Navigace do mobilu - Android

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 1. 2016 10:30

Přesně tohle drženi se puvodni trasy jako kliště mě u Sygic vadilo nejvic a proto jsem jej přestal použivat.


"Sygic podle mne zbytecne dlouho drzi puvodni trasy. Kdyz z ni sjede, tak jeste i desitky kilometru radi vratit se na puvodni trasu, i kdyz uz je daleko vyhodnejsi jet po nove trase."
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 18. 1. 2016 10:32

addiction píše:Android no :D

Tak spíš starý MTK, ale i na Snapdragonu 410 dcery to nebylo 100%. Teď jsem koupil děckám elephone M2 a P8000 a MTK 6753 se dost zlepšilo. GPS je fix za pár sekund i v bytě a navigace super. Uvažuji o P9000 http://www.kimovil.com/en/where-to-buy- ... p9000-edge
Naposledy upravil ka-spel dne 18. 1. 2016 10:37, celkově upraveno 1
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 18. 1. 2016 10:35

No v tomhle je iOS proste vymakanejsi no :-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2016 14:39

jj, a stojí bůra, že? ;-)
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 18. 1. 2016 14:53

To tu nikdo netvrdi.
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2016 14:57

Myslel jsem, že je to reakce na ka-spela...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 23. 2. 2016 13:38

Nic, zkusím to tady. Automobilová navigace pro android s offline mapama. Zdarma. Here na zařízení nefunguje. Jaká je nejrozumnější alternativa? Funkčností jinak Here plně dostačuje.

Sygic v bezplatné verzi tuším nedisponuje turn by turn hlasovou navigací, takže o ničem.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Kibitz 23. 2. 2016 14:27

jj, na to jsem koukal. Otázkou pro mě je kvalita openstreet map. Takže pozitivní zkušenost?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr L. 23. 2. 2016 14:40

Mě přijdou mapy vpohodě, jsou tam vyznačené i cesty které se teprve staví.
Petr L.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ka-spel 23. 2. 2016 14:51

Navigátor úplně v pohodě. Sice vypadá typicky nezávislé linuxovsky nevzhledně (podobné jak waze), ale mapy má podrobné a funguje dobře. Je i možnost si do něj přikoupit tom tom mapy.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 23. 2. 2016 14:57

Tak to zkusim.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 23. 2. 2016 16:47

Openstreet map zatim dobry zkusenosti. V nekterych zapadlych mistech vyrazne lepsi nez komercni mapy. Treba ve Funchalu spousta navigaci nezna pulku tech jejich miniulic (nemluve o mistech mimo Funchal), zatimco na Openstreets je to namalovany do mrte.
Nebo vylet do Achada do Teixeira, ktery Google maps znaly, ale tvrdily ze se tam neda dostat, protoze tam je silnice co nikam nevede a Sygic kterej to misto neznal - fyzicky nicmene na tom miste tu silnici mel, takze se tam dalo navigovat, ale bohuzel nas pri tom zkusil vest po lesni ceste - takze jsem musel otevrit mapu a rucne se odnavigovat do mesta kde jsem vedel ze ta silnici skutecne usti. OpenMaps maji opet tohle misto uplne v pohode. (vcetne pesi stezky az na Pico Ruivo)
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 23. 2. 2016 21:47

Navigátor Open Street má mapy obecně lepší na východě a mimo letoviska. Západní země je lepší zase komerce Tom Tom, Navigon atd.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 23. 2. 2016 22:28

Jj, my podle OSM jezdili poměrně úspěšně v Gruzii. I to bylo na cestovatelských serverech doporučeno jako nejlepší dostupná navigace.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků