Pokutový koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 23. 6. 2018 20:50

Všechny myslim nejsou. Co Mello? A díky za info.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 6. 2018 21:52

Všechny 4 úseky jsou luxusně transparentně označené. Budiž jim to *****ům ke cti.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 24. 6. 2018 08:58

tak to je potom ok, to by som si mohol stihnut vsimnut pri nastavenom tempomate na 105 :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Jouda.II 24. 6. 2018 09:02

Mám dojem, že Slováci a Poláci symboly na značkách neznají a nebo neumí číst. Nebo se RADAR u nich řekne jinak. Nebo si možná myslí, že je ruka úředníka nedožene
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 24. 6. 2018 09:08

tak niesme kolenovrti a radi podporime ekonomiku aj inym sposobom :D
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod robbert 24. 6. 2018 09:48

Jouda.II píše:Mám dojem, že Slováci a Poláci symboly na značkách neznají a nebo neumí číst. Nebo se RADAR u nich řekne jinak. Nebo si možná myslí, že je ruka úředníka nedožene

Ty myslíš, že dožene? Takhle to v ČR nefunguje. Tedy mají pravdu, obsilka je nedožene, systém nefunguje, tak proč by to měli řešit? Ještě před X měsíci ne dohnala obsilka z Rakouska ani Čechy, dokonce se vůbec neposílala, takže to spousta lidí neřešila. Naopak, v úsecích se stacionary byla jistota, že nepotkas hlídku.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 24. 6. 2018 10:21

som netusil ze z CZ pokuty nechodia podobne ako od nas
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod robbert 24. 6. 2018 10:51

Pokuty chodí ale v omezené míře, ale hlavně jejich vymahatelnost je jaká? Téměř nulová. Některé úřady si dokonce stěžují, že na výběru pokut kvůli cizincům prodelavaji.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod .Jelen. 29. 6. 2018 09:16

Kdo? Ten co postnul tu fotku? Monitoring hustoty dopravy, píše policie SK.
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 22. 7. 2018 02:24

Dneska v noci jsem se otáčel tam, kde se to úplně nesmí, a jako na potvoru jsem se zařadil za fízlí motorku. Fízl to ale hrál na přiznání, protože neměl záznam, já se samozřejmě nepřiznal a spolujezdkyně kamarádka mě nepráskla, takže happy end :D
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 22. 7. 2018 07:21

Úplný nebo jen policejní? 8-P
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 22. 7. 2018 08:54

Přes nějaké ty šrafované čáry.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 7. 2018 18:04

zapírat zapírat, zapírat :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CapsLock 27. 7. 2018 20:11

Tohle by mohl být slušný příspěvek.
Včera kolega - řidič kamionu v Itálii. Chytli ho benga, vše v pořádku, tak po něm chtěli, ať předloží euro licenci.
To je jakýsi papír, kterej dokládá, že máte právo provozovat kamionovou dopravu přes hranice. Po mě to policajti nikdy nechtěli a ani jsem to od nikoho neslyšel.
Dokonce nám o tom ani nikdy neříkali na školení, které musíme pravidelně absolvovat.

Takže, pokuta na místě 4000 € ( čti čtyři tisíce eur ) a k tomu na tři měsíce zabavený kamion. Vzali mu všechny doklady od auta, takže s tím autem nemůžeme odjet. Mimochodem ten tahač je asi měsíc starý.
Vůbec je nezajímalo, že by jim z firmy poslali faxem ten papír, prostě vubéc, nezajímá.

Naval prachy, kamion tady nech a vypadni. Můžeš to klidně právně napadnout. Naschle.


Tomu říkám kotel. Neřeknu, kdyby byl ožralej, jel na jinou kartu apod. Ale za to, že u sebe nemá nějakej pojebanej euro papír....
Sto tisíc korun pro řidiče plus hromada prachů v mínusu za to, že to auto bude tři měsíce stát a nebude vydělávat.
Ty taliáni jsou šílenci.
CapsLock
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků