Autem do Itálie

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mtb_ 22. 6. 2017 11:51

A potom debili Taliani
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 6. 2017 12:21

kombinace k zulíbání
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 22. 6. 2017 12:27

Se nedivím, že to Ital uvařil, protože nejspíš nepočítal, že nějakého debila napadne jet do Itálie s nefunkčním chlazením motoru...
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod ka-spel 22. 6. 2017 12:32

:oboze :mrgreen:
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 6. 2017 12:39

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 6. 2017 15:26

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 22. 6. 2017 17:07

Fí-ha. A já toho blba málem začal litovat. No, alespoň se přiznal.
Mne by teda nenapadlo jezdit na servis ke žlutým andělům do talošky. :-D
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod mtb_ 23. 6. 2017 05:36

Neurotic píše:Se nedivím, že to Ital uvařil, protože nejspíš nepočítal, že nějakého debila napadne jet do Itálie s nefunkčním chlazením motoru...

Tam mu to mal povedať.
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 23. 6. 2017 05:49

Jo,měl jsi to v bordellu a ještě na píczu pojistku.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtb_ 23. 6. 2017 09:33

Šli ste už dakto trasu Graz - Taliansko cez Maribor a Ľubľanu ponad Terst?
Je to nejaká rovina bez zákrut na pohodu? Kochačka?
Idem 1.7. v sobotu.

Časovo je to +-5minút.
Ako je to vlastne v sobotu doobedu na trase Graz-Maribor.
Prvý krát idem v sobotu a neviem či to môže byť plnšie Graz-Maribor alebo Vilach-Udine.

Cez Slovinsko som nikdy nešiel na západ od Mariboru a láka ma vidieť niečo nové...len sa bojím spomalenia IGL na trase pod Grazom a dalej na Maribor to už bude asi plné.
Potom už na Ľubľanu asi bude pohoda aj na sobotu.
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slune.vm 23. 6. 2017 11:52

speleo píše:Docela odvaha jet v létě do itálie s nefunkčkní saharou a klimatizací. Čí to byl hovězí nápad????


můžeš hádat :D

já měl fakt za to, že ta pojistka je jen na klimu, aspoň tak mi to tu ve Zlíně v servise řekli, když jsem ji chtěl naplnit. jenže když viděli, jak je pojistka vypálená a hodili to asi na diagnostiku,, tak závěr byl, že neví v jakém stavu je kompresor, a že vrazit tolik peněz do starého auta zrovna za klimu,... s čímž jsem teda souhlasil. klima je sice hezká věc, ale nutná k životu není

loni jsme byli na jihu Itálie u rodiny jedné kamarádky, a tam snad neměl klimu v autě nikdo. všichni stažené okýnka, ruku ven a jelo se. a kupodivu to bylo docela použitelné i v tom golfu.

fakt jsem myslel, že sahara jede ;-)

EDIT: je možný, že bylo odejíté to čidlo na chladiči, které se měnilo, a že odešlo v poslední době, protože s přehříváním jsme nikdy problém neměli ani v kolonách ve městě

-- 23. 6. 2017 12:58 --

mtb_ píše:
Neurotic píše:Se nedivím, že to Ital uvařil, protože nejspíš nepočítal, že nějakého debila napadne jet do Itálie s nefunkčním chlazením motoru...

Tam mu to mal povedať.


aji bych mu to řekl, jenže trochu anglicky tam mluvil jen jeden člověk, který nám měnil ten kryt termostatu, a ten byl věčně odjetý s odtahovým autem. zbytek kontroloval takový plesnivý dědek, a ten jen italsky a odmítal spolupracovat :-D
slune.vm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speleo 23. 6. 2017 12:11

Když se jede (ne moc rychle), tak okýnko stačí, ale do městských zácp a na dálnici je klima podle mě nezastupitelná a kor ve slunné itálii. Někde u nás nebo ve skandinávii, kdy je vedro pár dní v roce to asi člověk přežije, ale na jihu? Tam bych bez klimy, bílýho auta a fólií asi nejezdil. A samozřejmě s maximálně funkčním chlazením :))
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slune.vm 23. 6. 2017 12:57

asi jsme měli štěstí na počasí, že nebylo ani 30 nad nulou :)
máme černé auto, fólie jen vzadu (přední musely dolů kvůli stk - nenašli jsme k nim papíry) a bez klimy.
předtím jsem míval suzuki swift 95. rok, taky bez klimy, tak mi to nějak strašné nepřišlo.

chlazení už snad bude spravené, uvidíme v létě po cestách, co to udělá

jedinou výhodu, co měla ta cesta zpátky odtahovkou byla, že jsme ušetřili za benzín a mýtné cestou zpět tak 3 litry :-D
slune.vm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 23. 6. 2017 12:58

U nás je vedro cele léto a občas na jaře, takže budu importovat miatu se sropro fcni klimou, protože to se fakt nedá ;)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtb_ 27. 6. 2017 07:25

mtb_ píše:Šli ste už dakto trasu Graz - Taliansko cez Maribor a Ľubľanu ponad Terst?
Je to nejaká rovina bez zákrut na pohodu? Kochačka?
Idem 1.7. v sobotu.

Časovo je to +-5minút.
Ako je to vlastne v sobotu doobedu na trase Graz-Maribor.
Prvý krát idem v sobotu a neviem či to môže byť plnšie Graz-Maribor alebo Vilach-Udine.

Cez Slovinsko som nikdy nešiel na západ od Mariboru a láka ma vidieť niečo nové...len sa bojím spomalenia IGL na trase pod Grazom a dalej na Maribor to už bude asi plné.
Potom už na Ľubľanu asi bude pohoda aj na sobotu.

?
haló garáž nik, nič?
Ani Mucha? Ani JardaB.
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků