Rakousko - poraďte

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 18. 2. 2013 16:26

tiez som 2 lyze naposledy viezol vnutri - klasicky cez sklopenu sedacku a nevidim v tom problem

lyze ocistim od nanosov snehu + ladu pred nalozenim do auta a zakedy pridem domov oschnu a nie su od bordelu zvonka
ked sa da tak idem bez "prislusenstva" stresneho

kazdy je nauceny na svoje riesenie a to mu vyhovuje, takze nejake hadky rakva/nosic/vnutro su zbytocne
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 19. 2. 2013 13:44

hm
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 19. 2. 2013 13:47

já je dávám vždycky dovnitř, prcat se s tím na střechu by mi mohlo, za těch 10min radši vytvořím na garáži 3 nejinteligentnější příspěvky dne :D :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 19. 2. 2013 13:49

Kdy se ti to povedlo? Sem ještě neviděl...
Nejinteligentnější příspěvky tady má Mello. To jo.. Ale ty? Kde? :-)

P.S: Jetsli sem to správně pochopil, tak ty nemáš lyže, ale BIGFOODy..?
Obrázek
Naposledy upravil maincoonsback dne 19. 2. 2013 13:52, celkově upraveno 1
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 19. 2. 2013 13:51

třeba ten nad tebou a tenhle co píšu teď už je druhejoj
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 2. 2013 16:07

Moucha píše:já je dávám vždycky dovnitř, prcat se s tím na střechu by mi mohlo, za těch 10min radši vytvořím na garáži 3 nejinteligentnější příspěvky dne :D :D

:mrgreen:
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamil698 20. 2. 2013 16:36

My jezdíme na Dachstien každý rok a lyže dávám na střechu do rakve.. Co pojištění? Máš? Podle mě je nejlepší online u Slávky.. Mám tam pov i hav a rodinu pojišťuju, když vyrážíme na dovču. Tak si to užijte a hlavně ve zdraví!
kamil698
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 20. 7. 2017 13:33

Využiji toto staré téma. Budeme na dovče kousek od Lipna, směrem Rožmberk, drahá polovička si naplánovala výlet do Rakous či Deutschlandu. Nějaký nápad na to, kde se zastavit a co shlédnout?? Jo a jestli je někde za hranicemi nějaké nákupní centrum, ne extra daleko, také zkušenosti rád uvítám, abych nemusel hledat. Když to bude, dejme tomu od toho Rožmberka, co nejblíže za hranicemi, jedině dobře.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 7. 2017 14:09

Konigsee stoji za vylet.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 21. 7. 2017 12:22

Opasino, možná bys to měl trochu rozvést. Hlavně, co byste na tom výletu chtěli vidět (příroda, památky) a kolik času nebo km chcete obětovat.
Pokud vstanete, poobědváte, dáte si kafe a pak vyrazíte pro čárku, že jste byli v A a k tomu se mrknout i do obchodu, pak klidně první hezčí městečko, třeba Freistadt.
Když budete chtít nějakou perlu a něco tomu obětujete, pak třeba Salzburg nebo Hallstatt.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod kembuaa 18. 2. 2018 14:35

Jak to vypadá s dálnicí od Mikulova na Vídeň? Jel jsem tamtudy v létě a ještě se muselo přes Poysdorf, teď už je to prý dotaženo doslova pár km od hranic a otevřeno, takže velká úspora času na Vídeň. Může někdo potvrdit?

-- 18. 2. 2018 14:44 --

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/no ... 080933_jra :love:
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hustoles 18. 2. 2018 15:06

Ano. Úspora cca 20-30 minut.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 2. 2018 15:07

Jop, A5 už je natažená až za Poysdorf.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 18. 2. 2018 15:18

... Od listopadu 2017 je možné zakoupit v Rakousku vedle tradičních dálničních známek (k vylepení na okně vozidla) i elektronické dálniční známky, které jsou registrovány na poznávací značku vozidla. Při online nákupu je řidičům poskytnuta možnost zvolit si začátek platnosti známky, což v případě desetidenních a dvouměsíčních kupónů ocení zejména turisté.
Rakouské dálniční známky si můžete zakoupit již nyní online nebo přes aplikaci rakouského ministerstva dopravy. Cena známek je stejná jako u tradičních dálničních známek. Kontrola digitálních známek bude prováděna rakouským ministerstvem dopravy prostřednictvím veřejného registru.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 2. 2018 15:24

No konečně. To jenom u nás sme stále brontosauří.

Jinak sranda, sem viděl pořad na slovákách, že pokud cizince na Slovensku nechytnou přímo na dálnici bez známky, tak zpětně to nemůžou od něj vymáhat.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků