Navigace do mobilu - Android

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Nohis 8. 11. 2011 21:21

Doporučuji Sygic Mobile Maps 10 a nastavit plánování na nejrychlejší cestu.
Nohis
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 11. 2011 21:23

Jo presne tak, ten druhy bod je zasadni, pokud se to nepouziva pesky nebo na kole :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 11. 2011 21:26

Nohis: v čem je lepší Sygic Mobile Maps od Sygic Aura? Já jsem Mobile maps ani nezkusil, protože jsem ho nedokázal elegantně obejít, u Aury to šlo celkem snadno...
Anonymni

Odeslat příspěvekod mikicz 8. 11. 2011 21:27

online: waze
offline: navdroyd
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elv01 8. 11. 2011 21:33

Dobré zkušenosti mám z navigací iGO My way. Naopak vyhněte se NDRIVE, který při jízdě po dálnici u každého sjezdu včetně benzínek hlásí "držte se vlevo". Nesmírně mě to sr...
Elv01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 11. 2011 21:47

jestli tam neni tomtom dej navigon, zbytek je horší
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pota 8. 11. 2011 21:48

Já doporučím Sigic Aura, jinak je v pohodě G Navigace..
pota
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod corsaczek 8. 11. 2011 22:11

Taky Sygic a spokojenost. Akorát občas zamrzne (HTC Desire S). Ale naviguje spolehlivě.
corsaczek
Nováček

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 11. 2011 22:13

mi někdy blbne GPS, ale to bude nejspíš telefonem, tuhle jsem třeba 15 min jezdil po brně a říkám si sakra, proč to nechytá satelity, bylo pěkně hnusně, tak jsem to přičítal smogu, no pak jsem se ztratil, tak jsem si s tím hrál, zkusil restartovat mobil a hned do 2 min to našlo satelity.. :-) ale jako jak říkám, asi bug telefonu, teď tam mám 2.3.5, tak by to snad mohlo lítat v pohodě
Anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 11. 2011 22:22

No restartovat kvuli GPS jsem obcas musel kazdy mobil... Nic neni dokonale a Android uz vubec ne ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nohis 8. 11. 2011 22:29

_maty_ píše:Nohis: v čem je lepší Sygic Mobile Maps od Sygic Aura? Já jsem Mobile maps ani nezkusil, protože jsem ho nedokázal elegantně obejít, u Aury to šlo celkem snadno...

Aura je hezčí graficky, ale ať jsem měl jakoukoliv verzi, tak vždy měla nějaký bug a opravdu nehodlám řešit jestli mám jet doleva nebo doprava, když má například zrovna Aura lag. To už můžu rovnou jezdit s mapou v ruce. Za to Mobile Maps 10 je krásně stabilní a ještě nikdy jsem s ní neměl problém.
Nohis
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 8. 11. 2011 22:51

dlhsiu dobu pouzivam Sygic Aura az na par detailov ako

napr. auto zoom to nekedy prezene a odbocka sa zjaví na poslednu chvilu, co je pri viacpruhovych exitoch nekedy problem alebo pridanie prejazdneho bodu mi nepride moc intuitivne ale vsetko je to o zvyku a inac som spokojny
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 9. 11. 2011 04:24

To na Androidu nejede Garmin Mobile?
ultima__ratio
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 9. 11. 2011 06:13

_maty_ píše:mi někdy blbne GPS, ale to bude nejspíš telefonem, tuhle jsem třeba 15 min jezdil po brně a říkám si sakra, proč to nechytá satelity, bylo pěkně hnusně, tak jsem to přičítal smogu, no pak jsem se ztratil, tak jsem si s tím hrál, zkusil restartovat mobil a hned do 2 min to našlo satelity.. :-) ale jako jak říkám, asi bug telefonu, teď tam mám 2.3.5, tak by to snad mohlo lítat v pohodě
To mi incr dělá taky. Musím resetovat a pak v pohodě hned najde satelity.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -LK- 9. 11. 2011 09:28

Zkoušel jsem toho hodně, bohužel situace je dost blbá.
Copilot fungoval špatně (přepočty, časy dojezdu a ani trasy nebyly dobré)
Sygic na první pohled úžasné, ale už na druhý absolutní zoufalost (zpoždění oproti reálu klidně 50m, nemožnost ekonomické trasy apod.)
Navigon velmi slušnej
iGo oproti verzi pro Windows Mobile dost slabé co do nabídky funkcí, ale nakonec ve verzi 8.4 se skinem MotoGis se ukázalo jako pro mě nejlepší varianta, kterou bych také doporučil.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků