Chytli vás už za chlast?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod spitfireIX 26. 1. 2012 11:41

aikoN píše:zeptal jsem se policajta, jestli si je jistý :D


Hmm, tak to jsi asi úplně čistou hlavu neměl :D
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 26. 1. 2012 11:46

když už se tu rozepisujete o tom, kolikrát kdo dýchal ...
já mám snad u každého dýchání nějakou historku :mrgreen:
Poprvé to bylo, když mě chytli v zákazu vjezdu před hospodou (nepovolená objížďka rekonstruované silnice, zkrátila by mi cestu o 35km). Jako výmluvu jsem použil "no, my se tady tak bezradně motáme, hledáme nějakou hospodu, tak nám místní poradili, ať jedem sem. A ten údajný zákaz vjezdu, za který mě stavíte jsem neviděl". Když jsme vylezli z hospody, tak tam na mne stále číhal, už s připravenou trubičkou. Nic jsem nenadýchl, ale já se mu celou dobu smál, protože jeho manželka (hostinská) o něm prohlásila, že je iniciativní blbec. Tak mi důkladně zkontroloval auto. Podezření na převoz drog.

Podruhé to bylo, když jsem rozvážel kolegy z firemního večírku. Jednu křižovatku jsem prolít trochu protipředpisově (odbočení z průběžného pruhu), protože kolega si právě rozmyslel, že potřebuje cigára (ale ve 2 ráno, nulový provoz ...). Jen cajti za mnou :mrgreen: . Prý jestli jsem nepil a že prej řídím jako Fitipaldi. Tak jim říkám, pil, přece nebudu celej večer na suchu a že s jejich kolegou jsem ještě neměl tu čest. Naměřeno 0,00. Pil jsem jen Colu :mrgreen: . Takže zase kontrola celýho auta - do tý chvíle než vystoupili kolegové. Asidvametrický holohlaví bezkrci s tím, že "máte nějakej problém pánové?". Neměli, vrazili mi papíry do ruky a jeli pryč.

Potřetí mě zastavila hlídka s fujarou v ruce a ještě než cokoliv stihl říct, tak jsem na něj vybalil - svítím, nejedu rychle, jsem připoutanej, doklady mám v pořádku, nic jsem nepil, tak co sakra chcete? ... Nic, můžete jet dál.

No a pak si mě přeměřili vždy po nehodách. :nenapadne (vždy 0,00)
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 1. 2012 11:53

m4lcolm píše:Ne. Když řídím, nepiju. O pár garážních pijanech za volantem vím, ale jestli se chtějí přiznat, jistě to udělají sami.


Jestli narážíš na mně, tak mě ještě nikdy dýchal nedali, naštěstí, protože ráno bych počítám někdy nadýchal možná i přes 1 promile
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 26. 1. 2012 11:55

spitfireIX píše:
aikoN píše:zeptal jsem se policajta, jestli si je jistý :D


Hmm, tak to jsi asi úplně čistou hlavu neměl :D


Jo, měl jsem pěkně staženou ***** a nadával si do kokotů :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 26. 1. 2012 11:59

Ne, na mella jsem nenarážel.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod spitfireIX 26. 1. 2012 12:03

m4lcolm píše:Ne, na mella jsem nenarážel.


Ty máš o tom přehled?
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 26. 1. 2012 12:08

Ano, docela dobře si pamatuju, kdo co říká :) Byly i bouračky pod vlivem :)
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod spitfireIX 26. 1. 2012 12:14

To máš vlastně pravdu. Někdy je až zarážející, co všechno na sebe lidi dobrovolně napráskají...
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 26. 1. 2012 12:20

Člověk se dozví věcí, a ani se nemusí ptát :) Na druhou stranu nejsem z těch, co by to zneužívali v diskuzích, na rozdíl třeba od goese. Ten tak dožral dost lidí, v hospodě pohoda, a pak jim to tady vpálil do ksichtu, když se to hodilo :D
Naposledy upravil m4lcolm dne 26. 1. 2012 15:28, celkově upraveno 1
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 1. 2012 12:21

mně to nikdy neudělal, ale never say never, žeano :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod Anorex 26. 1. 2012 12:21

zbytkac urcite parkrat byl,ale nemam pocit,ze bych si za to mel jakymkoli zpusobem fackovat,nebyla to zadna divocina v radu promili...

foukal jsem pokazde,kdy me staveli,coz mohlo byt vsehovsudy tak 5x-6x,vzdy negativni,jen jednou me vytocili,kdyz me zastavili na motorce,nejaka mladsi pomahacka,evidentne byla trochu vyvedena z miry,ze jsem ji vubec zastavil,tak ji cvaklo a sla uplne po vsem vcetne vybaveni jako naradi,lekarna,pak se se mnou hadala,ze kde mam vestu,tou dobou jiz povinna nebyla,tak jsem ji vysvetloval,ze uz ji mit nemusim,byla o tom dost presvedcena,tak jsem ji slusne poslal za kolegou co sedel v aute a ten ji rekl zrejme to same,takze kdyz se vratila,uz nepadlo ani slovo,bohuzel pak chtela abych si foukl,coz me zaclo dopalovat (cely uz to probihalo asi 15 min na krasne slunnem miste,kde na me parilo,to dobou asi 30 ve stinu)ja samozrejme kompletne oblecen v kozeny kombineze,takze ze me zacinalo lejt,na hlave helmu s kuklou a tak,tak ji slusne rikam,ze jsem vazne nic nepil,dobrovolne jsem ji zastavil,tak asi nemam co skryvat a jestli by me nechtela pustit,ze mi zacina byt vedro a kdyz si sundam helmu,tak mi pak zase 5 minut bude trvat,nez se do toho navlecu zpatky a vsechno pozapinam a srovnam...no nevysvetlil jsem,takze vse dolu,foukanec s negativnim vysledkem,usmala se a rekla mi,ze muzu jet...samozrejme jsem tam dalsich pet minut saskoval a oblikal se,do toho mi motorka padala ze stojanku,neb to byla nejaka autobusova zastavka do kopce,takze jsem stridave chytal motorku a snazil se oblict...jestli to takhle probiha vzdycky,tak se ani nedivim,ze nekteri se neobtezuji ani zastavit a objizdi je,uplne zbytecne ztracena pul hodina zivota... :-)
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George_Couser 26. 1. 2012 12:22

ajif píše:
George_Couser píše:Hledám tohle téma a zatím tu takové žádné není. Proto zakládám téma na toto téma. :D Pokud vás už chytli, tak tu napište dle vzoru tyto údaje:

Kolik jsem nadýchal/kolik na krvi, nebo další dýchací "pokusy" (jestli jste jeli)/kolik jste dostali/kolik byla sazba v tu dobu

Jsem zvědavý, co se tady nasbírá. :D

copak, vlastní zkušenost? :kuk:


Naštěstí ne. :-P
George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 26. 1. 2012 12:23

ajif píše:mně to nikdy neudělal, ale never say never, žeano :hm

jenže ty nejsi žádný malý pívo ;-) párkrát jsem to tu v diskuzích zaznamenal. Ale co se pamatuju, i tebe něčím podobným jednou vytočil. On to dělal i jinak, rád vytahoval věci ze soukromé konverzace po SZ.
Naposledy upravil m4lcolm dne 26. 1. 2012 12:31, celkově upraveno 1
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 1. 2012 12:25

George_Couser píše:Naštěstí ne. :-P

ještě aby, to bych si na tebe musel poopravit názor :D
Nicméně já dýchal už asi 10x a "překvapivě" jsem nikdy nenadýchal, nebo pod vlivem opravdu nejezdím, a to ani se zbytkáčem
anonymni

Odeslat příspěvekod spitfireIX 26. 1. 2012 12:26

m4lcolm píše:On to dělal i jinak, rád vytahoval věci ze soukromé konverzace po SZ.


Asi měl (má) nějaký problém.
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků