Pokutový koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 5. 2017 16:59

Má pravdu ten chlapec
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 22. 5. 2017 20:26

hobitt píše:Nemam to az tak nahusto, jak postaci, muj rajon je velky asi jako 3 postovni. Ale i tak musim stihnout jednu adresu za 5 minut vcetne dojezdu, vykladky, potvrzeni a platby.

tvl, tak to je fofr, zas takovej flegmouš nejsem, by někdo částku hledal po korunách a já bych ho zabil :D Nebylo by lepší přesedlat na velký auto?


robbert píše:Tohle není přímo pokuta, ale...

https://www.novinky.cz/komentare/438458 ... us-ml.html

No řeknete, nemá pravdu?

Vystihl to hezky.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 23. 5. 2017 07:18

-pb- píše:Jsem osolil esenbáky na okresce ve stoupáku a je z toho překročení o 44 resp. 39 po korekci a litr flastr :-( Čím vůbec za jízdy měří neoznačené trojkové okty?

Soustrastně upozorňuji na skutečnost, že pokud se ti to podaří do roka ještě jednou, tak čistírna.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 23. 5. 2017 07:47

vím, proto jsem již zakoupil určité protiopatření
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 5. 2017 07:57

i AL?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 23. 5. 2017 07:59

to ještě ne, ale uvažuju o tom...
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod Lexx 23. 5. 2017 10:36

Přišlo nám upozornění z centrály, že se začínají množit dopisy týkající se křižovatek Kolbenova – Kbelská a Poděbradská - Průmyslová v Praze. Prý tam jsou semafory, co hlídají červenou a rychlost a v testovacím režimu snad i telefonování a pásy, omg. Tak bacha :-]
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 23. 5. 2017 10:51

Skor ako zacnem googlit, databaza stacionarov v Rakusku na trase Vieden - Salzburg?
Planujem mat zapnute Waze, ale ked to niekde je napisane este....
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 23. 5. 2017 11:02

Lexx píše:Přišlo nám upozornění z centrály, že se začínají množit dopisy týkající se křižovatek Kolbenova – Kbelská a Poděbradská - Průmyslová v Praze. Prý tam jsou semafory, co hlídají červenou a rychlost a v testovacím režimu snad i telefonování a pásy, omg. Tak bacha :-]


dobrý vědět
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 5. 2017 11:05

Včera jsem zahlidl nějakou debatu, kde par lidi nafasovalo pokutu někde na vyjezdu z vidně, snad nějaka 5 proudovka. Všem přišel dopis s pokutou 50€, kdy na 60 překročili cca o 15km/h.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 23. 5. 2017 11:35

Tam je toho nasekaného na každý smer. Však len na na A4 od pripojenia A6 sú na ceste do Viedne 3 stacionáre (opačným smerom len 2).
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 23. 5. 2017 11:40

okej, tak sa budem spoliehat na waze...potrebujem vecer preletet rakusko co najrychlejsie
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 5. 2017 11:42

Hm to je pěkne...v te diskuzi, mimochodem o chorvatsku, nenapsal nikdo konkretni misto či označeni tahu, nebo jestli to bylo při cestě do HR či zpět, ale těch možnosti zase tolik neni. Jen časy, jeden psal, že byl změřen kolem 2h ranni a že jim dopisy přišli cca po 2 měsicich. Každopadně hovada, alespoň že maji solidni sazby, ne jak ty ***** slovinske.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 5. 2017 12:05

glider píše:okej, tak sa budem spoliehat na waze...potrebujem vecer preletet rakusko co najrychlejsie


Tak si kup Genevo jako pojistku, ne? Ta má GPS na stacionáry a ještě řeší i ostatní. A v noci se laserem moc neměří... A v noci je to na pohodu...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 23. 5. 2017 12:10

Aj Sygic má v sebe databázu stacionárov. Len tam je u mňa problém, ako mám navi zabudovanú, že sa mi to nechce zapínať.

Ja len dúfam, že nemajú zautomatizované aj posielanie pokút za jazdu bez dialničnej. Vo februári som dal dole starú a hneď nenalepil novú. No a niekoľko krát som tade jazdil ale nezastavili ma. Cez víkend som bol vo Viedni aj v sobotu aj v nedelu a až v nedelu mi došlo, našťastie ešte pred cestou. Niečo ma osvietilo, lebo stáli za hranicami na prvom zjazde. Ale to aj tak odchytávajú len autá, čo idú dole z dialnice.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků