můžou zase přihlásit do dalšího výběrka a tam fungovat podobně, fakt skvěle to máme nastavený
fiatí 1.4 940A2000
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 10. 2018 13:03

A Ťok tam vesele sedí dál.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod evlo 12. 10. 2018 17:04

Me se to nahodou libi jak tam jsou ty skokanky.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 10. 2018 17:16

Tak určitě.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod MV_cz 13. 10. 2018 08:42

MELLO píše:Třeba ne, ale spíš bych řekl že jo, aby to stihli do pondělí do rána. Raději napíšou půlnoc a začnou třeba po rozednění. Těžko říct.

***** podle očekávání, před devátou kolona jak kráva, uzavřený to bylo, ale nemakal tam vůbec nikdo.
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 13. 10. 2018 09:34

robbert píše:https://ostrava.idnes.cz/d47-d1-dalnice-rydl-rsd-ostrava-djg-/ostrava-zpravy.aspx?c=A181011_432186_ostrava-zpravy_jog

Tohle jako myslí vážně? Oni vrátí peníze a hotovo? Žádný podvod? Žádná oprava podle dokumentace?

Hopla, stalo se... jedeme dál :D
M2 hoonring.cz
Coupe JCW
Scania R490
Marek Zrak
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 13. 10. 2018 10:22

Já to četl jako hopa, tak si říkám, co s tím má společného? Jinak já těm lidem nerozumím. Nevím, proč volí stále stejné lidi, když vidí, co se tady děje. Ruka ruku myje. A tady je to jasné. Zhotovitel podváděl, stavební dozor podváděl, takže musel podvádět i objednatel. Takže sám proti sobě nepůjde. Ta firma by měla okamžitě jít na blacklist a žádné státní zakázky už nedostat.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 10. 2018 10:31

Ty vole a to jako podle tebe když zvolím někoho jiného (koho??), tak to bude fungovat jinak?
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod robbert 13. 10. 2018 10:37

A ne snad? Když tam nebudou úplatky, tak se ty prachy dají do toho, aby to bylo rychle a dobre udělané.

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod aikoN 13. 10. 2018 11:08

Myslet si, že jde něco změnit volbami, je jako si myslet, že změníš povahu člověka tím, že mu oblečeš jiné tričko. Bohužel, takový mám poslední dobou pocit.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 13. 10. 2018 11:12

:D

-- 13. 10. 2018 12:12 --

zmen spolecnost, pyco!
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 10. 2018 11:14

aikoN píše:Myslet si, že jde něco změnit volbami, je jako si myslet, že změníš povahu člověka tím, že mu oblečeš jiné tričko. Bohužel, takový mám poslední dobou pocit.

+1000
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 10. 2018 15:35

Volové.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod robbert 13. 10. 2018 15:39

aikoN píše:Myslet si, že jde něco změnit volbami, je jako si myslet, že změníš povahu člověka tím, že mu oblečeš jiné tričko. Bohužel, takový mám poslední dobou pocit.

Víš v čem je problém? V tom, že lidi jsou ovce. Pokud si budou myslet, že volby nic nezmění, tak nezmění. Podívej se třeba na Poláky. Ti totálně vyměnili vládnoucí lidi. Takže něco to změnit může a dokonce i Bureš se tady dostal jako změna.

Nekácet!
robbert
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka