Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vagi 11. 1. 2019 23:35

Radši si to vyberu v naturáliích :D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 1. 2019 23:35

Agat
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 12. 1. 2019 07:24

Vagi píše:Radši si to vyberu v naturáliích :D

Jen aby ti to pouliční vystoupení nekompenzovali pomahači pokutou za veřejné pohoršování. :pozor
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 1. 2019 08:10

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 1. 2019 08:10

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 12. 1. 2019 09:32

:D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod agathodaimon 12. 1. 2019 09:53

puk123 píše:
Vagi píše:Radši si to vyberu v naturáliích :D

Jen aby ti to pouliční vystoupení nekompenzovali pomahači pokutou za veřejné pohoršování. :pozor


A to nechceš :-P
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 12. 1. 2019 17:11

GeneHawkins píše:To je teď nějaký zvyk, myslet si, že chodec na vozovce mimo přechod nemá co dělat, jako by bez přechodu nesměl přecházet.


Jo, to jsem se teď asi před týdnem dozvěděl, že jsem ***** a *****, když jsem přebíhal přes silnici, kde nebyl žádný přechod a z hlavní na ni bez blinkru odbočil nějaký debil ve Scénicu. Trubka, teatrální brzda na poslední chvíli, stažené okýnko, nadávky, nějaké sračky o přechodech...
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 12. 1. 2019 17:16

Pochcal bych mu přední sklo.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 1. 2019 17:32

aikoN píše:
GeneHawkins píše:To je teď nějaký zvyk, myslet si, že chodec na vozovce mimo přechod nemá co dělat, jako by bez přechodu nesměl přecházet.


Jo, to jsem se teď asi před týdnem dozvěděl, že jsem ***** a *****, když jsem přebíhal přes silnici, kde nebyl žádný přechod a z hlavní na ni bez blinkru odbočil nějaký debil ve Scénicu. Trubka, teatrální brzda na poslední chvíli, stažené okýnko, nadávky, nějaké sračky o přechodech...


Tohle se má prý dodržet :
(2) Mimo přechod pro chodce je dovoleno přecházet vozovku jen kolmo k její ose. Před vstupem na vozovku se chodec musí přesvědčit, zdali muže vozovku přejít, aniž by ohrozil sebe i ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích. Chodec smí přecházet vozovku, jen pokud s ohledem na vzdálenost a rychlost jízdy přijíždějících vozidel nedonutí jejich řidiče k náhlé změně směru nebo rychlosti jízdy.


Auto, které ve městě dodržuje rychlost a jede předepsaných 50 kilometrů v hodině, ujede za sekundu 14 metrů. Řidič nereaguje okamžitě, proto je potřeba počítat s tím, že na zastavení potřebuje asi 30 metrů. Pokud jede mimo obec předepsaných 90 kilometrů v hodině a silnice je suchá, zastaví po 70 metrech. Na mokru je brzdná dráha zhruba dvojnásobná, na sněhu pětinásobná a na ledu desetinásobná. Chodec tedy nesmí vstoupit do cesty autu, pokud je od něj vzdáleno méně než 50 metrů v obci a 100 metrů mimo obec
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod aikoN 12. 1. 2019 17:46

1. Při odbočování nedal blinkr. Nejsem jasnovidec.
2. Na tuto situaci se vztahuje (2) Řidič nesmí: g) ohrozit chodce přecházejícího pozemní komunikaci, na kterou řidič odbočuje, a dále nesmí ohrozit chodce při odbočování na místo ležící mimo pozemní komunikaci, při vjíždění na pozemní komunikaci a při otáčení nebo couvání,
3. Přecházel jsem z pohledu řidiče zleva, měl tedy čas si mě všimnout celou dobu, co jsem přecházel první polovinu silnice.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 1. 2019 18:04

Jo v pohodě....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Jouda.III 12. 1. 2019 18:41

polda píše:Pochcal bych mu přední sklo.

Stěží bys stihl pochcat zadní
Naposledy upravil Jouda.III dne 12. 1. 2019 18:42, celkově upraveno 1
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 1. 2019 18:42

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 1. 2019 20:37

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků