Pokutový koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 12. 10. 2016 18:10

Kolik ta sranda stala? A jak to probíhalo? Je to tak šílené jak se píše?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 12. 10. 2016 18:26

Asi mysliš psycho.....no mě to stalo 1800kč , ale cena neni jednotna , ale co jsem zjišťoval tak je to ty +-2000kč. Jinak časově to mělo trvat 4h+ , ale naše skupina hřišniku , ktera naplnila celou mistnost o počtu 5ks , to zvladla za 3.5h včetně jedne cca 15min. přestavky , tedy ja odchazel po teto době a za mnou byl ještě jeden pan , ktery šel na zavěrečny , bezvyznamny pohovor. Jinak logika , pozornost , paměť , reakce a 300 otazek na zjištěni tve povahy. Přijemne to určitě nebylo.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 12. 10. 2016 18:35

Ok. Díky za info.
Dali to všichni?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 12. 10. 2016 18:39

U toho posledniho nevim , jinak ano.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 10. 2016 19:13

Teď mě G1 pěkně zachránila, valil jsem 110 na mostě kde je 50 a proti jel pašík, shodou okolností jsem G1 zapojil minutu před tím než se to stalo, pašík to otočil a jel za mnou, ale já o nich věděl tak jel už normálně
ale dobržděníčko tak tak
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 12. 10. 2016 19:20

tos měl z ***** kliku pokud maš tu starou verzi G1
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 12. 10. 2016 19:25

Já používám 945 která je ještě starší a taky mě kolikrát zachránila :D
anonym

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 10. 2016 19:48

nová G1 nefunguje nebo?
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 12. 10. 2016 19:56

myslíš black a podobně? Ta funguje skvěle
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 10. 2016 20:00

jaká black?
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 12. 10. 2016 20:28

Nová verze G1, ne?

Jo a je ready upgrade benzinek...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 10. 2016 21:38

už jsme si to vyříkali osobně :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 21. 10. 2016 18:08

GrandeurV6 píše:Já používám 945 která je ještě starší a taky mě kolikrát zachránila :D

Tak právě na 945 a celkově starší řadu Beltronicsů (950/890/940/960/945) bych se moc nespoléhal, na rozdíl od novější řady 965/995/RX65 se rozlaďovaly a ztrácely citlivost pozvolna a navíc většinou jenom u 34.00 GHz, takže řidič často vůbec nevěděl, že mu detektor již spíše nefunguje než funguje. Často se pak u mě divili, když sami viděli, že jejích detektor na 34.3 GHz reaguje skvělé a bleskově, ale na 34.0 GHz jenom slabě nebo vůbec ne.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 21. 10. 2016 22:24

Mám odzkoušeno že i na 34.0 zatím chytá uspokojivě :-)) Až dodělám všechny ***** na miatě co mám namyšlený tak ho posunu do miaty a do H koupím asi G1 nebo něco co bude v té době aktuální :D
anonym

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 22. 10. 2016 10:22

GrandeurV6: V Praze to lze 100% ověřit v Zlíchovském tunelu nebo u mě v kanceláři. ;-)
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků